Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 bambulky...konecne sa mi podarilo odkliat ten moj pc a T so sipkou dole...uff...dvojdnova fuska! 😠
clovek tu cosi omylom odklikne a stoji 2 dni na mieste,zufaly a beznadejny...po narocnom dni v praci sa tesi domov na miluckych a na to ,ze sa este navyse trosku potesi niecim novym a buuum...frustracia na ntuuu...

zaciatky su zufaleee...ale SUE,MELORY...nevahajte...skusme to znovu... 😉

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 neka,erika...tutifrutialafleeee 😀 😉 opat nove grifyyy...
mnam,mnam...obaja malicki na spapanie... 😉

melory
5. nov 2007

babenky musim uznat vase kvality, poniektore sa tu uz prejavujete ako umelkyne co mojmu srdcu je dost bliszke, prajem vam, nech sa dari, snad sa aj na mna nieco prilepi.

erika153
5. nov 2007

mimusiacik 😵
svetluska krasne mas obrazocky prve! 🙂 🙂 je to radost aj ja sa kazdy den ucim a celkom mi to ide (co sa tyka pochopenia novych funkcii a tak) len na pekne freebies nemam stastie, lebo si stiahnem stale a potom ich nechcem pouzit lebo sa mi uz nepacia 😅

ozaj a nejake ornamentiky mi neviete poradit? take tahave s bodkami alebo nieco podobne. díkes 🙂

svetluska.p
5. nov 2007

erika ahoj a dakujem 🙂. Vy ste uz v Prahe? Ty si z Ke, ze? pamatam si Ta z debaty o tom krepanovi matisovi.

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 erika - skus na depote vlavo v stplci...poklikat Embill...Brushes...
v tematickom...doodles

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/embellis...

erika153
5. nov 2007

mimus dik idem mrknut doteraz som surfovala v linku co tu dala mmem...super veci su tam a kopec!
svetlus ahoj 😵 ano to som ja. hej sme v prahe uz dost dlho, ale som z kosic 🙂 🙂

mimusiacik
5. nov 2007

🙂erika boli niekde i lepsie...mozno si niekto este spomenie...

skus i tu...kliknut a prelusknut tych 10 stran

http://freebies.scrap-gratuit.fr/embellissement...

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 keby tu bola nasa adusausa...ta by ti ich tu nasukala urcite celu stranu...to je jej specialitka...ahoj AUSA- myslime na teba,nezabudame!!! 😀 😉

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 luculka - vsetko OK?mate sa?
droby...halooo....kde si?
ahojte rabivuska,hawruska,bubaczik,bihan,mmem,adusa,neka,mimka,erika,melory,sue... 😀

mimusiacik
5. nov 2007

🙂 ...a kornelia,evercila,meggi...nove vecicky pre megginku...No.1*!!! 😉

mimusiacik
5. nov 2007

🙂...a aprilmouse,mirka414,nguen,dada20,svetluska... 😀 😉

erika153
5. nov 2007

a kde je adusausa? 🙂 ja ju nepoznam ale tie jej scrapy 😵 najkrajsie co som kedy videla! 😵 😵

mimusiacik
5. nov 2007
bubaczik
5. nov 2007

no erika,vidis,pekne si to prerobila 😵 tak to lepsie vyznie 😉 šikovnica 😀

oscarka
5. nov 2007

dievcata nemate nahodou link na nieco svadobne?

oscarka
5. nov 2007

Mimusiacik dakujem 😉

erika153
5. nov 2007

bubaczik dakujem 😵 aj mne sa to tak viacej paci.
a este tvoje scrapy sa mi strasne pacia a hlavne tie 2 oktobrove s malym, potom ta posledna s tvojim manzelom a ta s nozkou s cervenymi kvietkami to su moje srdcovky 😵 😵 😵 a este ta s tvojou dcerou s takymi modrymi kvietkami...proste nadhera... 🙂 🙂 🙂

fakt krasne vecicky sa daju spravit, mate fantaziu uzasnu 😵 😵

neka
5. nov 2007

Mimusiacik dakujem 🙂

neka
5. nov 2007

Teraz sa mi ten posledny sc. uz nezda az taky dobry, stale ked sa nanho pozeram mi na nom noco prekaza, je tam nieco rusive, ale neviem co 😖 😒

neka
5. nov 2007

Kocky skusite sa nan prosim pozriet a napisat mi svoje postrehy 🙂 ?

hawra
6. nov 2007

neka, na prvy pohlad sa mi to velmi pacilo, no na dalsie pohlady mi tie ruky cez ramcek uz prisli dost neprirodzene. tak neviem... 🤐

inak, vsetkym dobre ranko 🙂
ja by som tak scrapovala, ze az..., ale dajako nestiham a dnes je utorok, takze Prison Break dostane prednost. 😝

nguyen
6. nov 2007

ahojte dievcata

dakujem za pochvalu, potesi 😉 aj ja vas chvalim, obdivujem pokroky, ja mam pocit ze uz asi dva mesiace stojim na mieste a vsetko je na jedno kopyto 😖 a vy s detickami a pracou vykryvate take vykony, a navyse teraz sme sa prestahovali tak neviem ako bude s netom, kedy sa mi podari nieco nove pridat, ale citam vas poctivo v robote 😀
tak len tak dalej, rada si pozeram vase dielka a necham sa inspirovat ak vam to nevadi 😅

Pekny den vsetkym 🙂

svetluska.p
6. nov 2007

kocky kocky, ako prosim Vas robite tenm efekt neposkladaneho puzzle? robim vo photoshope 🙂.

neka - velmi sa mi pacili tie fotky na filme co mas 🙂. fakt ste proficky.

meggi
6. nov 2007

pozerám, že každým dnom pribudajú krásne nové scrapíky - to je suprovééé, teším sa a vždy ako prvé pozerám čo nového ste vytvorili...
Neka - wow, podla mna to je suprové, kam chodíš na tie nápady 🙂
Mimusiacik - síce vkladáš len fotky do rámiku ale zato tvoj albumik je krásnučký a ta princeznička v nich je rozprávková 😉
Veru, tie Aduskine dielka tu chýbajú - ale teraz aspon na Slovensku porobí krásne fotečky a potom sa máme na čo tešit, to teda nepochybujem a už sa neviem dočkat 🙂
U nás práve začalo snežit a moja bambulka spinká, tak idem niečo pokukat. Ako ste na tom s tými kalendárikmi? Stále neviem, kolko može trvat vyvolanie a vazba kalendára. Ja budem mat hotové možno do konca novembra, myslíte, že to bude stačit a do vianoc sa to stihne?

evercila
6. nov 2007

ahojte scraperky!
poradte mi niekto, ako urobim v PS text napr.do kruhu alebo vlnovku /nemyslim deformaciu textu, ale pisanie pozdlz vybranej cesty/ robila som to podla navodu z baby-cafe, bod po bode, a stale mi to pise len rovno...
dik!

zuzmag
6. nov 2007

Dievcata,prosim vas ako vlozim fotku do ramceka,aby boli aj na fotke tie elementy??? ☹

mirka
6. nov 2007

ahojte kočky, keď chcem začať so scrapom, bude mi stačiť prečítať si čo všetko ste tu popísali a robiť podľa toho? kde si mám ukladať v pc tie kadejaké programy čo sú tu na stiahnutie? 😕 som trošku z toho jeleň 😅