Vianočná výzdoba. Ako vyzdobiť exteriér domu?

danielitka26
7. dec 2008

babenky prosím o radu, hádam nielen pre seba.
hodťe sem nejaké typy ako vyzdobiť exteriér rodinného domčeka ale kludne aj interiér k vianociam,
buď som blbá alebo fakt nemám žiadne nápady :(

danielitka26
autor
7. dec 2008

baby nikto nič neporadí ?? 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

mima1
7. dec 2008

skus pozriet aj ine temy. na strech je nieco podobne. popozeraj albumy.

mirka414
7. dec 2008

pred domom ozdobeny umely stromcek,na balkone vetvicky a svetla a par gul a na oknach s windows color farby vianocne motivy,na oknach tiez trosku vetviciek a v sklach sviecky...jemnucke neprehnane ale pekne.

etuska
7. dec 2008

Mirka-dik za tip 😉 musim draheho poslat niekam na tie vetvicky 😅

titkovamiriam
8. dec 2008

tak exterier nezdobim byvam v slepej ulicke! ale pacia sa mi ked je ozdobeny dom svetielkami a stromceky v zahrade popripade okna -svietniky.a na dverach vencek-ten mame aj my 😀

mirka414
8. dec 2008

etuska my sme osklbali cely strom 😀 ale aj tak bol zakrpateny a manzel sa vyzna,ktory sa ma spilit a ktory nie...a balkon mi uz druhy rok pomahal zdobit a velmi sa na to tesil,kupil aj svetla,je to krasne a dcerka sa chodi tiez pozerat...neprehanam to,len tak jemne,ale nasa ulica je nadherna...

zuzidr
8. dec 2008

ahojte,tak my už 4tý rok máme pred dverami asi 3metrovú thuju ostrihanú do tvaru snehuliaka,svokra ušila velikánsku čapicu červenú.oči,nos,gombíky,a dáme mu tam metlu 😀 😀

na balkony girlandy so sviečkami,nad dvere veniec svietiaci,pri bráne velikánska jedlička strieborná so sviečkami 😀 😀 😀 všetky sviečky sú však jednofarebné.tie viac farebné a blikajúce sa mi nepáčia 🤐

v sklake mám čečinu,a také tyčové svetielka,medi tým okrasné dyne 😀 😀

neskôr hodím foto 🙂

mirka414
8. dec 2008

aj vata je dobra ako sneh...

emily333
8. dec 2008

ja davam do zahradky srnku a srnca ,stromcek vsetko to svieti na bilo a uz mi polka aj stunicku urobila a na strku davam svetielka 🙂

trixi
8. dec 2008

ahoj zuzi, kde byvate, isla by som malemu ukazat toho snehuliaka. Ak by Ti to nevadilo. My teraz velmi nevyzdobujeme, len tak na rychlo, pri malom nestiham, ale vzdy mame obtoceny stlp pri vstupe umelou cecinou so ziarovkami, tento rok budu LED ziarovky farebne, ja som chcela biele, ale moj otec si presadil farebne (nevyhody byvania s rodicmi 🙂 ), na balkone tiez ziarovcicky a cecina a v zadu na zahrade snehuliak s lampasikom, ozdobena svietiaca jedlicka. No a v oknach mame svietniky. Vnutro ozdobujem schodisko umelou cecinovou girlandou so svetielkami, ozdobujem 2 stromceky, jeden v nasom byte a jeden u rodicov, na dverach veniec, a na verande snehuliaci. Je to poriadna fuska vyzdobit dom a 2 byty v nom.

zuzidr
8. dec 2008

ahoj trixi bývame vo veľkom orvišti oproti školky,veeelky zelený dom,ak by ste mali cestu,stavte sa,na bud.týžden bude určite komplet všetko vyzdobené,najlepšie na večer,ked všetko svieti,kludne prídte na kafe 😀

titkovamiriam
9. dec 2008

vcera som bola milo prekvapena .bola som si kupit sviecky a tom obchode predavali /pisem ako pocujem/pačvorkove gule-cez vikend bolo ako sa vyrabaju.su velmi pekne predavaju sa rozne stuhy tak si mozno niake vyrobim ked budem tera dlho doma 😀 .

monkula
9. dec 2008

ja bývam v bytovke ,tak len okná, na chodbe máme nalepeného veľkého mikuláša, pod ním n stolečeku na malom vianočnom obruse vázu so zlatými konárikmi..
Ale cez víkend sme boli v rakúsku a tam mali tak krásne ozdobené okná, a predzáhradky, že so mlen čumela.... 😵

sasanka78
9. dec 2008

asi poznate nakrajane, ususene mandarinky napichnute na drevenych spajliach vo vaze... Na spajli pekne vyzeraju aj trojuholniky vykrojene z mandarinkovej supky... a izba len rozvoniava 🙂

mirka414
9. dec 2008

monkula aj vo svajciarsku su nadherne veci,hotove krajinky pred domami a nadherne veci v zahradach 😵 😵 u nas by dlhoprsty uz urcite zapracovali...

danielitka26
autor
15. dec 2008

😉

susik77
15. dec 2008

Ahojte, chcem sa spytat tych, co mate teraz tak trojrocne deti prip. starsie, ako ste riesili pred rokom bezpecnost pri vianocnom stromceku?

filipa
15. dec 2008

susik, u nas v pohode... nas maly je v tychto otazkach velmi uvedomely... takze nic nerozbija, nekazi, na radost rodicov... 🙂 vlastne, on maloco doteraz pokazil, alebo rozbil...takze my to nastastie riesit nemusime...

kotenko
4. dec 2009

ahojte, su tu niektore zienky, ktore by ukazali ako maju vyzdobedy interier? chcela by som nieco decentne, no v obchodoch ma nic nezaujalo, budeme mat cerveno-zlaty vianocny stromcek... poradte daco (umele)

roasha
5. dec 2009

tu je,ale vyzdoba exterieru. 😎 🙂
http://www.mojevideo.sk/video/1fd0/vianocna_vyz...

teodorka
5. dec 2009

roasha waw 🙂