Výber dievčenského mena - neviem sa rozhodnúť

marlen_ka87
17. okt 2017

ahojte,

prosím viete mi odporučiť nejaké stránky, numerologické, odvodenie mena podla dátumu.. prípadne iné na základe ktorých si budem vedieť vybrať medzi dvomi menami ? :D:D:D
Na výber mám medzi menami Olívia a Tamara. Obe úplne zbožňujem a každý mi hovorí, že neboj príde čas a budeš sa vedieť rozhodnúť, ale ja fakt neviem..obe sa mi strašne páčia tak potrebujem trošku po-postrčiť ktoré chcem viac 🙂

ďakujem
marlen

simonahra
19. okt 2017

ak sa rozhoduješ len medzi tými dvoma menami, tak daj Taminku 🙂

marlen_ka87
autor
19. okt 2017

@simonahra normalne po tejto celej diskusii zacinam viac inklinovat k Tamare 🙂

sedmokraska11
19. okt 2017

@olifcek aj ja volam nasu Oliviu Olinka🙂

vladkulienka
19. okt 2017

@nightrover mame v rodine bratov davida a dominika. David je starsi.

lukymiska
19. okt 2017

Mne sa vždy páčila Tamarka nakoniec to je Michaela 😉

mufka1
19. okt 2017

@marlen_ka87 a preco nedats teda Tamara Olivia aby mala 2 mena ?

monise
19. okt 2017

@sedmokraska11 a ja sa trosku hnevam ked mojej Olivii povedia Olinka,ona nie je Olina ale Olivia takze Olivinka 🙂

liligreg
19. okt 2017

Ak by som sa mala ja rozhodnúť, bola by to olivia, pretože mám rada krátke mena, nemám rada skracovanie a zdrobneniny. Čítala som si tvoj príspevok, že od začiatku sa ti páčila olivia. Ja ti poviem nás prípad, ja som vždy chcela syna Mareka, ale manžel sa tak vola a nesúhlasil s tým. Potom sme spolu vybrali meno Gregor (ešte som nebola tehu), že to bude raz náš syn. A keď nám dr potvrdil chalana, tak akosi sme sa zhacili. Toľko sa nám to meno páčilo, až stratilo ten šmrnc, čo sme z neho cítili. Tak sme špekulovali s obomi menami Gregor Marek, Marek Gregor... a nakoniec je to Adam ❤️😍 Úplne z ničoho to prišlo

vrana80
19. okt 2017

Ahoj, mam kamaratku ktora mala vybratych vzdy viac mien a dala meno az ked sa babatko narodilo a drzala ho na rukach. Skus takto, mozno ked ju uvidis hned sa rozhodnes 😉

vetthy
19. okt 2017

No,výber mena je ťažký oriešok,lebo je to rozhodnutie na celý život a rozhodujete pritom o mene iného človeka,tvojho dieťaťa. Ja napr.dodnes som sa nestotožnila s mojím menom,pritom je zvláštne,módne a vznešené.mojim dcérkam som dala meno z prvého inštiiktu,jednoducho som sa zobudila a povedala som,dcéra sa bude volať tak a tak a ďalej som to neriesila,lebo také rozhodnutia sú najlepsie.no,úprimne,v rodine ich nikto tak nevolá,majú prezývky,pritom každému sa pacia,aj im samym.mne sa páči aj to,čo znamenajú,že múdrosť a boží dar.(Sofia a Theodora)este ako pribeh,že pri rvej dvere sa mi viac ako Zsófia sa páčila Csilla(znamena to hviezda)ale keď som bola tehotná,známa náradia s tým menom spáchala samovraždu,tak nomen Est omen,toto meno padlo.este mi napadlo ti navrhnúť voľačo medzi tým dvom,existuje krásne meho Timea,nepáčilo by?

lavender273
20. okt 2017

Ja som mala meno pre dceru vybrate od mojich 16tich 🙂 Dilema bola poriesena.
Horsie by to bolo s chlapcom. Ked som este nevedela pohlavie tak som babo volala Boris. A tak som sa namotala to meno. Moj muz (ktory chcel syna) povedal ze dufa ze to bude dievca ..Borisa by neprekusol.
Z tvojich dvoch moznosti by som vybrala Oliviu. Ale tak ako baby radia, ked sa mala narodi uvidis co jej viac sadne.

moni73
20. okt 2017

@marlen_ka87 oliviu mi predstavuje zena pepka namornika - privysoka susienka😊. Ale zase to dnes uz nikto nepozna. Tamara je pre mna tvrde. Ale ked ma byt babatko zaciatkom marca, mala by to byt rybka, tak olivia sa mi celkom hodi. Je to take "splyvave vodne" meno.

marlen_ka87
autor
20. okt 2017

@vetthy ďakujem za radu ale už máme fixne vybrané 🙂 páčila sa nám Sára veľmi (ale Olívia a Sára máme kamarátov a jedine Tamaru nepozná nikto)

poisonblu
24. okt 2017

Ahote, update

vymenim, prip.za postovne

lealei
24. okt 2017

@marlen_ka87 super❤

ajka32
24. okt 2017

@marlen_ka87 tamara je krasne meno😘

marlen_ka87
autor
25. okt 2017

Tak nakoniec to bude naozaj dievčatko a bude to Tamara 🙂

atrami
25. okt 2017

daj obe. Mne sa páčili - Patrik (po manželovi), Samuel (po dedovi). Kým sme sa dopracovali k dieťaťu, boli obe mená top. Dali sme obe máme - Patrika Samuela, aj ostatní synovia majú dve mená.

mirkakab
25. okt 2017

@marlen_ka87 Ahoj, tiež máme Tamarku, má 11 rokov, dlho bola v celej dedine sama, teraz pred 4 mesiacami sa narodila druhá 🙂 Inak neviem čo je na tom pravdy, ale niekde som čítala že ludia s menami obsahujúcimi písmeno R sú šťastnejší v živote. Či to tak je alebo nie, želám Ti veľa šťastia a správne rozhodnutie.

marlen_ka87
autor
26. okt 2017

@mirkakab Mirka môj manžel chcel meno hlavne s písmenom R 🙂 tak snáď bude tá naša maličká ešte o niečo štastnejšia v živote 🙂

drimonna
22. feb 2019

@marlen_ka87 Čo bolo nakoniec? Ja by som dala obi-2 😂😂

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz