Kvalitný zubár v okolí Žiliny

silverrko
26. okt 2017

Mamicky potrebujem zohnat daakeho kval.zubara v okoli ZA kludne aj zahranicie(Polsko,Ceska republika-hranice) takeho ktoremu ide o to aby pacient zuby mal a nie opak.(ziadne trhanie a pod...svoju profesiu berie ako poslanie)Tiez cenovo dostupny.Poradite? Bolo by super ak by prijimal aj deti. Dakujem

nika898
26. okt 2017

@silverrko mi chodime k Moravcikovi v europalaci, je tam viacero zubarov a vela ludi zo ziliny si ich chvali no je aj riadne drahy 😕 pre info manzel teraz platil za 3 zuby 130€.

silverrko
autor
26. okt 2017

@nika898 Dakujem za odpoved.To sa mi nezda tak vela ja uz pocitam aj so sumou .....je to statny zamestnanec? ci sukromny? pozriem recenzie dakujem.

nika898
26. okt 2017

@silverrko myslim ze je sukromny ale to som si nie ista. Ale bere aj deti muz sa teraz pytal ze kedy mame prist so synom ma 18 mesiacoc tak povedali ze co najskor aby si zvykal na prostredie ale zda sa mi to este moc skoro tak uvidim kedy s nim pojdem.

silverrko
autor
26. okt 2017

@nika898 Dakujem.Ja som musela opustit svojho zubara chcem najst kvalitneho pre seba a aj pre dieta. Respek.musim takto to dalej neslo.Do tyzdna to musim vyriesit len pri malom dietati je toho niekedy dost.

nika898
26. okt 2017

@silverrko tak drzim palce. Inak taka rarita ze ti tam spravia zuby aj pod celkovou anesteziou. Ze maju aj takych pacientov co sa tak boja zubara 🙂

silverrko
autor
26. okt 2017

@nika898 fakt?🙂 asi sa aj zamilujem😍

nika898
26. okt 2017

@silverrko aspon tak mi manzel vravel 🙂 a na stranke by mal mat aj cennik.

silverrko
autor
26. okt 2017

@nika898 pozerala som že tam majú aj cez poisťovňu...len korunka 850 e tam píšu to je dosť. Idem volať ešte do Poľska a dám si to tu na SK preplatiť. Pozistovat...čo sa dá robit