2008 - septembrové babätká predčasne narodené

jana.hcsba
11. jún 2009

ahojte. tak vytvaram novu temu, chcela by som sa tu s vami stretavat a delit sa o zazitky s nasimi skor narodenymi detickami.

jana.hcsba
autor
2. júl 2009

ahojte.
super, dakuejm za rady.
no my este spinkame, tak som sem skocila, potom idem pripravit desiatu a sup von, kym nieje tak teplo. neviem, co mam obliekat tej malej, narasdej nic by som. 😀

v nedelu odchadzame na dovolenku. asi v jazere sa nemoze mala kupkat, ze? no, tak pripravime bazenik a tam sa bude clup, clup. 🙂

erika107
2. júl 2009

no tak dnes urobil maly pokrok uz sa vie dat na kolienka a pomaly uz sa aj vytahuje v postielke moooc sa z toho tesim ze ked pojdeme 16 ku neurologicke tak nas pochvali :o)

jani a kam idete na dovolenku? radsej malej zober cistu vodu do bandasky aby nedostala neake bacilky

claudinka
8. júl 2009

jani sak davaj iba plienocku,ja tiez v tychto teplach to inak riesit asi nebudem.. a kedy sa uz vidime? 😀

fajn
8. júl 2009

já sem sice nepatřím ,ale mám holčičku narozenou 23+5gt .Tak vám všem přeji hodně zdraví

jana.hcsba
autor
13. júl 2009

ahojte. tak som tu, zdrava a oddychnuta.
🙂
bolo super, taku chatku si viem predsatavit, ze by bola nasa. manzel cele dni varil, tak ja som bola s malou. no normalne kazde jedlo na kazdy den si napisal na papier a podla toho nam robil jest. super.

musim stiahnut fotky, tak potom dam vediet.

fajn: aj vam prajem vela zdravia

a nasim vsetkym detickam 🙂

claudi: tento tyzden dufam.

jana.hcsba
autor
13. júl 2009

no tak dnesok ubehol: bola som u mamicky a kupili sme detickam sandalky, mali akciu - tak nekupte to 😀

erika107
13. júl 2009

ahojcek babulky :o)

jani: tak to ti trosku zavidim lebo mi sa dostaneme mimo domu az koncom augusta a to len do ziliny ku kamoske a ptom na dva dni do trencina ku kamaratovi ale aj to je nieco :o))

a kde si kupovala sandalky?

erika107
18. júl 2009

Tak a uz sme konecne doma z nemocnice ale o 10 dni si tam ideme opat lahnut na 4 dni :o( ale dufame ze bude vsetko v poriadku

bubinko83
29. júl 2009

erika a čo vam bolo ked ste boli v nemocke? ☹

baby už vam detičky chodia? Naš ešte nie ,ale za ručičky chce stale.A čo idete kupovat na narodeniny? 😕

erika107
2. aug 2009

no tak zistili nam na kosti hlavicky dve dierky tak teraz to riesia v piatok sme dosli z nemocnice boli sme na metabolickom vysetreni a brali mu odber z kostnej drene...vsetko mame zatial v poriadku

no a my sme uz kupili drobcovi take odrazadlo a neake oblecko ... uz sa nam to blizi ta velkolepa oslava prvych narodenin :o)

vejinka
2. aug 2009

ahojte ale ale..nova tema?? tak teda aj my sme sa narodili skor..mali sme sa 5.9. a narodili sme sa 27.8 😅 je to sice len par dni ale maly je nejaky pomalsi ako jeho vrstovnici no uz sa zacina troska hybat tak som rada...lebo dlho len sedel ako knedla a nic nerobil teraz aspom stoji a robi prve kroky ale stvornozkovat ani za otca 😖 a plazi sa len den a to dozadu...uvidime co prinesie cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre