Vysoké horúčky a vracanie.

katarinka89
14. feb 2020

Nemate skusenost momentalne s vysokymi horuckami a vracanim? Ci je vo vzduchu nejaka pliaga.

elizabeth88
14. feb 2020

Moze to byt crevna viroza alebo chripka.Tam moze byt aj horucka,cize nad 38,no nie zas 40tky si myslim.To by som uz sla za dr.Virozy niekedy trvaju len den,dva...,creva chripka neviem.Dobry je Hylak a probiotika potom.Ak si nie si ista,tak radsej dr.

raszuz
14. feb 2020

Prechadzam si tym teraz, prvy den vrchom spodkom, bolest hlavy, cely clovek, druhy den vacsinou spodkom, dnes tak neutralne, ale stale nie dobre, teplota tak do 38,5. Citala som, ze nad 40 je to uz bakterialneho povodu a treba antibio. Ja si davam enterol, na vracanie kinedril, nasadim asi enterinu a uhlie cierne

nika1082
14. feb 2020

Môj syn má od noci tiež teploty a vracia a hrozný kašeľ. A to sme boli včera na predoperačnom vyšetrení, v pondelok sme mali ísť na operáciu s očami. Už druhý x sme takto dopadli, som to musela zrušiť. V novembri mi tri dni pred termínom začal kaslat a teraz toto zasa. A odvtedy bol zdravý až doteraz. Máme smolu...😢

katarinka89
autor
14. feb 2020

@nika1082 u nas od vcera vecera to iste- teplota skoro 40, vracanie do rana a chvala Bohu teraz uz len teplota. Mam 4 deti takze tesim sa.....😧 len toto som chcela vediet, ci je to zasa nieco vo vzduchu alebo sme jedini ....Diky 😘

katarinka89
autor
14. feb 2020

@raszuz a to maju deti ci ty? Snazim sa dodrziavat max hugienu ruk- aby to zmilo tie virusy

raszuz
14. feb 2020

@katarinka89 u nas aj napriek dodrziavaniu hygieny, ruky umyvame stale, wecko som tiez umyvala, a islo to tak postupne, mala, muz a ja, synovi sa to zatial vyhyba. Takze teraz ja. Dnes je to treti den, uz lepsie, aj ked ziadna slava

raszuz
14. feb 2020

@katarinka89 a moze byt nieco vo vzduchu, lebo sused nad nami, ktory bol doma, ani v skolke nebol, tak tiez zacal z nicoho nic, muzovej krstnej deti tiez ...takze asi nieco lieta

mily7
14. feb 2020

@katarinka89 je víroza aj takáto aj iné vírozy a veľa.