Ako vypočítať termín pôrodu?

bibi16
24. feb 2011

ako zistim kedy by som mala mat termin?posledny menzes som mala 8.januara, teraz idem na sono az na konci Marca tak by som chcel len tak predbezne vediet dakujem

katkabb1
24. feb 2011

http://tehotenstvo.academy.sk/

skús túto kalkulačku, ja som využívala počas celého tehu, info týždeň po týždni 🙂

zuzana110
24. feb 2011

Ahoj, podla vsetkeho termin mas 15.10.2011. A co kapusta,bola si si kupit?

mamkaivka
25. feb 2011

termín pôrodu sa vypočíta: dátum poslednej menštruácie mínus tri mesiace plus sedem dní 😉

nella753
28. feb 2011

Ahoj mne to povedal lekar kedy cca mam termin.

bobocka
28. feb 2011

pocita sa to od prveho dna poslednej menstruacie.teda dajme tomu,ze ti menzes zacal 8.1 a plodne dni boli 22.1 a teda vo februari menzes uz nepride,tak sa to pocita od toho 8.1 aj ked vlastne prve dva tyzdne este zena ani tehotna nie je.preto sa pocita tehu 40-42 tyzdnov.(tie dva tyzdne su plusove koli tym dvom co zena vlastne nie je ani tehotna este na zaciatku).mne to bolo tskto vysvetlene a aj mi to tak vyslo. to by si mala teda byt asi 7+2tt.inak to tehotenstvo academy som aj ja cele tehu sledovala.pekne tyzden po tyzdni 😉

maribell
18. dec 2013

AHOJTE MAM OTAZKU ... baby poslednu ms som mala 10.11.2013 a tak by mi to vychadzalo podla kalkulacny ze som otehotnela 23.11 ..lenze meriam si bazalnu teplotu a ovulaciu som mala 4.12 -...tak potom to ako vychadza? nemoem najst kalkulacku ktora mi to vypocita od ovulacie ...dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre