Ako zariadiť detskú izbu?

mamina1234
16. máj 2014

Juuuj žienky poradte, ako zariadit malinku detsku izbu? Síce maly ma len pol roka a spava este s nami v spalni, no chcela by som zariadit detsku izbu, aby nam sluzila predovsetkym na hranie. Ocenila by som nejake foto- inspiracie 😉 Izbicka ma rozmery 2,2 X 3,6m. Na tej kratsej strane je okno a oproti oknu zase dvere 😀 DAKUJEM

kuwait
16. máj 2014
mima300
16. máj 2014

@mamina1234 pozri Meblik. My od nich mame a max spokojnost 🙂

mamina1234
autor
16. máj 2014

Ano, tam su kraaasne izbicky, ja vsak potrebujem poradit nieco na stiesnene podmienky 😀 keby bolo viac miesta, tak s tym nemam az taky problem ... 😒

nasta55
16. máj 2014

@mamina1234 tak mozno treba spravit izbicku na mieru 🙂

nasta55
16. máj 2014

@mamina1234 my ideme robit na mieru, lebo tiez neni velka, starsi syn mal stastie a dostal vacsiu tam sme to riesit nemuseli. 🙂

mamina1234
autor
16. máj 2014

@nasta55 no, len na to treba nejaky napad 🙂 a prave to tu hladam 😀

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

vyberte si akú farbu chcete mať v izbičke potom aký nábytok a nejaké doplnky http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/

evicka547
4. nov 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

inspiracii na internete najdes vela..

okulka_db
20. jún 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

Ja si nemyslím že to je problé, tiež má naša malá klasickú panelákovú izbčku. Má tam len naozaj potrebný nábytok, žiadne preplácane prostredie a potom to samotné pôsobí vzdušne, ale ja prakticky 🙂

jarka_111
23. jún 2018
Používateľ jarka_111 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka_111.

@okulka_db Ahoj, mozem poprosit, aky nabytok ste dali? je mi jasne ze posteilku, nejaky pult asi prebalovaci, a co este je prakticke do malej izby? 🙂

okulka_db
24. jún 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

@jarka_111 Jasné, je to v podstate táto zostava, veľmi podobná sconto.sk/produkty/baby-izba-lotta.html

jarka_111
25. jún 2018
Používateľ jarka_111 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka_111.

boze, ta je ako pre princeznicku 🙂 zavidim v dobrom