Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
14. máj 2009

cafte,moja babenka ma na hlave suchu kozu,tak som jej vcera vecer dala olej a dneska som jej chcela tie supiny vycesat,ale vcera este prisla moja je..ta svokra a natrela malej hlavu,kym som si bola upratat veci po kupeli z nejakou vodou a dneska ma chuderka hlavu uplne cervenu akoby zapalenu.boze nech uz ideme na svk

lindula3
14. máj 2009

ahoj zanu tie supinky mame aj my po celej hlavicke aj na tvaricke... nasa lekarka povedala ze su to potnicky (predtym to boli take biele bodky) ale ked sme boli v utorok na kontrole na kramaroch kvoli zltacke tak nas poslali odtial na kozne, ze to ziadne potnicky nie su ale nejaka dermatitida ci co... dostala masticku na hlavicku dve hodiny pred kupanim jej to mam namastit, potom umyt a vycesat... strasne zle sa jej to robi lebo ma vela vlasov, ale ved vydrzime...
kedy idete na slovensko?

pikino
14. máj 2009

ahoj micky.

no my uz teda od vcera odsavame vo velkom. vyzera to ze nam decko prechladlo. ma stale plny nos tazko dycha,sice nekasle ale tak divne chrchle, celu noc som ju pocula stale sa prehadzovala ale spala az 6 hodin v kuse.
asi ju to vycerpava. ani napapat sa poriadne nevie, zakuckava sa z toho ako nevie dychat. a od vcera obed v podstate v kuse spi aj teraz ledva sa najedla a zaspala. teplotu nema. tak zavolam lekarke ze co s nou. 🙄

zanulienka
14. máj 2009

zatial je plan 25.6,tak uvidime nakoniec,ze kedy,ale cim skorej tym lepsie,lebo si zabijem svokru.minule jej isla davat salko,aby neplakala.ta voda ma este aj alkohol,asi preto je taka cervena.

lindula3
14. máj 2009

nooo to "potesi" a co svokra nemala nikdy deti? chuda malinke... tak ju drz od nej co najdalej... zasyp jej to niecim nech sa jej to ukludni...
ja zachvilu padam na kontrolu po sestonedeli (no skor po sedemnedeli)🙂 dufam ze nie som pozosivana na fest🙂

zanulienka
14. máj 2009

umyla som jej zatial cistou vodou tak narychlo,drzim ju od nej,davam velky pozor,ale niekedy rychlo odbehnem a ona hned zauraduje 😠 ma deti-4 synov a ona by chcela aby som robila a pouzivala to co pred 30 rokmi

kiki5
14. máj 2009

ahojte tak ja som mala blbu noc- miško sice nereve ale stale sa pučil on skôr tk zavrieska jednorazovo- nie plače no a to robil celu noc a chcel stale jest a ja som mala pocit že už mu fakt nemam čo dat. ale tak som si spomenula že v 3 a 6 týždni je to prechodne obdobie kedy mam matka malo mlieka a dieta chce viac tak som sa ukludnila. 😝

pikino
14. máj 2009

zanu ja by som ju asi niekde zakopala potajomky. 😝

zanulienka
14. máj 2009

piki-rozmyslam nad tym 😎

pikino
14. máj 2009

vsak skus. 😀
alebo posadit do lietadla bez spiatocnej letenky niekde do kambodze. 😀

zanulienka
14. máj 2009

aj odtial by ju poslali prec

pikino
14. máj 2009

ale vsak by sa tam mohla stratit v nejakej dzungli. 😝

zanulienka
14. máj 2009

ta,nikdy.ona nie je zla,len si mysli,ze som asi nemehlo.aj ked sme boli v poradni,jasne ze isla s nami 😠 ,zacala som obliekat malu normalne sa postavila predomna a zacala ju tiez obliekat-pica sprosta.teraz mi elaia nevonia ako babo ale ako alkoholik

misha666
14. máj 2009

ahojte kocky... zanu musis byt tvrda...ale nesmies byt drza... ja som to tak skusila a svokra sa mi uz do malej nemiesa... len sem tam sa s nou pohra, teraz ju odnaucam od flase lebo uz mam mliecko, ked mala place lebo nechce cicik tak svokra ju hned isla brat tak som pekne povedala ze nech ju necha ze to je moja taktika 😀 😀

miavin
14. máj 2009

ahojte - zanu - ty máš teda fakt podarenú svokru - stále ti niečo vyvedie - veď jej treba slušne naznačiť, že si jednoducho nepraješ, aby Ti s dieťaťom narábala.....
mne tak urobila švagriná - po krstinách - stále do mňa hučala, že je malý nepokojný až mi ho nakoniec zobrala z rúk , rozbalila, natrela mu zadoček a strčila teplomer - mala som také nervy, že som od zlosti revala - len preto, že ona má 2 deti a robila im to - tak nemá právo mi brať dieťa, nie??? na nervy, keď sa vám niekto pletie do toho 😠

misha666
14. máj 2009

no a ja som zase musela zhuknut na svokru... zase mi zacala do toho hucat... tak som jej povedala ze ja som sa radila so zenou co ma 4 deti a ona mi na to ze cigani maju 20 deti a hovno vedia, ze zena co ma jedno dieta vie dakedy viac ..husa jedna...pritom ona mojho muza nekojila vobec 😠

zanulienka
14. máj 2009

aj mne bolo z tej pice do placu,ked som vonala malu.

pikino
14. máj 2009

esteze moja sa mi do nicoho nemiesa, ale len by skusila. matka vlcica by branila svoje mlaaada. 😀
ale fakt nemozem sa stazovat. ja mam pocit ze ona sa malej aj trochu boji. hlavne ju chytit a tak.

misha666
14. máj 2009

piki...mozes byt rda....ta moja by moju len nosila v kuse... 😠 😠 😠 😠 na to som strasne alergicka 🙂

zanulienka
14. máj 2009

aj moja ju vkuse nosi,drzi a najviac milujem,ked mala uz nechce byt u nej,neciti sa dobre a zacne plakat a svokra si mysli,ze potrebuje grgnut a otaca ju vselijak.vtedy pozriem na manza a uz vie kolka bije...

krpcek
14. máj 2009

jaaaaaj baby zase svokry. 😀 😀 😀 moja je najlepsia ked mi vyvolava a pyta sa, ze ci mala papala a ci mam dobre mlieko. . . atd. zo zaciatku, ked sme boli asi dva dni doma mala krpata zachvat placu (brusko, co som vtedy este nevedela) a moj muzik jej volala,ze mala je asi hladna, ze stale place. . . ona mi potom volala, ze sa mam vykaslat na kojenie a kupit sunar, ze aj ona to tak urobila. 😠 tak som jej povedala, ze v ziadnom pripade, ze mlieko mi strieka na vsetky svetove strany a ja chcem malu kojit aspon pol roka.
ona kojila oboch chalanov dva tyzdne.

krpcek
14. máj 2009

u nas dnes cely den prsi, tak ideme za chvilu do nakupneho centra. 😀

pikino
14. máj 2009

misha ja som rada. akurat ma stale niekam posiela lebo by scela varovat. a ja nikam nescem ist. 😀

moja nekojila vobec. bidvaja dostavali sunar z lyzicky lebo nesceli flasku.

korelka
14. máj 2009

Ahojte!no rozoberate svokry-ja moju bohužiaľ nemám,ale mám svokra,ktorý je horší ako 10 svokier dokopy-všetko vie najlepšie,akoby vychoval vsetky svoje deti a pritom ani pomaly nevie ako vyrástli...no MAJSTER SVETA!!!a furt by ho len nosil,lebo pri dedkovi mu je najlepšie-no určite-preto mu stale reve...najhoršie je,že bývame s ním,takže ani zbaviť sa ho neviem☹

cikyta
14. máj 2009

Ahojte.Jáj,čo by som ja dala za nejaku svokru,alebo babku ☹ Ani samej to nieje med lízať.Zvlášť ked mi krpatá spí po 15 minut a dosť.To stihnem tak wc,napiť sa,najesť a aj to len tak tak...
No ale samozrejme,že by som nechcela takú svokru ako má zrovna Zanka 😀 To je jasne.

Večer a ráno som dala malej nutrilon.Dufam,že som to nemala konzultovať s jej dr.Čo myslíte?
Až utorok mám poradnu.
Lepšie spinká,negrcia z toho a mne sa stihne urobiť plno mliečka.Lebo po 15 minutach som nestihala plniť cicky 😀 Takto mi nutrilon vypomohol.Aj so spánkom je to v noci super.Už len každu hodinu sme boli hore,takže je to vážne uspech.

zanulienka
14. máj 2009

aspon nie som sama,na svk mam moju babku,ktora je Majster sveta,bola som rada,ze tu ju nemam a pre istotu mam svokru

zanulienka
14. máj 2009

ciky-ked mala potrebuje viac kludne jej davaj,nemusis nic konzultovat.ale zato financne a ked sa jedna o nakupy je svokra super,nakupi nam vzdy na polroka dopredu,len keby sa mi nemiesala do malej

cikyta
14. máj 2009

To ano Zani.Aj finančne je to dobrá vec,taká svekruša 😀 Aj ked niekedy........radčej polož........a utekaj milá svokra dalekooooo! 😀

Sa pýtam na konzultácie dr.lebo v lekárni mali blbe reči,či o tom doktorka vie...atd.

zanulienka
14. máj 2009

coby mali vediet,ake su blbe.je jasne,ze kazdy ti bude hovorit,ze tvoje mlieko je najlepsie,ale ked ho uz nemas tak co.budem utekat na svk o mesiaaaac

cikyta
14. máj 2009

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre