Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. júl 2009

romi - ahoj - no dosť sa ochladilo - no môj anjelik už na druhý krát bubá - tak som rada. Dnes sa mu podarilo potiahnúť šnúrku na hračke tak, že začala hrať - 2 krát - sa z toho veľmi teším 😀

macikjm
8. júl 2009

ahojte...
my sme mali fajnucku noc...ninka papakala o 20.00, potom o 3.00 a 6.00....teraz uz spinka...bola hore od 7.30, tak ju to uz zmohlo...
no je lepsi vzduch...v noci riadne prsalo...

miavin
8. júl 2009

macik - to je super, my sme mali ťažko - ale aspoň vy ste sa vybubali. no som nafotila nové foto v plavkách - a som to poslala, len neviem či to bude dobre.

macikjm
8. júl 2009

dufajme, ze bude dobre...a ze vyhrate.... 😉 prajem vam to... 😵

macikjm
8. júl 2009

ta ako si drzi ten klobucik je bombasticka...aj ta druha...co sa tak smeje... 😀

miavin
8. júl 2009

macik - ďakujem, ale stačilo by, keby to uverejnili - by som mala pamiatku pre malého, že bol v časopise 😀 . A ako si prišla na tú adresu? ja som to včera pozerala a nikde som to nevidela - ani aká téma je na august

macikjm
8. júl 2009

v julovom cisle mama a ja, to je....na strane 9, uplne dole v rohu.....

miavin
8. júl 2009

ale na internete to asi nieje, však? lebo ja nemám časopis - len na nete som kukala 🙂

macikjm
8. júl 2009

baby,.... idem sa vam pochvalit...vyhrali sme celorocnu zasobu plienok z dm....velmi sa tesime...uz sme uverejneni aj na ich stranke... 😀

miavin
8. júl 2009

aj cikyta by mala poslať - jej malá je bombastická v plavkách 😀

macikjm
8. júl 2009

na nete neviem...nekukala som...

romanakatka
8. júl 2009

mia,šikulko je ten váš drobček 🙂

krpec stále spí... celé leto by mohlo byť takto 😀 😀 😀

macikjm
8. júl 2009

hej presne...videla som malu silvinku v plavkach...je tiez uzasna...no mala by poslat...

miavin
8. júl 2009

romi - no a náš zase je hore - tak na pol oka, tak už neviem - nemá rad teplo - je nervný, ale veľa spí, a keď je chladno tak sa rehoce, je spokojný - ale nespí 😀

sabinazv
8. júl 2009

dobre ranko,

no ale kde mame slnko?
My sme tiez nemali bohvieaku noc... maly tym, ze sa malo najedol uz o 1.h buntosil a potom pred piatou... a on je uz ako rybicka sviezi... este som ho ukecala od 6.h na dake 2.hodky pospat, tak sme pospali trosku

sabinazv
8. júl 2009

mia,dobre fotos... aky je tesivy 🙂

romanakatka
8. júl 2009

mia, no ťažko im ulahodiť 😀 no len nech sú spokojnučký 😵

romanakatka
8. júl 2009

čau sabi, tak malému nedáš najesť a chceš aby prespal celú noc 😀 😀 😀

miavin
8. júl 2009

romi - veď práve, hlavne že sa rehoce a je zdravučký 😉
sabi - ďakujeme, no tak sme boli na tom skoro rovnakok, akurát, že ja som aj o 3 bola hore, čo už sa mi pekných pár týždnov-možno aj mesiac nestalo, žeby chcel v noci papať... vždy bubal celú noc, max.čajík vypil... ☹

romanakatka
8. júl 2009

mia, aký čajík mu dávaš??? Timko v tých teplách nechcel vodu a aj čaj pre spokojné bruško vypľúval... to ho máte vidieť ako sa tvári kyslo 😀

sabinazv
8. júl 2009

naaa, vsak ja som mu davala... ponukala... ale ked chlap nevladal a odpalilo ho... 🙂

macikjm
8. júl 2009

mia...a tu citam, ze treba uviest aj meno dietata, jeho vek a vase kontaktne udaje...

romanakatka
8. júl 2009

sabi, to poznám... môj sa tiež len pricucne a už spí 😀

miavin
8. júl 2009

romi - áno dávam mu čajík - cez deň feniklový a na noc mu robím čajík ukľudnujuci - resp. čajík na dobrú noc - ale vždy mu ho zohrejem, studený vypľúva - tiež sa tvári akoby som mu dávala h.... 😀 😀

miavin
8. júl 2009

macik - no do mailu som napisala aj meno aj vek - moju adresu a telefon na mna - tak snad to doslo v poriadku - necháme sa prekvapiť 🙂 ešte raz ďakujem

sabinazv
8. júl 2009

eeej a nejake to slnko sa uz prediera...

katka a vy sa este krmite kombinovane, aj UM aj MM ?

romanakatka
8. júl 2009

Sabi áno, ešte mu dávam jednu-dve dávky UM alebo ak sa kojíme celý deň tak sem-tam mu dorobím 30tku, akosi neverím, že mu stačím... vysajem odsávačkou každé 3 hoďky tých 70 ale v nemocnici ma presviedčali, že je hladoš a potrebuje vypiť aj 150 a viac, tak teda mu dorábam... ktovie koľko si naozaj vytiahne sám...

sabinazv
8. júl 2009

mozno by sa vam kati zisla vaha... nemas si od koho pozicat?
a v nemocke ho nevazili pred a po kojeni? lebo to vela odsajes... a babo vytiahne este o 60 % viac udajne...

mozno sa maly prejeda a preto grcka.. nas maly grcka len vtedy (mam pocit)

romanakatka
8. júl 2009

no veru váha by bodla... v nemocnici sme sa vážili pred aj po papaní... a vždy mi vyšlo, že vytiahol takú 100- 110tku... aj som rozmýšľala, že si kúpim, ale potom som to zavrhla... aj tak bol trošku problém ho odvážiť, lebo on je taký živý, že keď som ho pred papaním dala na váhu, tak mi lietala, lebo sa furt mikal, po papaní bol vždy odkvecnutý, to bola pohodička 😀 no a za chvíľu začneme s príkrmami, tak som sa rozhodla, že váhu už nebudeme kupovať

romanakatka
8. júl 2009

Ty kokso... sme jedli pred piatimi hodinami... a stále spinkáme... normálne som v šoku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre