Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
8. júl 2009

vidis katka, to spanie je chytlave... musis sem via chodit 😎

kati, ale su vahy aj s takou funkciou, ze ti baba odvazi aj ked s nim sije 🙂 vilocka ma tusim taku...

romanakatka
8. júl 2009

áno??? teda tak to som netušila... tak to asi ešte mrknem niekde na nete... nevieš aký typ, že???

Aaaa tak už sme hore... ideme papať 😉

sabinazv
8. júl 2009

Funkce "WEIGHT LOCK" pro zastavení vážení přesně v momentu kdy je dítě v klidu.

napr. http://www.detskyruzek.cz/kojenecke-vahy/

romanakatka
8. júl 2009

Sabi si poklad 😉

sabinazv
8. júl 2009

ale zasa som citala nazor, ze to len stresuje kojacu maminku... vraj aj u pediatrov by mali tie vahy zrusit, lebo ze to na dietatku vidno ci prospieva....

tak si vyber 😉

zuzik25
8. júl 2009

cafte babule.
tak my ideme dnes na poradnu + ockovanie, mala este buva, sice len 45 minut, som zvedava dokedy to potiahne.
a rano ma komplet celu 2 krat ogrcala, raz cele pyzamo, potom som sa vyzliekla a aj ju a ked som ju dala k sebe, tak znova, az gatuse som mala ogrckane. 😀
konecne sa trosku schladilo.
my krmime vecer tak, ze taku pol - tristvrte hodku pred kupanim jej dam papat len z jedneho ciciku a po kupani z druheho, ale to si uz od unavy len trosku potiahne a to ju uz odkvicnutu prenesiem do postielky. lebo ked som jej davala papat plnu davku z oboch cicikov po kupani, nevedela zaspinkat.

zuzik25
8. júl 2009

romi, páni maly ma kolko vela vlasov 😕 no zlatucky je, vacsinou som videla vlasate babatka s tmavymi vlaskami.

kiki5
8. júl 2009

dala som novu miškovu foto

sabinazv
8. júl 2009

🙂 kiki krasny chlapcek

zanulienka
8. júl 2009

romi-este stale maju nase deti rovnake vlasky,sice ja som uz moju ostrihala a tento tt planujem este raz

misha666
8. júl 2009

ahojte kocky..tak my sme boli na nozky a mame to super, sa doktor pyta ci som balila nasiroko s dvoma plienkami a ja ze ne len s jednou som mu zaklamala lebo som skoro vobec nebalila 😅 a sa ho pytam ze ci este balit, a on ze no este tak 10 dni 😀 😀 😀 teraz buva ,inak info z poradne 64cm 5700g 😵

arizona
8. júl 2009

ahojte 🙂

úplný nezvyk, ale som tu aj cez deň 😎 my sme spali do 10.30 a už zase buvá. teraz sám v kočíku - som nás vychystala na prechádzku, ale som sa nestihla ani obliecť a už bol tuhý. tak ho nebudem budiť 🙂

musím sa pochváliť - konečne sa začalo malému páčiť v babyvaku a nosíme sa 😀 😀 😀 takže už využívame klokanku a ak vak.

pozerala som fotky aprílových bábätiek... neviem, čím to je, ale sú také krásne 😵 dobre sme si vybrali 😀 inde nemajú tak veľa dobrého materiálu 😀

miavin
8. júl 2009

misha - tak to je skvelé, že je to v najlepšom poriadku - no ja som zvedavá, čo povedia nám - ja už vôbec nebalím naširoko, tak snáď to nebude problém. Teda Emmka má krásne miery - priam modelovske 😀

arizona
8. júl 2009

ozaj, dnes ste sa tu bavili o váhach. tiež máme doma jednu a aj naša je taká, že malý sa na nej môže hýbať, koľko chce, váha tú hmotnosť naváži neviem podľa čoho 🙂 a tiež sme ju kupovali kvôli tomu, lebo sme nevedeli, či má dosť môjho mliečka (a nemal) a každý deň do poradne sa mi chodiť nechcelo...

solen
8. júl 2009

ahojte mamicky, zdravim po dlhej dobe. sem tam som nakukla ale pisat nehrozilo. dnes trosku prsi a deti spia tak az taka radost 🙂
My nemame vahu ale ked sa vazim na osobnej a potom s malou, tak sa nestiham cudovat. Mame 6,5 kg, takze modelka z nas nebude 😀 Ockovanie nas caka v piatok a ja uz teraz trpiiiiim.

solen
8. júl 2009

ari vy ste vcera slavili prve meniny ze? Vsetko naj drobcekovi 😉

sabinazv
8. júl 2009

aha solen, odpadnem

stare paky sa tu zacali zbiehat 🙂

ozaj ari, vy ste mali meniny... gratuliren... my budeme mat tiez tento mesiac 😉

arizona
8. júl 2009

solen, ďakujeme 😎 vedela som, že sa ťa tu raz nečakane dočkám 😀 😀 😀 už ste boli na svk? či sa ani nechystáte?

solen
8. júl 2009

ari boli sme uz. ale pojdeme este ak ma chces vidiet 😀

solen
8. júl 2009

a my nebudeme mat meniny ked nase ctene meno nieje v kalendari, ci ako?

arizona
8. júl 2009

podľa mňa by ste mohli mať meniny 29.2., čo ty na to? 😀

ako ste prežili cestu?

solen
8. júl 2009

hehe zasetrim na darcekoch 😉

cestu neocakavane dobre. trvala 15 hod, isli sme autom. Malicka to paradne prespala, isli sme na noc a kedze ona drichme cele noci, tak inak nebolo ani v aute. 🙂

arizona
8. júl 2009

ale zase to musia byť iné darčeky, keď by malá mala meniny vo februári 😀 ako to tak počítam, tak najbližší darček by mohlo byť šľapacie autíčko na elektromotor 😀

solen
8. júl 2009

sabi tak som sa asi rozhodla, ze meniny oslavime s vami, kedze som nase meno nasla v lotyskom kalendari a prave vtedy oslavujete aj vy 😉 😎

solen
8. júl 2009

ari auticko si nechajte vy. ja nechcem ziadne velke darceky. Uz som varovala rodinu, ze s kazdym darcekom si prajem prispevok na vacsi dom 😀

arizona
8. júl 2009

solen, vlastnému dieťatu nedopraješ!!! meniny raz za 4 roky a aj to len nejaký symbolický dááárešek... no pekne.

zuzik25
8. júl 2009

tak uz sme doma z ockovania, mala to zvladla bravurne, trosicku si poplackala ale fakt len trosku, asi len na to stipnutie injekciou, lebo potom sa uz usmievala na vsetky svetove strany. teraz sme dali obklad, cipok do ritky, fenistil kvapky a homeo, napapala sa a uz buva. dufam, ze teplota nebude ziadna a noc prespime v klude.
nase miery su 6350 g a vysku nevieme bo sme zabudli zmerat, tak ked sa zobudi premeriam.

sabinazv
8. júl 2009

solen, s dankom budete slavit? ok... to je cobydub

solen
8. júl 2009

vidis iba na seba myslim.Idem kuk malu von, lebo spi v kociku a nejak sa zas rosprsalo tak idem skontrolovat ci tam neplava 😀

majka_dk
8. júl 2009

ahojte baby,
tak my sme boli dnes zase cvicit, zase nam ukazali 1 cvik, takze uz vieme 2 a vravim tej tete, ze ideme chodit na plavanie, tak som ani nedopovedala a na mna vyskocila, ze to ju nezaujima, ze cvicit aj tak budeme, no ju mozem s prepacenim osrat, muz bol dnes s nami a povedal, ze tam uz nepojdeme, tak to musim prebrat s nasou detskou, nech nie sme za debilov ked tam uz nepojdeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre