Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. júl 2009

ahoj bei - a ako bolo na plávaní, to chodíš na nejaký kurz? či len tak sama?

beadz
8. júl 2009

tak a foto je v albume.
ahoj mia, to plavanie je super. dnes sme sa uz aj ponorili. my sme boli 2x v ramci cvicenia, viac sa tam neda ist, ale od 6 mesiacov budeme chodit na kurz.

miavin
8. júl 2009

bei - jééj , krásne fotky, Šimonko je už veliký - a asi mu v tej vodičke bolo dobre, však? zlatučký je

beadz
8. júl 2009

miluje byt vo vode. a vy sa mate ako ?

miavin
8. júl 2009

no dá sa - ako každá mamina asi - trošku sme soplíkovali , teplotovali - a tak. Bei - ešte kojíš?
ozaj baby - chcela som sa pýtať - už ste strihali deťúrence?

miavin
8. júl 2009

a ty bei? Šimonko sa ako má? už je to všetko o.k.?

beadz
8. júl 2009

ja este kojim. okrem trolinku vodicky ked je velmi teplo mu zatial ine nedavam.
strihat som este nestrihala, ved ani nemam co 😀 . len vzadu ma haro. ale inak simon bude mat dlhe vlasy, jednak sa mi to paci a jednak ma taku zlezanu hlavu ze to bude aj maskovacka.
inak, cystu este ma stale ale vraj sa to po tom krvacani pomalsie vstrebava, tak verim ze sa toho zbavime.
keby nie to cvicenie tak super.

elfi1
8. júl 2009

mia - mi nemame moc co strihat 😀

mna tieto dni casto bolieva hlava. neviem, ci je to aj z pocasia. vzdy ma bolievala casto a teraz ma tiez kazdy tyzden raz - taka migrena. ale teraz ma skoro kazdy den aspon chvilu boli. potom nemam naladu na nic a aj starost o maleho ma dost vycerpava potom. este ze mi nasi cez den pomahaju.

teraz pekne spinka v postielke - na boku prvy krat. tak uz sa len napapame, potom okupeme, znova napapame a sup spinkat.

a tiez sa mi v noci budi rozne. raz spi pekne do 3-4 a potom papame a zas do takej 5-6. inokedy vstane aj o pol noci, aj o 3tej, aj o 5tej. no rozne.
a ja som stale neni zmierena s tym, ze by som o 6tej rano mala vstavat. tak mam niekedy hrozne nervy, ked sa mi ho uz nepodari uspat. potom vzdy zas az po dalsom papani. ale to uz nespim ja potom

beadz
8. júl 2009

simon uz tyzden spinka tak ze o osmej sa napapka, vstane az o tretej, ale len ze chce cumlik a potom az o pol siestej. dufam ze to nezakriknem... 😕

pikino
8. júl 2009

ahojte baby.

nasa mala dnes rekord spinkala od 22:00 az do 6:30 zlate decko necha mamu vyspat. 🙂 skoda len ze ja som stale hore kvoli mlackam od mlieka v ktorych sa v noci budim a musim vytlacat mlieko. ale neva radsej obetujem 5 minut
ako byt dve hodiny v noci hore.

elfi1
8. júl 2009

ved to, ze ja sa tiez budim aj tak. stale pocuvam, co sa deje v postielke. alebo tiez riesim mokre podprsenky a pod

beadz
8. júl 2009

ja mam zas ten probem, ze sa tiez nevyspim, lebo neviem ist tak skoro spat, tak chodim okolo polnoci, cize si mozem zato sama. no, blbi lidi taky lidi...

miavin
8. júl 2009

joj žienky ako vám je dobre, že máte mliečko ☹

beadz
8. júl 2009

mia, a ty uz vobec nekojis ?

miavin
8. júl 2009

bože - pamätáte na to čo sme písali keď sme boli tehu? ako sme každý deň čakali, kedy to už príde a ráno vždy čítali, ktorá z nás porodila.??? 😀 😀 😀 to bolo skvelé obdobie - nie?

miavin
8. júl 2009

bei - to už len také kvapky - ale dávam ho cucať, no nič moc

beadz
8. júl 2009

mia, bolo to super, cele tehu bolo dobre, lebo sme sa tu zisli myslim celkom dobra particka.
tie prve mesiace boli dost tazke, ale teraz si to vyslovene uzivam. ten maly cloviecik mi robi hroznu radost.

pikino
8. júl 2009

inak to som citala, ze ked scete mat vela mliecka treba odsavat a kojit hlavne v noci, ze vtedy je najvyssia hladina hormonu co produkuje mliecko.

nasa ma preto tak neskoro vecierku aby som mohla ist pat s nou. ona zaspi o desiatej, a ja idem do sprchy
a este si citam potme s baterkou. 😀

miavin
8. júl 2009

bea - hej, fest rada na to spomínam... bolo to krásne obdobie - teraz to tak rýchlo uteká - veď nedávno sme rodili a už drobcovia majú 3 mesiace

beadz
8. júl 2009

piki, tak to mi ani nehovor, v noci nekojim vobec, tak dufam ze nepridem o mliecko 😖

pikino
8. júl 2009

jaaaj to bolo skvele obdobie, len som cely den lezala na gauci a pisala si s vami. jaaaj tazka nostalgia ma chyta 😀
ale teraz je to tiez fajn mam sa s kym porozpravat cez den ked je manzo v praci. 😀 aj ked trpim vacsinou samomluvou. 😀 😝

pikino
8. júl 2009

to som citala v mama a ja. aasi na tom nieco je ked v noci odsavam aj trikrat avzdysa zobudim s betonovymi prsiami.

beadz
8. júl 2009

zavolam moju laktacnu poradkynu, sa jej opytam, co na tom je. dufam ze nie. si ma teraz postrasila. ☹

pikino
8. júl 2009

daj vediet co ti povedala

beadz
8. júl 2009

neberie mi zatial.
no, obed na zajtra mam navareny, este by som si dnes chcela nalakovat nechty na nohach a plan na dnes by som mala splneny.
dnes som vybavila papiere na rodicovsky prispevok, otras kolko naroda je na tej socialke a urade prace stale... 🙄

zanulienka
8. júl 2009

mia-ja uz treti krat som strihala elaiu 😉

aprilovky2009
8. júl 2009

dobry vecer

to som ja, sabi v prezleceni 😎

jankaaa
8. júl 2009

ahojte babulky nemala som par dni internet a vy ste tu toho popisali...moj drobec velmi nechce byt na brusku ked ho dam chvilu tak pobudne vklude ale hlavicku mi malo dviha len ju ma polozenu a cmula si ruku a co mam robit?po chvili zacne plakat troska podviha hlavicku a otacam ho lebo to by sa uz potom zasiel...a tiez ma hlavicku ked lezi väcsinou na lavej strane...tiez ho polohujem ale on si stale otoci na tu stranu...

anib
8. júl 2009

ahoj sabi,co nove? moja spi od pol siestej a ani nejak nepapala,neviem,ci ju budit na kupanie

anib
8. júl 2009

bea - to si preco tak skoro vybavovala rodicovský???
vcera sme mali poradnu - mala ma 5,700kg, vsetko ok,o 3tyz nas idu ockovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre