Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
15. máj 2009

Nás učili v nemocke urobiť z obyčajného "nuchtítka"čo je do ucha takú v prstoch ušulaný špic z tej vatičky a pekne sa daju vybrať šušníčky aj z hlbky.(Teda zatial...)Len to chrapkanie ma trápi.

Dnes kakame len vdaka tomu,že jej dávam do ritky teplomer.Neda sa nám a plačeme v krčoch.Zrejme musím vymeniť nutrilon 1 za nutrilon comfort. Bože bože ☹

misha666
15. máj 2009

ahojte kocky... no keby som mala malej sople vytierat tak sa asi nikdy nenaje... lebo fakt ona ma tie sople az v päte a strasne chripi... a ked som povedala primarovi na krcnom ze odsavam povedal ze dobre... takze kolko lekarov tolko nazorov 🙂

musim sa pochvalit ze ,malu uz len kojim... uz jej opet zachutil cicik 🙂 po flaske to bol boj 😀

a budi sa v noci len raz o 4tej rano a potom az o 7mej -8mej 🙂

pikino
15. máj 2009

misha super,tak mas jeden boj vyhraty. 😀

tusim s vsetky decka soplave teraz. 😖

elfi1
15. máj 2009

maminky ja som maleho konecne naucila na cumel. viem,ze to teraz moc neodporucaju, ale ked on mimo papania a chvilkoveho bdenia stale plakal a uspavanie bolo vzdy len na rukach s hojdanim a spievanim, alebo v kociku. ale to tiez malo niekedy len kratkodoby efekt a za chvilu bol hore a zas dokola.
a dnes mi prvy krat zaspal sam s cumlom v lehatku. spinkal v kuse asi pol hodku, teraz sa uz mrvy a stale mu cumel vypadava, ale aspon nereve. aspon som v obyvke prach utrela a troska upratala

pikino
15. máj 2009

nasa cumle neznasa iba sem tam scucne ten hnusny hnedy co o nom aj ciky hovorila. 😝

krpcek
15. máj 2009

elfi moja robi to iste. ked nepapa alebo nespinka tak reve - tak jej davam cumel, aby bola aspon chvilu ticho.
radsej ju naucim na cumel akoby si mala cmulat prstiky, od cumla ju lahsie odnaucim - jej ho zoberiem a hotovo, ale prstik jej zobrat nemozem 😀 😀

kaitka
15. máj 2009

ahojte maminky) chcem sa vas sytat,,tie co davate babatkam espumisan L kvapky,,ako ich davkujete? hm

kaitka
15. máj 2009

a k cumlikom)) malinkej som uz v porodnici skusila dat jeden,,,vdaka nemu sa mi pekne zacala prisavat na cecik... a odvtedy jej ho dam ak je nekludna a poplakava,,,
ale urcite je to u kazdeho miminka individualne
ale tiez m i ho dakedy vypluva,,takze nema ho casto 🙂

pikino
15. máj 2009

kaitka ja davam normalne 25 kvapiek na lyzicku a potom rovno do pusinky ale nedavam jej ich castejsie ako raz,dvakrat denne.

kaitka
15. máj 2009

oki piki) lebo tam je pisane 25kvapiek u dojciat,,,ale ako casto a kolko krat denne to tam neni..zato som bola zvedava ako to vy davate
ja som tu davku25 kvpiek rozdelia na dve denne minule,,raz 15,,potom vecer 10 hm

kaitka
15. máj 2009

ozaj piki,,ako si spokojna s tym poporodnym pasom,,pouzivas ho?

pikino
15. máj 2009

pouzivam len nie nejako casto lebo to sa da nosit iba ked chodis, ked sedis tak to skrti. ale neviem povedat ci mi to nejako pomohlo brusko mam este stale aj ked nie nejako velke, ale mam pocit ze to uz je len moj tucik co som si nazbierala cez tehu. 😝

lindula3
15. máj 2009

baby mate nejake skusenosti s elektronickymi odsavackami? ja mam manualnu medelu ale uz ma to nebavi tak rozmyslam ze kupim elektricku... ci je rozdiel v tej sile sania

sandori
15. máj 2009

ahojte babenky, mate este babatka v zavinovackách?

komisakpd
15. máj 2009

baby chcem sa opytat ma niketora z vas kocik DEMA juper alebo TAKO JUMPER?

a este balite deticky do perinky?

sandori
15. máj 2009

komi jaalu este balim lebo ked ju rozbalim tak hned kycha, aj ked uz z nich trcí

komisakpd
15. máj 2009

sandori mame rovnake otazky 😉

sandori
15. máj 2009

to hej 😉

komisakpd
15. máj 2009

aj ja este balim..stale..ked ideme vonku je v zavinovacke a doma je v perinke

sandori
15. máj 2009

malá presne tak isto ale už v nej nechce byť

pikino
15. máj 2009

ja nebalim,mala ju neznasa.

sandori
15. máj 2009

piki a ako ju obliekas bez perinky doma? Lebo ja mam pocit ze tej mojej je stale zima a zo soplíkov mám priam fóbiu po tej nemocnici

lindula3
15. máj 2009

ja nebalim vobec zle sa mi v tom s nou manipulovalo

ja mam kocik dema ale basic

a tie odsavacky ziadna nemate?????????????

komisakpd
15. máj 2009

deba basic a si spokojna?

ja nepouzivam odsavacku

lindula3
15. máj 2009

hej je uplne super a ma velku vanicku, pocula som na neho vela negativ ale aj pozitiv no mozno preto ze je to nasa vyroba a bol lacny

komisakpd
15. máj 2009

ale to nie je kombinovany vsak? to je iba vanickovy...kolko ta stal?

sandori
15. máj 2009

lindi my pouzivame odsavacku na vysavac - je super

lindula3
15. máj 2009

to je nekombinovany... stal 3500 korun, uplne smiesna suma

zanulienka
15. máj 2009

ja mam tiez kocik dema a mam elekt.odsavacku,je dobra,len prilozis a sama saje.dneska sme uz boli u lekara z malou z tou kozou,dostali sme olej z vazeliny,mame cakat tyzden a uvidime ci sa to zlepsi.jaj a mala mi zacala uz vidiet a vydavat zvuky,ked sa prihovorim,je uzasna 😀

sandori
15. máj 2009

zanu aj moja sa uz smeje a snazi sa mi rozpravat spat... zlatucka je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre