Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
11. júl 2009

veru som zvedava... aj dnes sme boli v prirode a v kocari sa malemu moc nepaci, ked sa vela natriasa... on je taky flegmos, ma rad pokoj 😀 ... ale v nosici to hadam vydrzi, uvidime... a objednala som mu - malemu bykovi/byvolovi cerveny nosic... hehe

miavin
11. júl 2009

sabi - Europske ľudové remeslo- EĽRO, je to fajn podujatie, akurát počúvame z tribúny bony M
macik - no aj ja sa divím - v tomto bude asi po mne - lebo vraj my s bratom sme takto spávali. Ono to začalo, keď mi stále reval na chrbte a už som si nevedela dať rada, a tak sme skúšali a skúšali a teraz ináč nezaspí, jedine cez deň na prechádzke - na chrbátiku.
Keď sme ho večer ukladali spinkať, tak sme ho dali na chrbátik a pustili kolotoč, no trvalo cca 10 min. keď začal fňukať - otočili sme ho - a bol jasný - zbožňuje byť na brušku. Preto sme pre istotu objednali nanny, lebo som sa bála.

ninnaricci
11. júl 2009

ja tiež otáčam kočiar...ale niekedy sa to nedá ustrážiť...plienka akurát chráni pred slnkom...môj drobec neznáša keď mu slniečko zasvieti do očí...asi ako väčšina detí....tak sme mu kúpili aj okuliarky...ale tie mu môžem dať až keď spinká,...ináč si ich dá dole 😉
...noo super...v takých horúčavach asi lepšie doma sedieť...lebo aj chodníky sa topia

ninnaricci
11. júl 2009

mňa ten nosič trošku odrádza v tom,...že asi sa v tom bude baby a aj mamina viac potiť...tak som zvedavá...poriadne otestuj...hlavne nech sa to Dankovi páči a nech je spokoný 😉

solen
11. júl 2009

ahojte, co nespite? ja som dnes predrichmala cele poobediet ak uz vidim, ako budem cumakovat do neskorej noci.
k teme opalovanie; ani ja nenatieram a slniecku sa vyhybame. Vraj sa take male mimco ani nema natierat. Do polroka rozhodne nie.
sabi aky nosic si kupila? Ja mam babybjorn ale uvazujem nad dalsim, lebo tento je len do 10kg

ninnaricci
11. júl 2009

ideme spinkať...tak vám aj drobcom prajem dobrú nôcku a sladné sníčky...pa paa

solen
11. júl 2009

nina tak to ti poviem, ze na potenie je to fakt super. Boli sme na vylete a ked som malu po hodke a pol zlozila tak som sa mala komplet mokre tricko. A to si fakt neviem predstavit, ze niektore baby nosia v satke.

macikjm
11. júl 2009

mia...hlavne ze je spokojnucky a spinka....zlaty je ako si tak chrni na brusinku... 😵 😵

sabinazv
11. júl 2009

mia... ahaaa.. 🙂

danko tiez rad spi na bruchu... ked hadze tie dlhe denne spanky, tak su vzdy na bruchu... ked na chrbte, tak je raz-dva hore...

nina, no iste sa budeme potit v tychto horucavach... ale vsak to je par dni takych horucich, toto leto je aj tak dost chladne 🙂

sabinazv
11. júl 2009

solen, ten liliputansky 🙂 http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

chcela som manducu, ale toto je vraj skoro to iste a v niecom este aj lepsie (a lacnejsie)... tak uvidime...

aj u vas je taky hic, ako my ocakavame buduci tyzden? ze 33 - 35 stupnov?

miavin
11. júl 2009

nina - dobrú nocku
macik - hej, hlavne, že to jemu vyhovuje - a pekne si oddýchne chrústik náš
sabi - no čakáme s manželom na ohňostroj, keďže bývame skoro na námestí a o 23.00 má byť ohňostroj tak pôjdeme na balkonik, nech je romantika 😀
no my máme ten vak bebe lulu - a malý je v ňom spokojný, keďže chce len sedieť a dívať sa na svet.... dnes na tom EĽRO sme ho tiež ponosili tak bol happy, už mi v tom aj krásne zabubkal, tak som spokojná 😀
no my nenatierame ničím - poraďte niečo - ale ja malého nevystavujem na slnko - buď je v kočiari a máme slnečník, alebo na rukách a má čiapku so šiltom a je prekrytý plienkou....

sabinazv
11. júl 2009

solen, ako sa ti da predrichmat cele poobedie pri 2 detoch? 😎

solen
11. júl 2009

sabi a si predstav ze sa mi to nejak podarilo. mlada drichmala v koci von a starsej sa venoval tato 😉

musim obzret ten nosic,lebo tiez sa mi nechce vycapit kopu prachov za manducu a bohvie kolko sa v nej ponosime. alebo ho odskusaj a potom mi daj vediet 😉
teplo tu uz bolo, teraz je tak prijemne, takze som spokojna,lebo ked je hic tak mala poriadne nespi a to je potom zleee

sabinazv
11. júl 2009

mia... no tak si dnes uzite pekny vecer 😅

nevyhoda tohto mojho nosica je ta, ze sa da babo dat len ku mne... nie do sveta kukat, co je iste zaujimavejsie, ale to vlastne na ziadnom ergo nosici sa neda... bude kukat ponad plece 😎

miavin
11. júl 2009

sabi - určite sa dá - ved len my sme dnes stretli jednu moju známu - má dvojičky a mala obidve dietky v tých nosičoch otočených "do sveta"... takže určite sú tie nosiče aj také a ďakujeme za prianie - už len pár minút - a potom hajde do hajan

solen
11. júl 2009

mia takze romantika dnes vecer? si to uzite

sabi kukat bude z kocika alebo si ho vylozis na chrbat a hajde do sveta. Pekne odskusaj, uz som ho obzrela, sa mi nejak nezdaju tie traky, skoda, ze nieje pofoteny zo vsetkych stran.

sabinazv
11. júl 2009

mia neda... ked je to ergo, tak je len k tebe, kvoli polohe noziciek, lebo ked je do sveta, tak to nie je to spravne nosenie - babo ma vahu na genitaliach... musi mat nozky vyssie ako ritku, v tej opacnej polohe by bol ako... ako... prirovnanie mi chyba... ako na gynde? 😀

miavin
11. júl 2009

sabi - jáááj - no som o niečo múdrejšia 😀

sabinazv
11. júl 2009

solen, ani mne sa nepacil na tej ich stranke... viac sa mi pacil taky iny ergo african, ale dake maminky co vyskusali vsetky nosice tu na diskusii spominali, ze tento je OK... tak som sa rozhodla... a mam 30 dni zaruku vratenia penazi, ak sa mi nebude pacit... tak vyskusam... pripadne poslem spat 😅

sabinazv
11. júl 2009

mia si? lebo dost kostrbato som to vysvetlila ako pozeram 😀

sabinazv
11. júl 2009

zeny, ja vobec nie som unavena... a to sme boli 3x hore v noci a od pol 7.h uplne hore... a cez den som nic nespala...

solen
11. júl 2009

sabi ani ja niesom a horsie ze ani to moje decko. furt sa budi a chce visiet na cicke 😠

sabinazv
11. júl 2009

moje dzecko spi spankom spravodlivych od pol osmej... vcera aj predvcerom buntosil o 1.h... mozno ho pockam v bdelom stave 🙂

solen
11. júl 2009

ja neviem co ta moja vystraja, asi som ju prechvalila. Skusila som jej aj cumel pichnut. normalne sa urazila 😀

sabinazv
11. júl 2009

hehe... a teba nebolia bradavky, ked tak dlho cicia? ja som mala pokoj s tym, ale dako zosilnel ten moj suhaj a vie riadny podtlak urobit... vsak som spominala, ze mam cucflek na krku a on na pasticke...

... tak kazde krmenie zatinam zuby 😖

solen
11. júl 2009

nebolia, asi si uz zvykli za tu dobu. Kolkokrat sa aj zobudim po hodine a ona stale este akoze cucia a spime obidve 😀
No tak tvoj je iny prisavnik, ze cucflek mame na krk. Alebo si to hodila na neho a ktovie kto sa prisal 😀 😎

sabinazv
11. júl 2009

aj ja som myslela, ze sme si zvykli, ale hold... uz som mu kukala do tlamy, ci tam nema zuby... ale nema... alebo ma nejake vysuvacie 😎

solen
11. júl 2009

to este bude zuzo ked pojdu zuby. uz sa tesim 😝

solen
11. júl 2009

tak ja sa pre dnes porucam. dobru noc

sabinazv
11. júl 2009

ja taky, idem druheho chlapa ulozit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre