Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
13. júl 2009

lindu davala som si studenu sprchu a mysela na to ako dobre by mi bolo v bazene . . .tak si ma napadla. 😀

lindus tak caje nepit. 😉

krpcek
13. júl 2009

jani ja som si stiahla taku knizku, ze ako naucit dieta spat . . . a ta je napr. pisane aj to, ze treba naucit dieta tak, ze dat mu "neskoru vecer" tak medzi 22.00 - 24.00h a potom nechat spat kolko vydrzi, malo by az do rana. ale to sa smie az od pol roka, lebo 3mesacne deti, este potrebuju aj v noci papat . . .ale vraj uz mozme zacat ucit na neskoru veceru, aby si potom lahsie zvykalo.

krpcek
13. júl 2009
kaitka
13. júl 2009

ahojte)
tak vidim,,ze ste vsetci ok,,,)
babatka vam spinkaju)
moja tiez... ja ju zatial nikdy neuspavam,,nijak hm
po kupani dostane papat a jak si odgrgne polozim ju na postel ,,,ona kuka a za chvilu spi
a potom ju prenesiem do postielky a buva ,,sem tam sme raz hore,,, inak posledny tyzden zas vydrzala celu noc a rano okolo 6 papame a spinkame este ak sa da
zajtra mame tri mesiaciky,,tak som veelmi zvedava ci nastane zmena hmm 😕

krpcek
13. júl 2009

kaitka u nas nastala, ale k horsiemu. 😀 😀 😀

baby ani neviete ako vam zavidim, ze vam deticky tak krasne zaspavaju. . . u nas to inak ako bez placu nebolo este ani raz. ☹

lindula3
13. júl 2009

lucka my davame "neskoru" od narodenia tak ako pises a spime do rana🙂 to moje dieta je nejake tabulkove 😀

ahoooj kati

krpcek
13. júl 2009

lindus hold niekto ma stastie. 😔

ale ma moc nestvi, lebo ti ju dam na prevychovu, jak sme sa bavili. 😀 😀

kaitka
13. júl 2009

ahojky lindus)
tvoja malinka sa dako zmenila po troch mesiacoch?
krpcek,,viem,,ze to tak byva,,ze sa dietky menia
tak som dost zvedava
ale zatial sa mi zda rovnaka 😵

krpcek
13. júl 2009

idem do hajan. papa 🙂

lindula3
13. júl 2009

lucka a nepomaha ani dudlik alebo kolotoc?

prevychovu radsej neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

kaitka
13. júl 2009

dobru nocku lucka)

lindula3
13. júl 2009

kati nie nezmenila, ona je taky anjelik od zaciatku, odkedy nam presla ta zltacka hnusna🙂 my mame rezim tak nam to klape🙂))) a dnes mi zaspala po kupkani o stvr na sedem a pekne o osmej sa normalne sama zobudila ze ide papat... uz to proste ovlada kedy a co🙂 a konecne sa zaciname tahat do sedu, takze na tie rehabilitacie ideme aj zbytocne v piatok

kaitka
13. júl 2009

sikulka velka🙂 parada
tak to tam pojdes asi prvy a posledny krat,,
hm,,lebo neznesies pohlad ako ju tam budu chudatenko trapit
alebo oni sami uznaju,,ze to neni potrebne)
no idem ja tiez do hajan
dobru lindus)
paa

lindula3
13. júl 2009

myslis ze ju budu trapit? to tam radsej ani nepojdem....
dobru kati aj tebe a zajtra sa moc nespal pri kocikovani ma byt strasne teplo🙂
ja este hodinku, este mame "neskoru veceru" o jedenastej🙂

arizona
13. júl 2009

dobrý večer 😉

čítam tu o prerodoch po 3. mesiaci, nás to našťastie obišlo... stále malý zaspí okolo deviatej a spí a spí a spí aj bez neskorej večere do ráno do siedmej, potom sa napapá a ešte spinkáme spolu 😎 síce toho veľa cez deň nestíhame, lebo občas vstaneme až pred jedenástou (ale väčšinou medzi 9.30 - 10.00), ale nemôžem mať všetko 😀 aj dostatok spánku, aj navarené každý deň niečo iné 😀

arizona
13. júl 2009

ozaj, ak máte problémy s kojením, mám celkom dobrý tip 😎

http://www.kojeni.net/databaze.php

sabinazv
14. júl 2009

dobre ranko, kde ste vsetky?

riadny hic, ze? tak by som sla niekam do lesa prezit tieto horucavy... no mozno aj nieco vymyslime... tatik ma od zajtra dovolenku, tak chceme niekam vypadnut... aj ten nosic ma dojst... hadam sa idem mrknut na postu, ci dosiel 🙂 A som tiez zvedava, aky bude maly v inom prostredi...

sabinazv
14. júl 2009

ari, dobra linka, dik 😉

velmi ocenujem hlavne polohy pri kojeni - ostatne polohy... celkom dobre cvicenie 😀

luca33
14. júl 2009

Ahojte,
nasa mala sa po troch mesiacoch zlepsila. Ovela menej place. Ukludnilo sa jej brusko. Uz kakame len raz denne, nie do kazdej plienky a hlavne kaka s usmevom. Dnes dokonca zaspala sama pod hrazdickou. Stale sa na mna usmieva ako slniecko. Dokonca mam pocit, ze uz aj ten kocik pomaly berie na milost. Tak si to uzivam. Zaspi za 5 minut mne na rukach okolo pol desiatej a spi do stvrtej. Potom uz papa kazde dve hodky. Okolo deviatej vstavame.
lindula, neviem na ake cvicenie pojdes ty, ale my sme boli vcera a bol to dobry rev. Az mi srdce trhalo. A mame takto cvicit trikrat denne ☹ Najhorsie je, ze ona sa na mna skeri a tak dovercivo pozera a ja jej idem robit zle ☹ Dnes som sa este neodhodlala, ale za chvilku ideme na to. Dufam, ze na za to nebude nenavidiet ☹
Ide vlastne o to, ze dam malu do krkolomnej polohy a ona sa z nej snazi dostat a tak cvici. No a samozrejme vrieska. Snad jej to pomoze.

solen
14. júl 2009

dobre ranecko, ja som dnes za aktivnu, od rana tuho pracujem.

ari co tu machrujes? Sa ti vyspava, ked mas doma len jedno. 😀 presne takyto rezim som mala ja pri mojej prvej, doteraz jej ostalo to vyspavanie doobeda 😉 Aj tato druha je ranny spachtos, zato vecer sa ani jednej nechce. Po mame su dievky, no co.

Sabi ja uz cakam, kedy dojdes z posty. Som zvedava na ten nosic,lebo normalne som sa nan namotala.

solen
14. júl 2009

och baby s tym cvicenim vam drzim palce.

luca33
14. júl 2009

uz to mame za sebou. Dnes uz len dvakrat ☹ Ale mala sa uz zase usmieva, tak mi to snad uz odpustila 🙂

pikino
14. júl 2009

cafte micky.

nasa mala ma podobny rezim ako ari. akurat teraz posledne tri dni vstava uz o deviatej, ale to preto ze nas vzdy nieco zobudi a vsimla som si ze sa jej uz nesce spavat na brusku. a uz tri dni nevracala ani kvapku. tak neviem ci je to tym ze v piatok ma tri mesiace alebo tym ze som jej zacala davat probiotika.

luca33
14. júl 2009

pikino, ja som tiez nasadila probiotika aopravilo sa nam brusko. nieco na tom asi bude.

pikino
14. júl 2009

asi to bude tym lebo sa uz ani nepuci, ale plienka je chudatko ked do nej nalozi. 😀

luca33
14. júl 2009

presne 🙂

miavin
14. júl 2009

ahojte maminy a deťúrence, ako sa dnes máte??? dnes je vonku horúco - chúďatka dietky 😀 náš drobec taký hic neznáša - máme pustený ventilátor.... ale aj tak máme 25,5 stupňov - no fuj..... 😀

sabinazv
14. júl 2009

som s5, von je bleeee hic...

solen, este nedosiel... ale zajtra iste dojde, uz aj mail poslali, ze je tovar odoslany... no zvjedaf som jasnacka 😎

jaj a k zubani mi treba ist... sa mi odlomilo z blomby a stale sa mi to pri jedeni niecim upchava... a o chvilu to zacne boliet, tak by som rada tomu predisla... 😒 dufam, ze sa tam dokopem... ja sa od porodu strasne sanujem 😎

baby a ake probiotika davate drobcom?
ja som mala vcera na veceru zapekanu brokolicu a maly chudacik mal take bublanie v brusku v noci... davno nebolo... proste brokolicu vyradime nacas z jedalnicka 😒

luca33
14. júl 2009

ja davam BioGaia. Su vyslovene pre deti od troch mesiacov. Davam ich malej vecer do mliecka spolu s vigantolom.

sabinazv
14. júl 2009

no, 3 mesiace este nemame, tak zatial ideme vyskusat kefir z tibetskej huby, ze co to spravi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre