Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
15. júl 2009

ahojte. tak mame za sebou strasne rano. krpana spala od osmej do jednej - to by bolo ok, potom sa napapala a spala este do pol piatej a potom nie a nie zaspat. . . tak s nou muz pochodoval po dome, porozpravali sa, ale mala bola uz vyspata. no a asi po hodine ju klatilo na spanok, ale to uz sa zase nevedela ulozit, ani na prso nechcela ist, tak sme ju nechali vyvrestat a teraz uz skoro hodinu spi na terase. dali sme si slnecnik tak vegetime - aj ked najradsej by som vegetila v posteli, ale tak co uz mam robit . . aspon, ze net mi funguje aj na terase. 😀

sabinazv
15. júl 2009

dobre ranko,

krpcek, my tiez tak spime... ze uz ked sa rozvidnie, tak maly je cely fit a uz spat nechce... taku hodku a pol az dve je hore a potom zalomi zas na chvilu.. ale to ja som uz hore 🙂

luca33
15. júl 2009

Ahojte
katka, obdivujem ta, ako to zvládas s dvojickami. Ja mam co robit s jednym 🙂
Nasa ma dnes zatial kludny den. Od siedmej si kopka pod hrazdickou, ani jest nepotrebuje 🙂 Som jej pred chvilkou ponukla, ale mala zo mna akurat srandu 🙂 Asi v tom teple nepotrebuje .

lindula3
15. júl 2009

cafte baby... my uz sme hore od deviatej v plnom prude... akurat odsavam to moje "kvalitne mliecko" a to mam vzdy cas kuknut jak sa mate...
no my sme schudli za tyzden 40g dost blbe a to sa mi ani nezda ze by papala menej ako predtym, ale dobre vcera nalozila tak mozno preto🙂

krpcek
15. júl 2009

lindus myslis, ze to funguje aj na dospelych - potebujem schudnut. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
15. júl 2009

ozaj baby, v com davate v tomto teple krpcov spavat?

my davame na noc overal s dlhym rukavom a nezakryvam dekou . . . ale este viac by som ju povyzliekala, lebo je cela potnickova. 😠

pikino
15. júl 2009

ja klasice pyzamko s dlhym rukavom a deku davam mne sa zda studena v noci.

macikjm
15. júl 2009

ahojte...
iku, anib...ninka okrem soplikov nemala ziadne problemy...len soplikovala...da sa povedat ze od narodenia, ale to bolo take v norme...ale zhorsilo sa to po tom preplachu kanalika...a uz asi tri tyzdne je to rovnake...berieme atb uz druhy den a zlepsuje sa to...tak asi tam naozaj je ten hnusny fras... ☹ 😠

zuzik25
15. júl 2009

cafte mamule.
konecne pri PC. vylet sme zvladli uplne super, mala bola uzasna, cestu tam aj spat prespala a ked bola hore, mamina ju prebavila hrackami. nastastie ked sme cestovali neboli taketo horucavy. aj spinkala ako doma, takze to bude maly cestovatel. prababka a pradedko sa vytesili a nosili na rukach a potvora si to uz vyzadovala aj predvcerom doma, ale bola som silna a odolala som, ved to by som ani na WC nemohla ist.

a schytila som daky zapal, tak som bola vcera na gynde.

Emuska este spinka vonku ale v tomto teple ju dam von asi az vecer, ved dospely ledva zije. a jej maximalny spanok cez den su 2 hodiny. ale v noc celu prespi, dnes vstala az o 6:30.

na spanie davam tiez dlhy rukavik a prikrijem, lebo spalna je najchladnejsia miestnost a mame otvroene okna a aj rucky mava studene.

lindula3
15. júl 2009

lucka my to mame otocene, mamina pribera a mala chudne🙂 mohlo by to byt naopak, len neviem ako na to🙂

my spavame tiez v pyzamku s dlhymi rukavmi a dlhymi nohami a zakryvam dekou na noc, predsa ved to je maly cloviecik, paplonik som v takychto horucavach vysadila🙂

luca33
15. júl 2009

nasa mala spava len v kratkych rukavoch a na nohach iba ponozky. Aj ju zakryjem dekou, ale dlho pod nou nevydrzi. Rucky mava teplucke a spotene, takze ju nechavam tak. Ale my mame v spalni minimalne 25 stupnov.

nany100
15. júl 2009

ahojte maminky a bábätká, Adelka má dnes tri mesiace a nový album...kukuk 😉 ...skúšala som jej ráno šaty na nedeľný krst, tak bola spokojná...no baba, tak sa teší že má čosi nové 😀 ...už spí dve hodiny, tak o chvíľu ideme isto papať...uff, dnes je horúco a pri žehliacej doske obzvlášť 😒

anib
15. júl 2009

ahojte, luca aj nasa mala papala o siedmej, potom do desiatej bola na hracej deke a ked som jej chcela dat papat - tak spustila revy, nechcela a hned zaspala a este spi, tak dufam,ze je to len kvôli tym horucavam,inak nechapem,je kazde 2hod, ci uz bude aj menej, ktovie

macikjm
15. júl 2009

nany....krasna Adelka...tie ruzove satky s bodkami su super...aka princeznicka... 🙂

pikino
15. júl 2009

nany v tych ruzovych je chutnuckaaaa

misha666
15. júl 2009

.ahojte... my sme boli na prechadzke, ale vonku je strasne horuco tak sme neboli dlho...teraz by mala buvat ale nechce sa jej tak tu sedi so mnou za PC a bije po stole...sa cudujem ze ju to neboli... 😕

ja ju davam buvat len v tielkovych bodách... aj to je jej horuco, dnes ju necham asi iba v plienke, dnes sme 2x v noci papali o 00:30 a o 4:30 a vstali sme o 9:30 asi bola smädna v noci... idem ju dat bratovi... ja musim ist na zemiaky do zahrady,.,,papa

nany100
15. júl 2009

ďakujeme kočky, len neviem čo pod ne, na nedeľu hlásia ochladenie, tak asi biele body a biele pančušky

laetela
15. júl 2009

ahojte, tak 100 rokov som tu nebola, ale nemam doma net. obcas len nekuknem, ako sa mate, daco odkukam...
maly danko je krasnucky, akurat,ze nam trochu prerastol a nezmesti sa do kocika..uz ho takmer nekojim, nema zaujem o prsnik, davam bebu...inac spinka celu noc, o 21ho okupecm, ulozim, pustim mu kolotoc so svetielkami a cavez do rana...mame s nim problem, len ze je lenivucky a ked ho dam na brusko, nesnazi sa dvihat hlavicku, lebo uz prisiel na to,ze ked si ju da na bok, je mu pohodlne...v poslednom case uz na brusku aj spinka, ale len cez den, ked striehnem...

luca33
15. júl 2009

baby, aj ja som pridala nove foto. Tak kto chce, kuknite 🙂
nany tie ruzove jej strasne pristanu 🙂

luca33
15. júl 2009

laetela, ani nasa nechce dvihat hlavicku, tak musime cvicit ☹ Ale snad to pomoze.

macikjm
15. júl 2009

zlatulinka Dominika... 🙂

nany100
15. júl 2009

jej, Dominika aké okále, krásne 🙂

luca33
15. júl 2009

dik 🙂 Len nevieme po kom tie ociska ma 🙂

cikyta
15. júl 2009

Ahojte.Zuzik-aj ja mám nejaku "pliagu" . Kupila som si rosalgin na výplachy,tak uvidím,či to pomôže.Ale to až od soboty,lebo teraz sa ledva stihnem prejsť sprchou,ked som sama s malou.O chvílu idem ortopedovi-až mám hnačku od strachu ☹ (Tiež som pridala foto)

luca33
15. júl 2009

cikyta, dalsia princeznicka 🙂 Ta celenka sa jej moc nepacila 🙂 Uz sa vam podarilo dohodnut ten krst?
Drzim palce, nech sa konecne zbavite tych hnusnych plienok.

cikyta
15. júl 2009

Bola som tam 2 krát a nikto tam nebol.Telefon mi nedvíhaju-maju odkazovať.Ale cez výkend tam pôjdeme,ked bude omša.
(Jej sa celkovo nič nepáči,ked jej obliekam.Najradčej ja holotrt.A zvlášť teraz v teple.Taku má prdelku z tých gatí chudiatko.)

arizona
15. júl 2009

čaute 😉

lindul, 40 g je nič... nám sa stane, že aj 140 😉 pýtala som sa na to dr. a mi povedala, že je to OK. len z dlhodobého hľadiska nech priberá, lebo tých pár gramov závisí od toho, ako sa vyprázdňuje a koľko vypotí a spapá 😉

ciky, držte sa 😉

krpcek
15. júl 2009

fuuuj, to je teplo. 😝 😝 😝

som uz vytiahla sportak a som dala malu spat na terasu v nom.

krpcek
15. júl 2009

ciky silvinka je aka zlata. 😵 😵 😵 po kom ma take okane?

cikyta
15. júl 2009

Krpcek po mne ani po mužovi tie okále nemá. (Žeby doktor?) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre