Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
16. júl 2009

my pouzivame dm babylove plienocky, kedze sme vyhrali tu rocnu zasobu plienok od nich.... 🙂 ale mali sme huggies a s tymi som tiez bola najviac spokojna...a utierky tiez z dm, tie senzitive...ale ja ninke po kakani utieram ritku mokrou plienockou, alebo v sprche...nie som zastanca utierok, no ked sme mimo domu, tak su velmi prakticke...

sandori
16. júl 2009

sabi asi máš pravdu....

ináč baby ste spokojné s kočíkmi čo ste si kúpili pre drobcov? Mne tak lezie na nervy...strašne vŕzga.

zuzik25
16. júl 2009

ja som 2 krat kupila DM kacke babylove a mala sa z nich vyhadzala. teraz dorazame tesco modre, bo sestra bola v madarsku a kupila tie, akosi som jej zabudla povedat ze fialove. tiez su dobre, len su take sackovejsie, tie fialove su prijemnejsie na dotyk a tiez su vzadu vyssie. a huggies som mala len tie 1.

zuzik25
16. júl 2009

sandori, ja som uplne spokojna, na trojkolku nedam dopustit. len to skladanie a vykladanie do a z auta, ufff. ale s tym nenarobim nic. s kazdym kocikom to treba.

sandori
16. júl 2009

macik aspon mas o plienky postarane 🙂

sabinazv
16. júl 2009

korelka, podte teraz, chystame sa tam asi aj my 😉

ja som tiez spokojna s kocikom... zopar drobnosti, co mi vadia ma... ale inac by som ho kupila znovu... ty mas aky kocar sandori?

no prave ma ocikal maly... aj notebook... supeeer osviezenie 😀

sandori
16. júl 2009

sabi máš tam teda veselo 🙂 , ja som kúpila neonato multisport- nikdy viac

ninnaricci
16. júl 2009

ahojte
...jéé..opäť rozoberáte kočíky 😀 ja som s mojím spokojná...len drobec velmi nie...tak som sa rozhodla...že ho zmeníme...akurát googlujem...si pripadám ako keď som bola tehu a zháňala som kočík 😀

sabi...kde ste v maďarsku kupovali váš kočiar...pošli stránku keď môžeš...díky

sandori
16. júl 2009

uff babenky musím ísť uspať malú--- začíname byť nespokojní 😒

ninnaricci
16. júl 2009

tu na východe sa zatiahlo ako keby bola noc...prší...a hrmí...och jooj...drobec pekne spinká...dúfam, že sa nepomýlil 😀 a že aj večer zalomí

lindula3
16. júl 2009

baby poradte aky kocik vybrat? teda ake by mali mat kriteria, myslim sportiacik... na zimu uz mozno aj budeme potrebovat ked budeme sediet...

ja som vyskusala tych plienok strasne vela, no najlepsie su pampersky pre nas, aj ked kakame raz za 4 dni tak potom je nalozene aj na nohach🙂 ale su strasne tenke a super... minule som kupila babylove (vela mamiciek mi hovorilo ze su ako pampersky) a nie je pravda, su strasne hrube, mala je v tom ako v igelite🙂

tie vlhcene utierky vraj huggies su najvlhkejsie, my pouzivame zatial pampersky, tato nam kupil zasoby aj na tri mesiace🙂 ale tie modre pampers su viac vlhke ako tie biele sensitive🙂

sabinazv
16. júl 2009

ja som dala malemu knizku, tak cita 😎

nina, ta druha adresa v IP je good 😉

lindul, ja uz planujem na jesen vytiahnut sportak, vsak uz budeme mat pol roka 😎

sabinazv
16. júl 2009

a plienky... ja uz som zacala uvazovat aj o latkovych, ale doma sa to nestretlo s pochopenim a nechce sa mi teda bojovat...

ninnaricci
16. júl 2009

čo sa týka plienok...my sme používali od narodenia pampersky a utierky Nivea sensitive...boli skvelé...no už používame Nivea Pure...krásne voňajú sú úžasné...a rozmerovo väčšie...skúšala som aj Pampers sensitive ale stále sa mi zaparil...alebo niečo obsahujú čo nám vadilo
...teraz používame plienky Huggies...som veelmi spokojná...aj Fixis...len tie je niekedy problém zohnať
...babylove nám nevyhovovali

lindula3
16. júl 2009

sabi aj ja by som vytiahla ale nemam🙂)))) ten co som zdedila isiel rovno z povaly do kosa🙂 a vtedy sa mi zdal taky super🙂
no len neviem na co mam kukat ked budem kupovat sportak, urcite na to ze musi byt velkyyyyyyy

miavin
16. júl 2009

ahojte - sa rozoberá téma kočiare? no ja som s našim spokojná, na zimu rátam, že budeme mať športovú časť, ale zatiaľ som nerozmýšľala o novom kočiari - chcem naplno využiť tento. Ale určite budeme kupovať nejaký, len neviem kedy to bude aktuálne.
my používame pampersky - nedám dopustiť, nepreciká, neprekaká - a to má poslednú dobu riedku konzistenciu 😀 a vlhčené tiež pampers - a súhlasím s lindou - modré sú viac vlhké ako sensitive - ale oboje sú fajn.

ninnaricci
16. júl 2009

lindula...ja som tiež stále pozerala...aby bol šporťák velký...ono záleží aj na drobcovi...či sa jej v ňom bude páčiť...môj vo vaničke ležať nechce...a vo vajíčku je po čase v takej zvláštnej polohe...tak som sa rozhodla...že vymením kočiar...lebo šporťák je velmi velký...a sedieť sám bude hádam až o 3mesiace...to je ešte dlhá doba...a potom kúpim len nejaký golfáč...a to už si asi sám vyberie 😀

misha666
16. júl 2009

ahojte kocky... my sme dnes s malou od 9tej do 12tej behali po meste, v sobotu ideme na svadbu tak som bola zhanat nejake veci este. drobcekovi som kupila ponosticky krasne ruzove topanocky a klobucik
(za 7eur 😖 )sebe nohavice a konecne podprdu 🙂 teraz je tu noc,strasne sa zatiahlo. drobcek buva tak idem povesat pradlo a zehlit,lebo muz mi kazal vytiahnut telku zo zastrckz 😖 bo bliska sa 🙄

sabinazv
16. júl 2009

no zeny, tak vikend maju obsadeny, ale od nedele do utorka som nas nahlasila... 😅
sa tesiim

misha666
16. júl 2009

co sa tyka plienok tak pampers active baby, skusila som kupit aj huggies tie su nic moc, a teray som kupila pampers sleep and play lebo v metre bola akcia 156ks za 622sk a tie su super, vlhke obrusky tiez pampers sensitive aj tie modre vyhovuju nam...

pikino
16. júl 2009

ja som tiez spokojna s kocikom, aj ked je dost tazky. ked bude mala sediet tak kupim est eaj taky malinky lahucky golfac co poskladam jak leporelo. 😀

kaitka
16. júl 2009

ahojte)))
aj my pouzivame pampers,,dvojky este,,no uz uz budu veru male,,lebo ma uz isto 6kil hm,,len moja rodinka uzasna mi kupila v madarsku viac zasob ako som ich ziadala atak musime dominat asi este 70plienok
a vlhcene obrusky pouzivam najradcej nivea senzitive,,tie su svetove,,krasne mi vonaju
inak mala som uz aj fixis,,teda v skrinke este mam a nesedia mi nejak,,a tie z dm sa mi zdaju malo vlhcene hm

ale casom aj tie budu dobre))
ozaj uz pouzivate 3ky plienky isto,,ze? hovorite,,ze este hugies sa este daju celkom?

kaitka
16. júl 2009

ja som dostala raz dvojky pampersky sleep,,dake na noc,,u nas ich nedostat ,,boli z rakuska a davala som ich len na noc
a super. trojky tusim take su,,tak kupim neskor take🙂

pikino
16. júl 2009

ja vlhke obrusky nepouzivam, utieram jej ritku vodickou a vatovymi tamponmi. a tiez pouzivame pampersky a medzitym skusame aj ine znacky. tiez mame este dvojky a ona ma krpatu rit tak este dlho budeme.

kaitka
16. júl 2009

a my mame kocik v pohode,,este mi v nom lezat chce) bertini mam,len sa mi zda sportak uzky hmmm,,neviem ci tam vlezeme v zime z fusakom( este som to ani neskusala..ak nie,,tiez budem muset kupit novy sportak...

kaitka
16. júl 2009

piki,,kolko ti vazi babulka?

korelka
16. júl 2009

my teraz pouzivame Happy plienky, aj utierky a pohoda-dokonca je akcia v Carrefouri-pri kupe 2ks, dostali sme hracku-LAMAZE, kt. stoji bezne 680Sk. 😉

ja uz nas kociar neznasam, uz sme kupili Chicco Liteway a je uzasny a krasny!!! 😵

pikino
16. júl 2009

cez 5 kil neviem presne kolko.

sabinazv
16. júl 2009

korelka a vy ste boli v penzione, ci v hoteli? ako daleko su od seba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre