Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kaitka
16. júl 2009

ninnka) quinny su vyborne kociky,,,ma ho svagrinka a zda sa mi byt spokojna
aj ked ona kupila este pred tymto conncord fuison,,sportak,,,ten je tiez fajn,,velky ,pohodlny pre maleho,,no skor az od sedenie

ninnaricci
16. júl 2009

ciky treba ju odsledovať...či náhodou nemá nejaké hrčky na nožkách...veď predsa dostala dávku...určite to bude v pohode...len keby bola veelmi oťapená tak to asi nie je dobre

ninnaricci
16. júl 2009

kaitka...veď práve...ja potrebujem niečo na teraz...že ani nesedí...ani neleží
...každý kočík má svoje plus aj mínus...ja som sa teraz zaľúbila do quinny 😀 akurát manžel do mňa hučí...že prečo sme kupovali iný...noo a tak bla bla...

kaitka
16. júl 2009

ninnka,,ved tento predajte a kupte quinny,,a tento co si poslala linku je aj od narodenia,,takze da sa dat lezato,,naklopit akokolvek a musi to byt fajn na ich chrpticu)
chodte si ho dakam odskusat) to sa isto da v dakej predajni

ninnaricci
16. júl 2009

ved už som dala inzerát...len musím nejak vymyslieť aby som neostala bez kočíka...
...len tu u nás v Ke som ho zatial na živo nevidela...teda ešte musim prejsť nejaké predajne...najlepšie by mi bolo odskúšať to na malom...ale ja si myslím...že sa mu bude páčiť

ninnaricci
16. júl 2009

kaitka...som kuk tvoj albumček...noo Karinka je na spapanie v tých fialových šatkách 😵

ninnaricci
16. júl 2009

my ideme papať...tak sa zatial majte pa paa 🙂

kaitka
16. júl 2009

to je tusim tunika) ale este jej je velka troska))
tak my sme uz po papani aj kadeni))))
tak nech sa dobre napapa
ahojte
a ta vasa posledna rodinna fotka je svetova!! 😵

zanulienka
16. júl 2009

ten fenistilby ju mal ukludnit,ale ona je viac nepokojna,bobec ju to neukludnuje ☹

cikyta
16. júl 2009

Nina-hej do oboch nožičiek.Teraz sleduje kolotoč,ale kebyže ju nezobudím,zase by spala.Tak ju zabávam.
-Možem ju kupať?

ninnaricci
16. júl 2009

ciky...ja si myslím...že môžeš kúpať...my sme ale nekúpali 😒 lebo bol trošku podráždený
...veď keby sa ti niečo nezdalo radšej zajtra zavolaj pediatričke...keby bola velmi oťapená...ale možno to je aj z toho počasia...

miavin
16. júl 2009

nina - jéééjda aký je krásny ten váš chlapček - bože nádherný je a koľko má vláskov 🙂 . Tatino si dal vytetovať meno???? či to len namaľované?

ninnaricci
16. júl 2009

mia 😀 ďakujeeeme...noo tato si dal vytetovať meno prvorodeného...veď je patrične hrdý 😀 som sa smiala...že už len 2 detičky môžme mať...aby mohol pokračovať v tetovaní 😎
...ináč už nám rastú nové vlásky...také drobunke...

ninnaricci
16. júl 2009

mia...ale váš letný stih by som tiež brala...ja každý deň musím vystrihávať chumolčeky z vlasov...čo sa v noci hemží...tak si pomotá a nedá sa to rozčesať 😉

miavin
16. júl 2009

nina - tak to je super - ozaj krásne fotečky
kaitka - no aj váš albumček som pozrela, karinka je prekrásna - parádnica.... pozerám, že používate taký istý cmulík ako my - akurát ružový 😉 . Veľmi pekné fotečky - a ty si chudučká - to sa Ti ako podarilo?
baby vy ste všetky nejaké chudé, ja sa stále neviem dostať min. na pôvodnú váhu.... 😠

veland
16. júl 2009

Ahojte maminky, jeeeeeej tak ja som tu dlho nebola.....sem tam vas kuknem, ale len raz som prispievala od porodu....:(...nuz zańedbavam to...
....nas drobec spinka....dnes to bola fuska ho popoludni uspat....nejaky je placlivy dnes....az som pozerala, ci nerastu zubky....aj ked viem, ze je skoro...
....inak spinka celkom dobre (klop, klop...)...rano skoro nie je ziadny problem.... dam ho do kocika az zatvara ocka, ...ale niekedy si aj pomrnci.... hoci predtym sa poriadne nakrical, ked sme ho dali do kociara...

....je pravda, ze mu davame fenistil kvapky, lebo sa nam poriadne vyhadzal...tak musime tie kvapky....no a povedali nam, ze je nabeh na atopicky ekzem....

....tak kedze ho len kojim - mam dost silnu dietu....co mozem jest - ale uz som si zvykla...a mam vahu pred tehu, len je to uplne inak rozlozene...

juuuuuj vela ste toho popisala, idem sa pokusit Vas precitat🙂

ninnaricci
16. júl 2009

mia...ja som veeelmi pribrala v tehu + 32 😔 ...mám ešte čo robiť aby som sa dostala na pôvodnú vahu...ale už polovica je dole...

veland
16. júl 2009

jeeeej ahoj nina🙂....citam, ze vy uz mate zasebou ockovanie....a vpohode ste to prezili🙂

veland
16. júl 2009

....a s klbami ste uz boli?
.... pozeram vase albumy ...krasne babuliatka mame🙂🙂

ninnaricci
16. júl 2009

ahoooj veland...som ťa asi zazrela na jazere kočíkovať...ale neskoro som si to uvedomila...a ja že nejaká známa osoba 😵 som bola s babkou urobiť kolečko po jazere
...očkovanie sme prežili...trošku sme poplačkali pri dr. ale ináč v pohode...to skôr mamky máme obavu z komplikácii...

ninnaricci
16. júl 2009

aj s klbami sme boli...máme ich v poriadku a od 2mesiacov som nebalila naširoko...tak som rada...že je to ok
...a vy sa máte ako?

veland
16. júl 2009

.....vazne?, kedy?.....jooooj to je skoda....ja som ta nevidela:(....skoda, ze sme sanestretli....
....citala som, ze tieockovacie latky su uz take, ze zriedkavo sa vyskytnu nejake komplikacie....ale aj tak sa bojime...

veland
16. júl 2009

....nuz, nas toto vsetko este len caka....mame sa celkom dobre, aj ked sa este stale mazeme spudrom, ale uz je to ovela lepsie....keby este ta horucava nebola....vcera sme mali v byte 28,5 stupna....strasneee a teraz mame 27,4....

ninnaricci
16. júl 2009

aj mňa naša dr. uisťovala...že už je to lepšie...hlavne aby nebol vtedy nikto z rodiny chorý...nás upozorňovala aj či nemá niekto v tom čase ako sme boli očkovaný herpes...neboj...zvládnete to...máme skvelú sestričku...ani nebude vedieť kedy...a bude zaočkovaný 😉

miavin
16. júl 2009

nina - a dávali ste aj očkovanie proti pneumokokom???

ninnaricci
16. júl 2009

teraz sa trošku zlepšil vzduch v byte...noo aj tak dusno
...ja si konečne začínam užívať materstvo...naozaj už je radosť sledovať...ako drobec všetko vníma a ako na to reaguje 😅 hoc niekedy mi dá poriadne zabrať

ninnaricci
16. júl 2009

mia...dávali sme iba povinné očkovanie...hádam nás iné obíjdu

miavin
16. júl 2009

a reagujú vaše dietky už na meno? keď ich zavoláte???

veland
16. júl 2009

...aj nas uz je 2 tyzdne akcny....usmievavy,...rozpravajuci....je to radost sledovat....

veland
16. júl 2009

.....ja si myslim, ze reaguju na hlas.......na meno su este malinky si myslim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre