Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lillian
17. júl 2009

nejaké foto som pridala. 🙂

pikino
17. júl 2009

ano ma niekolko poloh, nemam ho presne zmerany ale je dost siroky kukni nanete ci nenajdes rozmery

bambina
17. júl 2009

ahojte babenky, chcem sa opytat ci sa aj vam nieco take stalo. malinka mi uz druhy den vymysla a nechce jeden prsnik. stale sa rozplace a musim ju prilozit k druhemu. ale nemozem ju stale kojit len z jedneho ☹ a este sem tam sa pri kojeni zacne strasne paprcit, chce pit ale stale sa odtiahne a zacne mrncat. potom sa chyti a znova odtrhne a tak dookola. zatial ju neprikrmujem tak sa bojim, aby nebola hladna (smadna). moze to byt z toho tepla?

sabinazv
17. júl 2009

no, uz ste pridani v albume lili 😉
inac sa mi snivalo, ze sme aprilovcatka mali album, kde boli vsetky dietky take holoritkave... to su sny, co? spravime take akty? 😀

bambi, aj ty daj aktualnejsie foto, pridam aj vas...
Moj maly to tiez niekedy robi... tak ho prehadzujem z prsa na prso... normalna posilovacka, uz je dost tazky 😎

lillian
17. júl 2009

bambina, mne to robi maly posledne dni tiez, ale je to z toho, ze mu je teplo, prisla som na to, ze ked ho kojim poleziacky, a nie je na vankusi ani ho nedrzim, tak sa napapa, aj ked posediacky papat odmietal. A s tym odmietanim jedneho, tak v tom ti neporadim, take som nemala...

lillian
17. júl 2009

sabi a kde sme? ☹ no dobry napad s tym albumom. Mne sa zas furt sniva, ze ma maly uz zub. 😀 asi sa na tie jeho zubky veeelmi tesim.

bambina
17. júl 2009

vdaka, tak aspon nieco. my skoro stale papame poleziacky a stale bolo super, len teraz trochu bojujeme. asi ozaj z toho tepla, vraj ani babatkam nechuti ked je tak teplo. musime vydrzat. v utorok sme boli prepichnut uska, tak mama plakala viac ako malinka, ale zvladli sme to. som rada, ze to mame za sebou, uz nikdy viac. 😉

pikino
17. júl 2009

bambi mne to robi teraz stale v kuse sa odtrha, rozhadzuje rukami a nohami a paprci sa. ale nakoniec sa naje a ked to trva dlho tak jej proste uz nedam a ona si vypyta ked je naozaj hladna a potom uz neodvrava. ale co som videla kamoskinho 5mesacneho tak ten tak sibrunkuje na prsiach ze toto je asi iba taka predohra bude to este horsie.
zevraj je to normalne a patri to k zdravemu vyvinu dietata ze to proste treba len vydrzat.

bambina
17. júl 2009

sabi, foto poslem neskor. musim zapnut pocitac, teraz som na manzelovom laptope. ale babatka krasne vyrastli, ze? uz je s nimi riadna sranda. nasa sa najradsej smeje rano o 5.00h a je uz aj riadne ukecana. pusa sa jej nezastavi...

bambina
17. júl 2009

pikino vdaka. no nepotesila si ma. chcela by som kojit co najdlhsie, ale niekedy mam pocit, ze mi odtrhe bradavku (pardon za vyraz). tak co nas este caka...

bambina
17. júl 2009

uz teraz sa bojim ako budu moje prsia vyzerat.

lillian
17. júl 2009

ahaaaaa, ja som pozerala tvoje albumy 🙂

sabinazv
17. júl 2009

nuz, iba 3 mozem mat, tak som zalozila noveho uzivatela 😎

pikino
17. júl 2009

no moje prsia uz teraz vyzeraju hrozne, takze uz sa len zmierit s osudom. alebo s plastickym chirurgom 😝
mna teraz tiez bolia priserne bradavky mala ma len hryzie mam ich uplne cervene a ozuzlane.

sandori
17. júl 2009

Ahojte babenky, naša Ninka má dnes 4 mesiačiky..

pikino
17. júl 2009

ninke gratulujeme 😀

sandori
17. júl 2009

aj my všetkým 3- mesiačikovým 🙂

sabinazv
17. júl 2009

jej, a my ani 3 nemame este 🙂

gratuliren Ninka 😵

sandori
17. júl 2009

baby ako som včera písala o tom našom kočíku.,.. až dnes som prišla na to že sa dá polohovať opierka chrbta a že má hojdací režim to som blbá čo? (konečne som čítala návod) 😅

sandori
17. júl 2009

sabi, piki díki. sabi počkaj ako to ujde... o chvilku mate aj vy 4

bambina
17. júl 2009

blahozelame Ninke

sandori
17. júl 2009

ďakujeme všetkým 🙂

pikino
17. júl 2009

vidis sandori staci precitat navod a netreba novy kocik 😀

leti to strasne ved len pred chvilkou sme nadavali ake sme velke a nech uz su vonku. teraz by sem tam mohli byt zasa v bruchu. 😀 😝

sabinazv
17. júl 2009

my ideme oslavovat koncom mesiaca s Dankom jeho 1.rok... od vzniku 😎

baby, mali vasi drobci na hlave,na temeni tie supinky? co vam na to zabralo?

sandori
17. júl 2009

piki len škoda že neprstal vŕzgať 😀

komisakpd
17. júl 2009

sabina zober aj z nasho ablumu maleho repera..

sabinazv
17. júl 2009

komis, vsak uz tam je...

sandori
17. júl 2009

sabi tak to my sme uz prepasli ☹

pikino
17. júl 2009

mala ich ma na hlave ale je to strasne mastne a nejde to dole tak na to kadim snad to zlezie same.

sandori a neda sa to namazat. su take specialne spreje na kociky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre