Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
18. júl 2009

joooj neboj - je to veliký chlapisko - zmákne to v pohode. my sme už spali u mamky a u švagrinej a v pohodičke. tak sa nemáte čoho báť.... tak si to teda užite - a ak sa smiem spýtať - koľko vás vyšiel tento predlžený víkend? so všetkým??? napíš mi prosím ip dík

sabinazv
18. júl 2009

dikes, uz sa tesim, ze niekam vypadnem mimo bytu konecne...

krpcek
18. júl 2009

mia ale ved tie stany by mali robit tak, ze aj keby tu bol hurikan, by sa to nemalo ani pohnut a nie tak, ze to padne, pomali ked vanok zafuka.

aj nedavno co padlo to podium, co stavali pre madonu. . . .

inak vcera sme mali nas domcek v spravach - sa oproti nam stala havaria a na chvilu bol nas dom v zabere 😀 😀 😀

miavin
18. júl 2009

krpy - no máš pravdu - ale to treba aby vedeli tí čo to stavali - je to na hanbu celého slovenska, že máme takých "majstrov" čo stavajú také niečo
a na ktorom programe??? pozrem na nete 😀

sabinazv
18. júl 2009

no fasa, zajtra ma byt uzasne pocko... 😖 ale v pondelok sa ma napravit nastastie... 😎

miavin
18. júl 2009

sabi - veď a bazén tam nie je??? tak si užijete aspoň kľudu a pohody sami traja 😀

sabinazv
18. júl 2009

je bazen k dispozicii v hoteli... nedaleko... no vsak sa nechystam opalovat, len nech neprsi...

miavin
18. júl 2009

no veď to - veď malý Danko aj tak nemôže na slnko - tak aspoň bazén a romantika 😀

sabinazv
18. júl 2009

no ktovie ci sa vobec natiahnem do plaviek... to moje telo 😕 😠

krpcek
18. júl 2009

mia tu je to.

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/dnes/... , prispevok sa vola, "auto vazilo do predajne"

53-tia sekunda, v pozadi ten velky zlty dom s cervenou strechou.

miavin
18. júl 2009

to je toto v stupave????

macikjm
18. júl 2009

mia...krasne fotecky...
aj my sme dali...
sabi...my uz mame akty... 😀 a este krasny vikendik na liptove vam prajeme...my neideme...az ked bude nini vecsia...a ideme zajtra do presova kupit vysavac... 😀
krpcek toto dlhe domisko....vau...a to ste tam len traja???

miavin
18. júl 2009

macik -jéééjda - krásne fotky máte - bombastické - obklopená princezná tými srdiečkovými balonmi - no náááádhera - je to super, fakt 😀

sabinazv
18. júl 2009

jejda, macik, mala je krasna... ako babika 😉

no zeny, tak sa cinte aj ostatne s tymi aktami, aby bolo co do albumu...

ja som uz drobca zbalila... a teraz idem este nas... ale sa mi nechce.... a maly furt spi... som vravela, ze si myslel, ze je noc, chudato dezorientovane... 😎

lindula3
18. júl 2009

sabi a kam ideteeee?

miavin
18. júl 2009

sabi - my zajtra ideme do vane - veľkej, tak urobíme s manželom pár záberov, lebo teraz mám len také divné.... ale pofotíme 😀

sabinazv
18. júl 2009

lindul, no tam do toho Liptovskeho Jana... co sme to tu rozoberali nedavno www.avena.sk

sabinazv
18. júl 2009

mia, ale take urob asi radsej na suchu... a sameho holanika... mozno take na brusku... aby to bolo pri vsetkej pocestnosti 😎

lindula3
18. júl 2009

ahaaaaaaaaa a mali este volne?

solen
18. júl 2009

ahojte, u nas teraz vyslo slnko po dazdi, tak sa citim ako na prave poludnie a to je uz tolko hodin 😅

sabi ides vyletovat? tak si to uzi, ta avena vyzera dost dobre, raz sme tam chceli ist na velku noc ale mali vyprodano. A ponahlaj sa domov, lebo tu budes isto iste chybat 😉

anib
18. júl 2009

ahojte baby, viete mi pomoct, vypadla mi zuvacka z ust -malej na vlasky ☹

macikjm
18. júl 2009

dakujem...

solen
18. júl 2009

anib fuuha.. ak to ma zalepene, tak ine ako odstrihnut asi nepomoze 😒

sabinazv
18. júl 2009

lindul, chceli sme ist cez vikend, ale to bolo obsadene, tak od pondelka do utorka.. a nam je to jedno, lebo tato dovolenkuje cely tyzden buduci... a bude aj menej ludi, co ja radsej 😉

jej solen, diky... som az dojata 😎

a snazte sa to tu udrziavat bezo mna nejak... nieze dojdem a nasa tema bude na 5.strane... 😅

anib
18. júl 2009

porazi ma ☹ ☹ ☹

sabinazv
18. júl 2009

hm, anib... ani mna nic ine nenapada ako odstrihnut...

lindula3
18. júl 2009

sabi vseeetko to tam pofot a potom posli fotecky🙂 tak si to uziteeeee

miavin
18. júl 2009

anib - no jedine nožničky - a šup.... iné neviem
sabi - no holyznaka mám - dám do albumu, mrkni či môže byť 😉

sabinazv
18. júl 2009

lindul, oni na webe maju pekne fotky a vela... lepsie asi neurobim, iba asi zhodnotim, ci je taka aj realita 🙂

anib
18. júl 2009

odstrihnut,ale nemam co,tych par mm vlaskov??? citala som vselico,ale benzin do zapalovaca,- to je hrozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre