Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
26. júl 2009

privarok som chcela napisat... 😀

sabinazv
26. júl 2009

macik neviem, vyskusaj... mohlo to u nas byt aj z niecoho ineho, ked teraz mi je tazko urcit z coho... ja som toho "rizikoveho" pojedla viac... 😎

macikjm
26. júl 2009

zajtra varim, tak dam vediet... 😎

macikjm
26. júl 2009

ale tekvica myslim, nemala by robit problem...ja som jedla aj melon...a ok...aj hrozno...ok...aj hrasok...ok...sladka kapusta...ok...

sabinazv
26. júl 2009

ja tiez vsetko ok... az na brokolicu mam podozrenie a teraz tu cuketu...

sabinazv
26. júl 2009

a cina... z toho maly desne prdi... ale inac je v poho, kludny 😎

macikjm
26. júl 2009

sabi...ty pises cuketa, ja tekvica...ale vies co ja tie veci akosi nerozoznavam...ale mam doma cuketu, nie tekvicu a este patizon...ja som taky polepetko... 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. júl 2009

Ozaj.
Takže Silvinku nám nepokrstia nikde.Ani evanjelici.(Problem je hlavne v tom,že máme za krstných neveriacich) 🙄

Takže SMOLA. Boh ma nesklamal,no cirkev ano! 😠

Dobru nôcku.

sabinazv
26. júl 2009

tak sa im ciky vykasli na hlavu... ked take krasne slniecko ako silvinka nechcu do svojich radov 😖

dnes si pridala zasa super fotku 😉

lindula3
26. júl 2009

sabi beriem flugalin a dorsiflex...
ciky nic si z toho nerob, my sme nedali pokrstit malu vobec... sme neveriaci 🙂

macikjm
26. júl 2009

ciky...smutne...ale ja si myslim, ze silvinka je pokrstena, lebo to chcete...a umysel znamena vela...ved aj cirkev to tak prezentuje...len skoda, ze to nechcu potvrdit aj skutkom... ☹
nadherna silvinka... 😉

sabinazv
26. júl 2009

a to na co beries, lindul?

a co sa tyka krstu... z mojich poznamok je zrejme, ze tiez sme nekrstili, ze? 😎

lindula3
26. júl 2009

sabi seklo ma vo stvrtok v krizoch, no skor ma ofuklo asi... uz som to mala pred mesiacom, len som to rozplavala a teraz sa to vratilo zas, tak sa blizil vikend a radsej som isla pre lieky, lebo to "nezohnutie" nad postielkou je strasneeee
a ty take neznaboh ako ja? 🙂

sabinazv
26. júl 2009

jaj hej, krize si spominala...

no, ja som krstena aj vsetky tortury mam za sebou... rodicia mi to nalinkovali... ale moje dieta bude mat slobodnu volbu, moze si vybrat aku vieru chce, ked bude mat na to vlastny rozum 🙂

lindula3
26. júl 2009

ja som len pokrstena aj to neviem preco lebo nasi tiez nie su veriaci🙂 ale asi to bolo vtedy moderne tak ako teraz🙂 nikto ma k tomu neviedol a ani nelutujem... mam na to svoj nazor

macikjm
26. júl 2009

bru nocku...idem k svojim spiacim laskam... 🙂

zuzik25
27. júl 2009

dobre ranko mamule!
ja uz som hore od 6:30, mala sa napapkala a zas spi, taklze do 10:00 mam pokoj. aj druhe ditko spi, tak kavickujem, ranajky mam zasebou.

ciky, take papkacie fotky mam a tiez dost, su take neznucke. asi najkrajsie zo vsetkych.

sabi, z tekvice ci cukety by brusko nemalo boliet, skor z cesnaku ak tam bol. u nas nebola ziadna reakcia na tekvicu ani na cuketu, skor mne bolo zle z cesnaku. skusala som jest uz skoro vsetko, len nie kapustu a brokolicu. a vobec nemozem po tej operacii vyprazane, vtedy my je strasne zle a tazko na zaludok.

aine04
27. júl 2009

dobre ranko 🙂
my sme dnes tiez vstali skoro, ale maly este chvilku zabuval, tak som si aspon pozehlila...

sabi co sa tyka krstu tak to mame stejne, uplny suhlas, ja som krstena, aj prijimanie bolo ale moj malicky si vyberie sam, viere sa neda naucit, tak cakame s akym nabozenstvom pride domov 😀 😀 😀

inak neviem ako cukina ale obycajna tekvica naduva 😉 nastastie ju ani nemam rada 😝

sabinazv
27. júl 2009

ahojte susedky 😉

zuzik, ja papacie fotky nemam... fiha, musim nieco nafotit 😎
nas maly tiez zaspal az potom, ked uz som osprchovana a naranajkovana... a tak som ho prehovarala o siestej, aby este schrupol, ale len sa mi smial 😅

a idem hadam zavarat... v miestnom rozhlase prave hlasili, ze dosli k nam predavat ovocie a uhorky na zavaranie 😀
(inac, to ide byt moja premiera, este som nikdy nezavarala)

aine04
27. júl 2009

zuzik, ja mam po mastnom jedle odjakziva tazkosti, ale dam si febichol ak mi je moc zle, neviem ako je to po operacii zlcnika, ale ak ti nieco zatazi, tak toto pomaha...

zuzik25
27. júl 2009

sabi, raz treba zacat. ja som pri zavarani len pomahala a teraz uz zavaram sama, tento rok 1. krat uplne sama. ale lekvare robim uz 3. rok a daju sa zjest. 😀
mna zas dako chytilo varenie a pecenie a nestihame to papat. 😀 ja si len dzobnem a ostatni to musia zladovat.

aine04
27. júl 2009

inak vcera aky horor... maly sa mi zacal dusit, asi troskou grcky alebo cim, normalne ocervenel a nevedel sa nadychnut. aj predtym mu uz zabehlo, ale vzdy si poradil, no a vcera nie. stastie ze som tam bola, chytro som ho schmatla a davaj dolu hlavou... teraz sa bojim odbehnut od neho aj na zachod

sabinazv
27. júl 2009

jej zuzik,a co si zavarala, daj dake "recepty"

ja varim teraz len tak primerene a dietnejsie (aj ked rada peciem, teraz veru nemozno)... lebo u nas sa chudne... teda dospeli chudnu a drobec pribera jedna radost 😎

aine04
27. júl 2009

ja som tiez rozmyslala, nie sice nad kompotmi ale nejake detske vyzivy pre drobca. ked zacneme s prikrmami, tak uz marhulky a broskynky nebudu... nemate recept? nejaky osvedceny...

zuzik25
27. júl 2009

aine, mam take kvapky keby nahodou daky zachvat, len smola, ze sa nemozu ked kojim. tak nebude pokusat, aj tak je to nezdrave take vyprazane olejove.

sabi, zavarala som marhule, odkostkujes, naplnis pohare, zalejes vodou v pomere 2,5 litra vlaznej vody + 1 kg cukru. zalejes a pozatvaras a das sterilizovat. ale ked je sladke ovocie, tak dat 3 liter vody. to mam od mojej babky, ta zavara uz vecnost.
chcem este zamrazit cukety co mam, nech co papat v zime.

zuzik25
27. júl 2009

aine, zavar marhulky a potom ju len roztlacis do zemiacikov a k masku. alebo len tak same roztlacene.
som chcela este jablkovu vyzivu uribit, ale tento rok to je s jablkami velka bieda.

aine04
27. júl 2009

a neni to privela cukru pre take male babo? nechcem ho moc privykat na take sladke. neviem vsak kolko cukru ide do normalnej vyzivy...

sabinazv
27. júl 2009

treba zavarat, lebo co povieme, ked sa nas zima opyta, ze co sme robili cele leto? 😀

zuzik25
27. júl 2009

aine, no slakde to velmi nie je, nakolko moja babka je diabeticka a ona si na taketo veci dava pozor. ale ak sa ti to zda sladke tak daj viac vody, aj cez 3 litre. ale marhule sa zavaraju take tvrdsie a kyslejsie, takze preto sa dava sladsia voda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre