Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
28. júl 2009

davam 100 bodov Silvinke, to je profesionalka, raz darmo 😎
ale sliape jej na paty aj Bianka, ta vie tiez riadne zapozovat 😅

sabinazv
28. júl 2009

Barborka je tiez uzasna... a proste aj vsetci ostatni 😵

krpcek
28. júl 2009

ahojte.

pridala som nahacika. 🙂

baska19
28. júl 2009

ahojte tak my dnes ideme do poradne a zrejme nás budu aj očkovať tak som zvedava ako to zvladne 😉

a vkuse mi cmula palec ked ju mám teraz na rukach 😀

pikino
28. júl 2009

baska tvoj palec je asi lepsi ako jej 😀

elfi1
28. júl 2009

pridala som fotky. uz sa ucime citat 😀

baska19
28. júl 2009

elfi fajne fotky 😀

elfi1
28. júl 2009

😀

pikino
28. júl 2009

elfi zlaty ako krasne drzi hlavicku.

elfi1
28. júl 2009

snazi sa 😀 . pridala som este aj jednu televiznu - s tatinkom pozeraju 😀

miavin
28. júl 2009

elfi - perfektné fotky - je na nich úžasný ten váš anjelik - akoby ozaj čítal - zaujala ho knižôčka.... a aj tá s tatinom je super
baska - držkajte sa - daj info, ako dopadlo očkovanie - držím palčeky
krpi - krpatá Sabinka - je kráááásne - je to jednoducho modelka naša 😉
sabi - sledujem, že už aj Danko zapozoval - paráda, sa nám to rozrastá
ja som pridala jednu foto - náš drobec si hračky obľúbil až sa s nimi bije sem tam 😀

jankaaa
28. júl 2009

elfi tvoj maly ako nadherne drzi hlavicku a aky je zlaty na tych fotkach 🙂

jankaaa
28. júl 2009

my sme dnes boli u lekarky malo priberame tak musime troska dokrmovat...co uz...a ideme na kontrolu na krcne aj na vysetrenie sluchu co mal zapalene uska tak nam drzte prsteky nech vsetko dobre dopadne a nech mame vsetko v poriadku

ni.kolet
28. júl 2009

Ahojte. Koľko týždňov máme materskú? Dík

anib
28. júl 2009

nikolet 28tyz vydate a slobodne mamicky 37t - ak si ten 1 pripad - tak ju budes mat pribl do nej 18.9.20096

figurantka
28. júl 2009

ahojte kočenky, ako sa vám darí s bábenkami? My fajne priberáme, len som sa chcela opýtať, či aj vám kojacím maminám tak veľmi vypadávajú vlasy a či nemáte nejaký recept na to, aby to trošku prestalo. Som z toho zúfalá. Vďaka

krpcek
28. júl 2009

baby tie co len kojite, ako casto kojite v tychto horucavach. ja skoro kazdu hodinu a pol ide ma drbnut. 😖

figurantka
28. júl 2009

krpy ja tiež, nič si z toho nerob, je to inak o dračku, malý si pýta na každom kroku a normálne som šťastná keď aspoň na hodinku zaspí

figurantka
28. júl 2009

a robí mi to, že akonáhle si ho otočím k sebe tak trhá zo mňa tričko, normálne mi natiahne golier a ťahá až kým ho od seba neodtrhnem.
Dnes som dokúpila ďalší cumlík do zbierky, ale vzdala som to, lebo má doma asi trinásť cumlíkov, každý iného tvaru a žiaden nechce, absolútne ich odmieta, zato mňa má ako cumeľ v noci celú noc.
Ani vaše nechcú dudu???

krpcek
28. júl 2009

ja som moju uz na cumel naucila - nastastie 😀

figurantka
28. júl 2009

a ako poraď. Pridala som nové fotky nášho Marca, tak kuk

elfi1
28. júl 2009

ja kojim cca kazde 2 hodky. ale v tychto teplach sa mi zda, ze pije menej. a teraz pre zmenu odmieta lave prso.
krpy - mna ide tiez niekedy drbnut. aj som zla a chudacik si aj vypocuje, jak nadavam. ale je to fakt o nerv niekedy. este aj so zaspavanim je problem - lebo bez revu je to malokedy

a na cumel sme ho tiez naucili. som si aj potom nadavala, ze ci kvoli tomu niekedy nechce papat, ale asi to nie je dudlom. ten aj tak v spanku potom vypluje.

elfi1
28. júl 2009

inak maminky sa priznam, ze som obcas sama zo seba taka sklamana. ze som si myslela,ze budem lepsia, trpezlivejsia a laskavejsia mamina. a namiesto toho som dost nervozna a hrooozne nervy mam niekedy,ked nevie zaspat a vresti, alebo nechce papat a zas vresti ....

a to mi aj nasi velmi pomahaju. cez den som u nich a oni sa mu venuju. ale aj tak som vecer rada, ked ho po kupani uspim a uz je klud. a za to sa trapim, ze som rada, ked mam od neho akoze pokoj nejaky cas ☹

figurantka
28. júl 2009

elfi neboj to každá chce mať aspoň chvíľku oddych, ešte si náš veľa vyžadujú, ale neboj onedlho budú samostatnejší - my so zaspávaním večer už nemám problém, po kúpaní ho nakojím a do 20.00 zaspinká, niekedy do 20.30

elfi1
28. júl 2009

vecer je to vacsinou tiez OK. ale cez den zacne byt nervozny, sucha si ocka a ked sa mu nejakym zazrakom nepodari zaspat pri papani, alebo len tak v kociku, tak spusti krik. a na to uz treba trpezlivost - nastastie moja mamina ju ma, tak 2-3x cez den uspava ona.
lebo Domco by spal tak kazde 2 hodky. ale pospi 30-40 min a je hore. malokedy potiahne 2 hodky

figurantka
28. júl 2009

sabi a náš naháčik prečo v albume chýba?

korelka
28. júl 2009

Elfi,ja mám ten istý problém a som zo seba sklamaná,lebo často som nervózna a to malé stvorenie nemôže zato,že place...od minuleho piatka máva záchvaty a tak ako prídu,tak aj odídu,ale ja som si istá,že sú to zuby,lebo sliny idú potokom a papa všetko,ale len čo je tvrdé,ale už nech to skončí,lebo nevládzem...a tiež pospí max 30 minút každé 2 hodiny a teraz papa niekedy aj po hodine,lebo inak ho neutisim.

skorvankova
28. júl 2009

Ahojky.
tak moj maly dnes spal cca 20 min, to mbolo cosi strasne.
teraz zaspal, ale neviem dokedy.
Vahu mame 6250g, tak je to fajn.

Aj ja kojim cca kazde 2 hodky, teraz si t vyzaduje castejsie.
Elfi, moj maly je taky isty s tym spankom ako Dominik.

A tiez mi niekedy rupnu nervy a aj trosku kricim. ☹

Korelka, ja som si do dnesneho dna myslela ze su to zubky, tiez stale papal rucky a slintal ako psik, este k tomu aj nervozny, ale dr. povedala ze zubky nejdu a ani najblizsiu dobu nepojdu.

jankaaa
28. júl 2009

elfi moj maly je presne ako tvoj co sa tyka spinkania...tiez si sucha ocka a nie a nie zaspat potom spusti plac no a mozme uspavat...ja kojim tiez kazdu hodinu kazde dve kedy ako a o noci ani nerozpravam mam pocit ze sme hore vkuse...ale dnes sme boli u lekarky a povedala ze na vecer mozem dokrmovat lebo aj tak nepribera tak ako by mal..my mame 5600g...

korelka
28. júl 2009

no neviem skorvi, sme o trocha starsi, tak snad v nasom pripade to budu tie zubky, lebo ma uz ide o zem hodit, take zachvaty ho chytaju 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre