Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
30. júl 2009

dakujeme... 😉 vzdy ju kontrolujem, ci nema horuce cielko....juj...ako zaspim, budem sa bat, aby nezacala teplotovat... ☹

adya01
30. júl 2009

mia - ja mu davam cajik vzdy v medzicase papania, ale to len tak cucka, teraz v lete som si myslela, ze ho oblbnem cajom a bude jest menej UM, ale on sa neda, uz si zvykol na tu chut a vie kedy co nasleduje 🙂

miavin
30. júl 2009

macik - nebooooj, nebude - ak doteraz neteplotovala - nemala by a ak - tak len také nízke teploty - kľudne bubaj - veď aj tak ju môžeš skontrolovať 😉

miavin
30. júl 2009

adya - no veď - ale môj nechce potom papkať veľa - keď sa napije čajíku - tiež mu dávam len tak 30-tku - no 100 za deň.... uvidíme ako zajtra - ale v týchto teplotách sa nebudem diviť, ak častejšie bude pýtať čajík - je to hrozné počasie...
no odchádzam ja spať - nejak nevládzem od rána - prajem vám dobrú noc 😉

bambina
30. júl 2009

krpcek, to si viem predstavit, aj nasa zacina objavovat tajomstva svojich noziciek. ja jej stale poviem nech si este lezka, ze je este babatko. jej sa to vsak nepozdava. a co sa tyka blabotania, tak u nas je to uz asi tyzden a najlepsie jej to ide rano o siestej. pekne sa to ozyva a to sa jej rata 🙂
baby ja vobec nedavam cajik, kojim ked chce. dufam, ze neskor si zvykne a nebude to problem

anib
30. júl 2009

ahojte, tak nasa dnes spala len 2hod poob , inak nic a teraz sa jej tiez nechce, nechapem

bambina
30. júl 2009

joj anib, nezavidim. nasa spi uz od osmej a aj cez den si pekne pospala. a placka alebo sa len chce hrat?

macikjm
30. júl 2009

krpcek...no sabinka je sikovnica... 😀 nasa tiez sa opiera o nozicky, hlavne ked ju mam na rukach a a sedim, tak podskakuje ako taky sasko... 😀 ale nedovolim jej velmi...
bambi...neboj sa...nauci sa pit aj cajik, ked pride na to cas...annaq raz pisala, ze kojene deti aj do roka odmietaju ine tekutiny ako MM... 😉

macikjm
30. júl 2009

juj anib...bianku posielate do rise snov...a jej sa nechce...no hruza...ze odkazujeme nech spinka... 😵

krpcek
30. júl 2009

anib mne mala tiez nejako mala spi. ale o siedmej okupeme, dam jej papat a ci chce alebo nie ide spat - vzdy sa mi nekaym zazrakom podari ju donutit zaspat.

krpcek
30. júl 2009

aby nie je vam obcas luto, ze tie detvaky tak rychlo rastu? ja y som chcela mat malu opat taku malilinku, ako som si ju priniesla z porodnice. 😔

bambina
30. júl 2009

ja som minule malej sepkala do uska ci nechce ist spat do brusko. veru, rychlo nam rastu. aj ked zaciatky boli tazke, vychutnavajme si to.

krpcek
30. júl 2009

bambi aj si som ju obcas rada supla spat -. hlavne ked cely den prereve 😀

bambina
30. júl 2009

no maminky, idem sa umyt a spat, nabrat sily do noveho dna. dobru nocku

macikjm
30. júl 2009

no ked bola v brusku, bolo to nadherne...vobec som si nevedela predstavit ako bude vyzerat, na koho sa bude podobat...teraz je to este krajsie...ale dufam, ze raz bude druhe brusko... 😀 velmi si uzivam tieto babatkovske chvile...a fakt rychlo letia... 😅

krpcek
30. júl 2009

ja sa uz tiez tesim na druhe brusko - a chcela by som si to naplanovat tak, ze by som ho mohla v lete vystavovat na obdiv, lebo prve som nosila pod zimnym kabatom 😒

macikjm
30. júl 2009

no...ziadne krasne letne tehu satky...len kabatisko...aj ja by uz chcela taky iny termin...april uz nie....u nas preplnena porodnica v tom mesiaci... 😀

krpcek
30. júl 2009

tak vies v lete sa najvoac deti plodi - je leto, teplo, stanovacky, baby skor vyzlecene ako oblecene. 😀 😀

macikjm
30. júl 2009

no...a v jari to vsetko vypuci... 😀

arizona
30. júl 2009

ahojte 🙂

krpy, sabinka je nejaká moc akčná, ne? 😀

a hlásim náš dnešný stav... chrobáčik dnes spapal 1400 ml mlieka a 200 čaju. nechápem, kde sa to do neho vprace. a ešte stále nie sme zaočkovaní, lebo naposledy mal soplíky 😖 ale nabudúce to už príde!!! musí... aspoň dúfam. že vraj sa teraz vyskytuje veľa tých chorôb, proti ktorým sa očkuje ☹

a kĺbikovým bábätkám držím palce, nech je všetko OK 😵

no, a u mňa stále rovnaký postoj - tento drobec po takom cirkuse úúúplne stačí 😅

macikjm
30. júl 2009

ja by som to ninke neurobila, aby bola jedinacik a vyrastala sama...to musi byt hrozne...poznam takych jedinacikov...a nic moc...ja mam troch bratov a nemenila by som...aj ked sme sa museli velakrat uskromnovat...vtedy som to nevedela vzdy pochopit, ale teraz...som velmi rada, ze sme 4 deti...a najmladsi brat ma 14 rokov...takze toho som uz aj ja pestovala.... 😀

krpcek
30. júl 2009

ari aby sme sa nestreli o dva roky znova v porodnici 😀 😀 😀

sabi je sikovnica po mamine. 😉 😀 😀 ozaj kristinim Nicolas ma uz dva zuby 🙂

krpcek
30. júl 2009

my sme boli dve . . . sestra bola moja hracka. 😀

krpcek
30. júl 2009

juj kocky idem do postele, za chvilu kojim.

lindula3
30. júl 2009

ahojte baby... tak som vas zbezne precitala... dnes sme pc ani zapnute nemali... bolo tak krasne tak sme boli stale vonku...
no normalne som soknuta kolko tie vase deti spapaju... a nasa ma vraj vela kil... ha ha ha... a to mi ledva spapa kazde 3 hodiny 100ml mliecka...

jani co kocik? kupili ste novy?

lucka co ty chces druhe babo? sak si nedavno pisala ze si si mala miesto malej kupit psa....

lindula3
30. júl 2009

macik ja protestujem 😀 ja som jedinacik a nemyslim si ze byt jedinacikom je "nic moc" myslim ze vela zalezi od vychovy...

krpcek
30. júl 2009

lindul na buduci rok psa a potom o rok zas dieta, aby som z cvicku nevysla. 😀 😀 😀

krpcek
30. júl 2009

baby co sem chodite az tak neskoro 😠

krpcek
30. júl 2009

ari a kde mas fotky maleho? 😠 😠 som ho od porodnice nevidela. 😠

krpcek
30. júl 2009

koncim.

adios. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre