Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
31. júl 2009

veď práve - nechápem to - doteraz sa vybavkal min. pol hodku v lehátku s hrkálkami a potom pod hrazdou.... a teraz je taký nejaký - len keď ma vidí je spokojný - na jednej strane mi to lichotí, že mu chýbam, ale na druhej strane - nechcem aby bol rozcickaný... 😒

jankaaa
31. júl 2009

mojho drobceka teraz nejak trapia sopliky sme boli aj na krcnom musime davat usne kvapky lebo on prekonal ten zapal uska aby sa mu to nevratilo aj nosne kvapky a ma spinkat vo vyssej polohe...a teraz ho mam len tak a asi mu stekaju tie hlieniky lebo kasle tak ho musim dat vyssie mojho zlatinka

petusko
autor
31. júl 2009

dobry vecer sa praje 🙂
vidim, ze riesite dalsie kolo tehulkovania. ja som svato-svate trdila, ze som uz dorodila, ale cim je Marcelik vacsi, tym viac mi je luto, ze uz nikdy take malinke babatko nebudem mat. obavam sa, ze mi este pride chut 😀 len este presvedcit MM, ten je definitivne rozhodnuty, ze nam staci. 😅
nas Macko sa uz tiez prehra, ale ma dni, ked chce byt stredobodom zaujmu cely den. ked uz fakt nestiham, tak poverim petika, by sa mu prihovaral a to sa malemu paci. len Petika to dlho nebavi 😅

jankaaa
31. júl 2009

babenky asi idem do hajan lebo ked drobec sa zacne budit tak zase sa nevyspinkam lebo on je kazdu chvilu hore

petusko
autor
31. júl 2009

janka, skore uzdravenie Jakubkovi 🙂 a dobru noc

macikjm
31. júl 2009

juj jankaaa...to mi je luto, ze ma jakubko take sopliky...a nebudi sa ti on preto tak casto v noci???lebo sa dusi so soplikmi???budte skoro ok... 😉

macikjm
31. júl 2009

mia....a ste v mame a ja uverejneni???mas nove cislo???ja este nemam, ale som zvedava...pytala som sa ta aj vcera, ale asi si prehliadla... 😉

miavin
31. júl 2009

macik - júj prepáč - asi som nečítala, netuším či to je tam, už vyšlo nové číslo? veď som si aj predplatné dala - očakávam, že mi príde aj fľaška avent 😀 ale myslím, že asi nie, lebo ani mailom mi nič neprišlo.... ☹

bambina
31. júl 2009

ahojte maminky, aj ja sa vam musim pochvalit. kedze som pysna mamina, foto nasej Simonky je v tohtomesacnej Maminke (tehotna Hillmerova je na obalke🙂. a mame tam aj foto s tatikom

bambina
31. júl 2009

mama a ja mam tiez predplatenu, zatial neprislo

miavin
31. júl 2009

bambina - kde???to je časopis maminka???? si pôjdem kúpiť - to je skveléééé gratulujem 😉

bambina
31. júl 2009

dakujem to bolo prekvapko pre manzela. ano, casopis maminka

bambina
31. júl 2009

budeme mat na pamiatku, ale ktovie, ci ma mala skor nevyhresi, ze som bola sibnuta🙂

bambina
31. júl 2009

este k teme, co ste dnes rozoberali, aj my by sme chceli druhe babatko, tak do 3 rokov. zlatunke su tie malinke babatka

miavin
31. júl 2009

bambina - no a je to aj na nete? je to slovenský časopis??? to musí byť super, veď ja by som si tiež želala, aby nám uverejnili foto - nechcem vyhrať - ale bola by to pamiatka, moja kamoška mala v mama a ja malého - bol to super pocit vraj...

macikjm
31. júl 2009

aj ja som si teraz predplatila...a tiez mi este neprislo augustove cislo, ale uz bude urcite..no pockam este buduci tyzden...a potom si kupim...alebo sa im ozvem 😒
mne prisiel mail o objednavke od cisla 8/2009....

miavin
31. júl 2009

joj aj mne prišiel mail, že akceptovali predplatné - ale myslím, že mi neodpísali nič na fotografiu, takže neverím že to tam bude - nevadí, veď ešte budú témy... 🙂

bambina
31. júl 2009

maminka je novy slovensky casopis. v minulosti vychadzal len v cestine, asi 3 mesiac je uz aj slovensky. v juni bol na obalke kramar s rodinou. je celkom zaujimavy a maju tam rubriku "vitame obciankov" a "zo sveta tatkov". fotky som poslala mailom a oni ich uverejnili. je to fakt super pocit, som na tie moje poklady pysna

miavin
31. júl 2009

bambi - to musí byť fakt skvelééé - úprimne gratulujem, musíš byť veľmi pyšná - ja by som chodila ako pávica 😀 ani cez dvere by som sa neprepchala 😀 😀

bambina
31. júl 2009

ved som sa celej rodine pochvalila🙂 dakujem, si zlata. niektori si mozno myslia, ze sa zbytocne vychvalujem, ale narodenie malej ma zmenilo. som stastna, ze ju mam

cikyta
31. júl 2009

No,vraj jeden klbik je ako tak OK a druhý ešte nieje uplne to prave orechove...... ☹
Bambi-gatulujem!!!!!!!!!!!!!!
Moja Sisi sa po 3 mesiacoch vážne zmenila,ako sa hovorí...
Ale k horšiemu 😠 Je šikovnejšia,to áno,ale viac reve.Včera som ju kriesila-stratila dych.Tak dolu hlavou a nabehol jej.Čistá psychiatria to už u mna istí... ☹
Nemôžme ju naučiť za toho pána na cumel!!!!!!!!!!!!Tak žužve ručičky,plienky,uteráčiky,podbradníčky a všetko okolo nej je furt mokre.No čo je najhoršie: Vnoci po kojení,ked jej vyberiem cecok,tak reve ako by ju rezali,lebo ho chce v puske miesto dudla! 😠

bambina
31. júl 2009

joj ciky, to mi je luto, ze tak placka. nasa tiez nechce cumel, vobec ho nevie cmulat. skusala som teraz znova, lebo tiez si v jednom kuse cmula rucku a okolo pusy sa jej z toho vyhodili vyrazky, no je cela cervena. ale nechce cumel ani za svet. ja viem, ze na jednej strane je to dobre, ale teraz by to trochu pomohlo

sabinazv
31. júl 2009

dobry vecer,

dnes sa prihovaram takto neskoro 🙂

ozaj, prave som objednala veliku fotku... Dankovi vo fotolabe maju akcosku (linuds 😎 )
foto na platno- ten najvacsi rozmer... vsak treba daco na stenu poriadne 🙂

dnes sme mali perny den, rano som sa vybrala na sono klbikov... a dokyna zasa dnes nerobila... no moja chyba, mohla som si zavolat... ale vcera som si vymyslela program, lebo susedovci robia buracie prace, reku vypadnem z domu... no ale kedze sme na klbikoch nepochodila, bola som moju ratolest ukazat v praci... a potom som az do poobedia bola v meste... vecer ma moj drahy pozval na veceru - pri prilezitosti 1.vyrocia pocatia nasho vydareneho synka 😀 ... a ze buduci rok v lete by sme mohli na letnej dovolenke dakeho surodenca poriesit 😎
a idem sa osprsit... som spotena ako pes...

PS: inac, nejdem sa iba chvalit... ale Danko sa nam trosku po tych 3.mesiacoch pokazil... vcera v noci... a dnes vecer to tiez bolo vselijake... budem informovat, ze ako to ide dalej 😉

krpcek
31. júl 2009

ciky ja som malu naucila na ucmel, tak ze som ju dala spat na brusko, dala som jej cumel a zaistila plienkov. po par dnoch sa nan naucila. ale cez den ho nechce ani za svet, len ked zaspava.

krpcek
31. júl 2009

je tu vobec nejake dieta co sa po troch mesiacoch polepsilo? 😅

sabinazv
31. júl 2009

linuds = lindus

inac ciky, aj danko by najradsej stravil den a noc s prsom v puse... a cumel nechce... najnovsie uz ani flasu (vodicku som mu davala) 😒

macikjm
31. júl 2009

bambina...krasne...no co, simonka je istar... 🙂 ja tiez poslem do casaku nejaku foto, ked bude vhodna tema... 😅

mia...nevadi ze ti neodpisali myslim...uvidime...ale podla mna tam budete a my s ninkou vam posleme hlas.... 😀

juj ciky.... ☹

bambina
31. júl 2009

babenky idem zalahnut, o chvilku kojim. dobru nocku

krpcek
31. júl 2009

tak aj ja sa pochvalim. my sme boli v novinach, ked sa mala narodila, sme boli v pravde, ze novy bratislavcania. mam ju odlozenu. 😵

sabinazv
31. júl 2009

jaaj a este nieco.. na dankove vyrocie som dostala od mojho tela nieco ako periodes 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre