Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
2. aug 2009

Ale máme len 3 mesiace.Tak hádam tak za 3 týždne,ked zhodíme gaťuše a budeme mať aj my 4 mesiace,tak si dočiahne do papulky nôžkou-aj ked...sa mi zdá,že má velmi baculate stehienka.Hrozne moc! Ked ju porovnávam s druhými deťmi-no,akoby jedla smotanu veru 😀 Ktovie,či to nevadí-taký malý MICHELIN

beadz
2. aug 2009

ciky, ja mam mechanicku odsavacku a ani tu nepouzivam, takze ti neporadim ☹

beadz
2. aug 2009

tak pa kocky

macikjm
2. aug 2009

ciky..ani ja ti neporadim...a preco este odsavas mliecko???ja som nikdy neodsavala....mas vela???ja mam za odsavacku ninku...no poviem ti...je to najlepsia odsavacla... 😀
ani nasa este nepapa nozicky...

miavin
2. aug 2009

bei - ty brďo aká si opálená --- super. a šimonko je ako ryba vo vode - očividne sa mu tam páči 😀
náš si žužle tiež ručičiky - celé pästičky má v puse - k nožičkám sa ešte nedostal 😀

lindula3
2. aug 2009

cafte baby... to bol dnes hic uf...
ciky ja mam aj mechanicku aj elektricku a elektricka je super... mechanicku som kupila este pred porodom a kedze som nemala dost mliecka tak som len odsavala a nekojila, no ale s tou mechanickou to bolo o hubu, kazde tri hodiny, uz ma boleli cele ruky, tak som potom kupila elektricku a fakt super... no nastastie uz mi mlieko zmizlo skoro uplne, takze neodsavame 😀

lindula3
2. aug 2009

bei a kde v madarsku ste boli? my sme chodievali do gyoru a do mosone... a malinky to zvladol ako? ja by som nasu este do takej vody asi nedala... my mame doma velky bazen, ale este sa bojim lebo predsa ten chlor na taku haklivu pokozku

pikino
2. aug 2009

cafte micky.

takze hovorite, ze uz sa rozbieha druhe kolo? 😀 erika gratulujem a drzim palecky nech je vsetko ok. som zvedava na nove spravy.

nasa si na nozicky dociahne ale do pusinky si ich este nedava, ale zato ma uplne doskriabane kolienka ako sa snazi dostat k palcom na nohach. 😀

my sme vcera boli na grilovacke a zjedla som dve klobasky. a mali ste vidiet co dala terez rano do plienky. ja stale, ze co jej je, rano nescela spinkat a ona chudatko mala v bruchu coro moro. taaaaaak to smrdeloooooo 😀

miavin
2. aug 2009

piki - no fíha - takže malá už aj klobásku pučí 😀 😀 - moja - veď ju muselo asi aj bruško bolieť - to tak rýchlo sa dostalo do mliečka a do bruška? ale aspoň okoštovala 😀

sabinazv
2. aug 2009

cafte kocandy,

bea, ty kokso... aka cernoska 😅
ja som opalena len okolo oblecka... v plavkach som natiahnuta toto leto este nebola a sa dako ani nechystam, ci co... 😒

zuzik, bola si tu na kupku? no toto... ja som zasa bola vo vasej vesnici vcera... jeden domcek obzerat... poslem ti IP 😉

nas Danko ma snahu si dat do pusy nohu, ale nedokazal to este... tiez ma fajne stehienka 🙂

sabinazv
2. aug 2009

a klobasu na grilovacke som tiez uz jedla... aj som robievala kolozvarsku s kapustou a malemu nic nebolo... zato ta cuketa mu dala zabrat.. ale kedze to velmi mam rada a ja to v lete jem na kila, tak uz si zvykol, mal pocit 😎

cikyta
2. aug 2009

Macik.Ráno musím odsať mliečko,lebo mi tečie kade tade...No a ked mám v mraziaku trochu,som spokojnejšia a idem s kludným svedomím napríklad k zubárovi,alebo po hematologii,či na gyndu,alebo kaderníčke.Ale čo je najdôležitejšie,musím jej do mliečka dať probiotikum každý den,takže aspon trochu si odsať musím-či chcem či nie.
(Aj ked teraz mám TRT v mrazničke,lebo som mala behačky po hematologii+pri mojom unikátnom 1 dnovom menzese som mala zrazu málinko mliečka)

macikjm
2. aug 2009

jaj...tak to len pekne odsavaj... 😉

macikjm
2. aug 2009

aj ja som uz jedla klobasu...a nic...vcera sme boli na grilovacke...
sabi...ani cuketa ninke nerobila problemy....dnes som aj jednu zamrazila...na zimu pre ninku... 🙂

dala som foto... 😉

ni.kolet
2. aug 2009

Ahojte. My sme už prekročili sedem a pol kilečka. 😅
Inak, pred 4 týždňami som spomínala, že sa nám okotila fena - 11 šteniatok. Tak ak máte chuť si ich pozrieť, tak:
http://havkovia.meu.zoznam.sk/
Je tam aj anketa - najobľúbenejšie psie plemeno. Tak sa mi tam môžete zapojiť, samozrejme ak chcete.

macikjm
2. aug 2009

nikolet...krasni hafinkovia... 🙂
aj som zahlasovala...mne sa pacia najviac biglikovia... 😉

lindula3
2. aug 2009

macik dalsia vec na ktorej sa zhodneme, mame doma biglika🙂)))))

macikjm
2. aug 2009

jeeeeeeeeeej..... 😀
no vidis lindul....

lindula3
2. aug 2009

tak ked uz o havinkoch tak toto je nas oskarek🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=4578&id=1...

macikjm
2. aug 2009

kraaaaaaaaaaasny hafo... 😉

cikyta
2. aug 2009

Nikol-ja som z toho blb.Chcela som zahlasovať za najoblubenejšie psie plemeno a neviem to....Chcela som rasu :
-Mops
Mopslíkovia su moja srdcovka. 😉

cikyta
2. aug 2009

Lindul-zlatý.Takí sa páčia mojmu mužovi.

lindula3
2. aug 2009

ciky mne to tiez nejde🙂
on je strasne krasny len je neposlusny, tvrdohlavy, robi si co chce... ale obcas aj poslucha🙂

macikjm
2. aug 2009

lindul...ako natalka??? uz dviha hlavicku??? je to lepsie???

cikyta
2. aug 2009

No to som počula o biglikoch.A mám známu,ktorá ho skoro denne s plačom nahánala medzi panelákmi 😀 Ale aj tak ho lubila.Aspon bola sranda! 😀
No krpec mi zaspal,musím mašírovať aj ja,lebo o chvílu bude kojenie ani sa nenazdám a ráno ideme ak k dr.na krvičku.Dobru nôcku kočky! Aj vašim pokladíkom.....pst....dobru nôcku.... 😔

macikjm
2. aug 2009

aj tebe ciky.... 😉

lindula3
2. aug 2009

macik ona ju zdviha len nie tam kde ma 😀 proste ju tam vzdy nieco zaujme... uz sa ale sama taha do sedu, takze myslim ze je to ok... ale na rehabilitacie ideme az za mesiac... no uz normalne rozmyslam ze tam nepojdem, ved to nema ziadny vyznam...

ciky dobru dobruuuuuu, ja keby som mala pisat o nasom oskarkovi tie historky tak som tu do rana...

macikjm
2. aug 2009

uz si spominam, ze si pisala o tych rhb, ze az o mesiac...dovtedy bude sediet... 😉

t

macikjm
2. aug 2009

idem aj do hajan,,,dobru nocku...zajtra ideme na vylet do tatier... 🙂

lindula3
2. aug 2009

dobru macik... tak si uzite vyletik🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre