• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
krpcek ty mas doma tusim prvotriedneho barana. nezaprie sa. :grinning:
5. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja uspat toho mojho rohateho a zehlit jej garderobu.
5. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my v poslednom čase sme tiez častejšie v noci hore tak o pol 1, o pol 3 a potom okolo pol 6 ale napapa sa a spinka dalej možno jej je len teplo tak si pyta častejšie papanie
5. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tie nase babatka sa vratili do cias zo spanim,ked boli par tyzdnove,aspon moja
5. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baska asi ano. ja jej tiez len dam papat a spi dalej.

piki ona je tusim zla, za vsetky aprilovcata.

kokso mna taaak boli hlava, to som uz asi ohucana s toho skrekluna. :angry:
5. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu ja som vtedy nemala najmensi problem, najedla sa, odgrgla a zaspala. dnes? no obcas musim s nou normalne bojovat. :angry:
5. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vsetky deturence su take zaplakane?vidim ze skoro kazda mame ten problem
5. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek drzim place...mas moje sympatie kvoli trpetlivosti a sile nedat UM...si dobra... :sunglasses:

dala som foto, ako sa moja laska zacina pretacat...

u nas cely den prsi...neda sa ist von...uz nam z toho prisibkava a manzo ma dovolenku...
5. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, skus pred nou tancovat. simon ma z toho naramnu srandu, ked to robim. okrem toho aj na kondicku fasa :wink:
5. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy aj moja pozbierala vsetku tvrdohlavost
5. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei-aj my tancujeme,stepujeme,skaceme pred elaiou a fakt to zabera,ona sa tiez vyskace mi na rukach a unavi sa,aspon na chvilku
5. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek...trpezlivosti... :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja kraska akurat krici v lehatku lebo sa jej stikuta ,tak je nervna... nejak sa neviem sustredit na ucenie... asi si to necham na vecer..malu naskukam do ruk muzovi a ja sa zahlbim do ucenia...
5. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je hore - 35min. spanku. a uz si vyprava v lehatku. . . . ale ta mala potvora musi vediet,ze so nasrana, lebo take ksichty na mna hadzala pocas prebalovania. :grinning:
5. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek..zehli si to teraz u teba...ta tvoja krasavica... :grinning:
5. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s mamou von, lebo ju dam prvemu ciganovi co strenem. :angry: :grinning:
5. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam este jednu fintu, prave som ju vyuzila. na pol hodku ho dam do vane a "plaveme", tak sa vyniroval, ze konecne spi. dufam ze bude spinkat viac ako par minut.
5. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpy-moja zaspala na obed pred pol 1 a teraz pred chvílou vstala.Dufam,že sa nebude opakovať včerajšok! Už jej nedovolím spať.(A to mi spí cez den len vonku! V postielke len v noci ! Opica jedna!) :sweat_smile:
5. aug 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozik.Kupili sme vonku taku obrovsku vrtulku farebnu.Malu hrozne zaujíma.Lepšie ako telka! Len vonku sa točila,čo už teraz doma je problém a nemá kto do nej fukať-respektíve točiť,lebo je to hovädo na fukanie :grinning:
5. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, pekny vykon :wink: 4 hodky doma mi v zivote nespinkal. okrem noci. ako si na to silvinku prehovorila ?
5. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To celé doobedie mrnčí,nič nespí a ked to vzdám-idem o 12:00 hod. s nou von-v momente je "mrtva" vonku v kočíku.Vždy až na obed takto zalomí.Sama sa tak rozhodla :sweat_smile:
Inak Bea-dala si mi chrobáka do hlavy a skusim sa s malou strčiť do vane-len teraz máme akurát odstávku teplej vody,tak až od zajtra budu rozplavby po vani.(Kupko tento rok nehrozí,lebo mám gynekol.problémy+biele žilnate nohy)A chcem velmi , aby mi malá tak pekne plávala vo vodičke ako Šimonko.
5. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, fakt to skus, aspon simon je uplne hotovy ked je vo vode a este ked sa s nim salim tak duplom. akurat ze asi pri tom pridem o krize.
5. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bea-skusim veru :wink:
5. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako tak čítam - tak aj vy máte podobnú situáciu.... náš drobec tiež nejak v noci vstáva - najprv o 4 potom o 3 a dnes o 0.30 buntošil...fakt ako týždňové bábätko .... on sa tiež len napapká a chrní ďalej, ale ženy viete čo to je cez deň?????? ja som s nervami v koncoch, v lehátku leží, pchá si kusátka do pusy až sa dnes pogrcal, ale očividne mu to nevadilo a len také výkriky uááá, eúúúú, - ale on neplače len kričí - no ja som chorá....ticho je len keď spi .- aj to mám nohu na kočiari...aby aspoň hodinku driemkal.... no hrúza, nechápem, prečo je taký nervný - to po tatinovi isto podedil!!! :angry: :angry: obaja sú barani - tvrdohlavý!!! :angry:
5. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, moji chlapi isli von, tak si idem dat vanu. papa a pevne nervy
5. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha ja to nexapem - o 16.10 som ho uložila - vrtel sa nadhadzoval... a doteraz chrní.... :astonished:
5. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby-2 otázky:
-Nepotia sa vám krpci nejak viac? Myslím tak-viem,že boli horučavy,ale vnoci som ju nechala len tak-či dlhé-či krátke body a chrbát s hlavičkou môžem furt žmýkať! Okolo 3 priam horí a je mokrá a ráno je studená,ale ten chrbát a hlavička vzadu su hrozne furt premočené.(Aj ked papá je akoby ju obliali!)
-No a druhá vec: Ešte niesu vidieť znamienka takýmto malým bábätkám-však? Či? :sweat_smile:
5. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-myslim,ze este nie,znamienka sa daju vidiet od 2-3 roky
5. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky moj maly sa tiez tak poti....

mia moj drobec je tiez velmi nervny vkuse len mrnci tiez ma stale v puse ruky ale az tak ze tiez sa niekedy pogrcka
5. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak teda Zani.Díky teda.Normálne si ju s mužom obzeráme,kde budu znamienka.
Jankaa,tak je to asi v norme.Aj s tým mrnčaním atd...Máme rovnaké bábätká v tomto.
5. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok