Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
5. aug 2009

krpcek ty mas doma tusim prvotriedneho barana. nezaprie sa. 😀

pikino
5. aug 2009

idem ja uspat toho mojho rohateho a zehlit jej garderobu.

baska19
5. aug 2009

no my v poslednom čase sme tiez častejšie v noci hore tak o pol 1, o pol 3 a potom okolo pol 6 ale napapa sa a spinka dalej možno jej je len teplo tak si pyta častejšie papanie

zanulienka
5. aug 2009

kocky tie nase babatka sa vratili do cias zo spanim,ked boli par tyzdnove,aspon moja

krpcek
5. aug 2009

baska asi ano. ja jej tiez len dam papat a spi dalej.

piki ona je tusim zla, za vsetky aprilovcata.

kokso mna taaak boli hlava, to som uz asi ohucana s toho skrekluna. 😠

krpcek
5. aug 2009

zanu ja som vtedy nemala najmensi problem, najedla sa, odgrgla a zaspala. dnes? no obcas musim s nou normalne bojovat. 😠

jankaaa
5. aug 2009

to vsetky deturence su take zaplakane?vidim ze skoro kazda mame ten problem

macikjm
5. aug 2009

krpcek drzim place...mas moje sympatie kvoli trpetlivosti a sile nedat UM...si dobra... 😎

dala som foto, ako sa moja laska zacina pretacat...

u nas cely den prsi...neda sa ist von...uz nam z toho prisibkava a manzo ma dovolenku...

beadz
5. aug 2009

krpcek, skus pred nou tancovat. simon ma z toho naramnu srandu, ked to robim. okrem toho aj na kondicku fasa 😉

zanulienka
5. aug 2009

krpy aj moja pozbierala vsetku tvrdohlavost

zanulienka
5. aug 2009

bei-aj my tancujeme,stepujeme,skaceme pred elaiou a fakt to zabera,ona sa tiez vyskace mi na rukach a unavi sa,aspon na chvilku

macikjm
5. aug 2009

krpcek...trpezlivosti... 😀 😀

misha666
5. aug 2009

no moja kraska akurat krici v lehatku lebo sa jej stikuta ,tak je nervna... nejak sa neviem sustredit na ucenie... asi si to necham na vecer..malu naskukam do ruk muzovi a ja sa zahlbim do ucenia...

krpcek
5. aug 2009

no uz je hore - 35min. spanku. a uz si vyprava v lehatku. . . . ale ta mala potvora musi vediet,ze so nasrana, lebo take ksichty na mna hadzala pocas prebalovania. 😀

macikjm
5. aug 2009

krpcek..zehli si to teraz u teba...ta tvoja krasavica... 😀

krpcek
5. aug 2009

idem s mamou von, lebo ju dam prvemu ciganovi co strenem. 😠 😀

beadz
5. aug 2009

inak ja mam este jednu fintu, prave som ju vyuzila. na pol hodku ho dam do vane a "plaveme", tak sa vyniroval, ze konecne spi. dufam ze bude spinkat viac ako par minut.

cikyta
5. aug 2009

Krpy-moja zaspala na obed pred pol 1 a teraz pred chvílou vstala.Dufam,že sa nebude opakovať včerajšok! Už jej nedovolím spať.(A to mi spí cez den len vonku! V postielke len v noci ! Opica jedna!) 😅

cikyta
5. aug 2009

Ozik.Kupili sme vonku taku obrovsku vrtulku farebnu.Malu hrozne zaujíma.Lepšie ako telka! Len vonku sa točila,čo už teraz doma je problém a nemá kto do nej fukať-respektíve točiť,lebo je to hovädo na fukanie 😀

beadz
5. aug 2009

ciky, pekny vykon 😉 4 hodky doma mi v zivote nespinkal. okrem noci. ako si na to silvinku prehovorila ?

cikyta
5. aug 2009

To celé doobedie mrnčí,nič nespí a ked to vzdám-idem o 12:00 hod. s nou von-v momente je "mrtva" vonku v kočíku.Vždy až na obed takto zalomí.Sama sa tak rozhodla 😅
Inak Bea-dala si mi chrobáka do hlavy a skusim sa s malou strčiť do vane-len teraz máme akurát odstávku teplej vody,tak až od zajtra budu rozplavby po vani.(Kupko tento rok nehrozí,lebo mám gynekol.problémy+biele žilnate nohy)A chcem velmi , aby mi malá tak pekne plávala vo vodičke ako Šimonko.

beadz
5. aug 2009

ciky, fakt to skus, aspon simon je uplne hotovy ked je vo vode a este ked sa s nim salim tak duplom. akurat ze asi pri tom pridem o krize.

cikyta
5. aug 2009

Bea-skusim veru 😉

miavin
5. aug 2009

no ako tak čítam - tak aj vy máte podobnú situáciu.... náš drobec tiež nejak v noci vstáva - najprv o 4 potom o 3 a dnes o 0.30 buntošil...fakt ako týždňové bábätko .... on sa tiež len napapká a chrní ďalej, ale ženy viete čo to je cez deň?????? ja som s nervami v koncoch, v lehátku leží, pchá si kusátka do pusy až sa dnes pogrcal, ale očividne mu to nevadilo a len také výkriky uááá, eúúúú, - ale on neplače len kričí - no ja som chorá....ticho je len keď spi .- aj to mám nohu na kočiari...aby aspoň hodinku driemkal.... no hrúza, nechápem, prečo je taký nervný - to po tatinovi isto podedil!!! 😠 😠 obaja sú barani - tvrdohlavý!!! 😠

beadz
5. aug 2009

zienky, moji chlapi isli von, tak si idem dat vanu. papa a pevne nervy

miavin
5. aug 2009

tha ja to nexapem - o 16.10 som ho uložila - vrtel sa nadhadzoval... a doteraz chrní.... 😲

cikyta
5. aug 2009

Baby-2 otázky:
-Nepotia sa vám krpci nejak viac? Myslím tak-viem,že boli horučavy,ale vnoci som ju nechala len tak-či dlhé-či krátke body a chrbát s hlavičkou môžem furt žmýkať! Okolo 3 priam horí a je mokrá a ráno je studená,ale ten chrbát a hlavička vzadu su hrozne furt premočené.(Aj ked papá je akoby ju obliali!)
-No a druhá vec: Ešte niesu vidieť znamienka takýmto malým bábätkám-však? Či? 😅

zanulienka
5. aug 2009

ciky-myslim,ze este nie,znamienka sa daju vidiet od 2-3 roky

jankaaa
5. aug 2009

ciky moj maly sa tiez tak poti....

mia moj drobec je tiez velmi nervny vkuse len mrnci tiez ma stale v puse ruky ale az tak ze tiez sa niekedy pogrcka

cikyta
5. aug 2009

Aha tak teda Zani.Díky teda.Normálne si ju s mužom obzeráme,kde budu znamienka.
Jankaa,tak je to asi v norme.Aj s tým mrnčaním atd...Máme rovnaké bábätká v tomto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre