Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
6. aug 2009

nikolet - no náš je šteklivý hlavne na bokoch ale ako sa chechce pritom
a hrozne sa smeje nahlas keď ho bozkám na bruško - asi ho s bradou šteklím no to je krásne dnes sa mu tak dlhšie podarilo nahlas zasmiať sa - je to úžasné také pokroky
baby - chcem sa spýtať - vaše dietky si už kontrolujú ručičky? náš s nimi niekedy tak rozhadzuje a bucha sa po hrudi - ešte ich neovláda, ale asi by už mal, nie??? chytí hračku v pohodičke aj si dáva do pusy...

jankaaa
6. aug 2009

aj nas maly sa tak rehota ked ho steklim na brusku a tiez ma vzdy stikutku potom

mia nas tiez tak rozhadzuje rukami a vzdy sa nimi niekde buchne

jankaaa
6. aug 2009

a teraz sedi v autosedacke a chyta si nozky a obdivuje ich 🙂

krpcek
6. aug 2009

ahojte. tak my sme dnes spali uz 4x az po pol hodine. ☹ teraz mi ju zobrala mama von, ale mala sa netvarila, ze by sla spat. ☹
dnes jej skusim asi na noc dat nutrilon, lebo sa mi strasne casto v noci budi a neviem, ci to je tym, ze by bola hladna alebo jej idu tie posrate zuby.

cikyta
6. aug 2009

Mia dík 😉 Aj tvoj Alexandrík je bohový.A ako si drží flašku.To je šikovný chlapček!
Sisa neni moc šteklivá.Len ked jej dám pusu na tváričku a vlasy mi padnu na nu,tak sa smeje a vytrča tie bezzubé ďasienka 😀
No a ručičky su najoblubenejšia hračka! Bez pochýb. 🙂

cikyta
6. aug 2009

Krpy.potom referuj,ako zabral.
My sme dávali zo 3 krát nutrilon,ked sme prišli z nemocky a ešte sme nevedeli,že má reflux.Myslela som,že je to mliekom.(Ale nebolo a rozdiel som nevidela) 😒

miavin
6. aug 2009

ciky ďakujem - je zlatý ale bohovský nervák - a tá fľaška sa mu len chvíľu podarila držať - ináč je lenivý ešte 😀
krpy - neviem či ten nutrilon zaberie, ale skúste, my sme kúpili aj comfort - na lepšie zasýtenie - a to mu na večer robím 150 - 5 odmeriek, 4 odmerky kaše do toho - a po polnoci je hore, možno to je počasím
a myslíš, že Sabinke idú zúbky?
jankaa - no presne - náš tak naraz rozhodí ručkami - dnes mal hryzátka v ruke a tak sa tresol, až sa rozplakal, anjelik môj nervný

korelka
6. aug 2009

Janka,mame sa úplne super a aj ked plače,tak už je to o inom-už je hrozne veľký a taký iný-chlapček môj krásny!🙂aj vy sa už máte dúfam lepšie a tiež dúfam,že si nezabudla na to naše stretko?😉 neviem sice kedy,ale raz určite 🙂

krpcek
6. aug 2009

neviem, cim to je, len chcem vediet, ci to nahodou nie je hladom. . . . proste to chcem skusim. snad sa nam potom nepokazi kojenie, ked raz dostane flasu.

mia idu - aj dnes na nu kukala kamoska, co ma maleho a zubky mi vysli minuly tyzden a hovorila, ze uz to coskoro bude. 😒 mozno preto, je taka nervna.

miavin
6. aug 2009

fíha - no aj mne vraj v 4 mesiacoch šli zuby... no neviem, mne tiež všetci hovoria, že keď tak slintá a pchá si všetko do pusy, že mu idú zuby... ale ja mám pocit, že nie. no skúste nutrilon a daj vedieť, či lepšie spala princezńá - ale aspoň 3 dni treba skúšať - si myslím.... náš napr. dnes vstal o 2.20 - ale mal 4 lyžičky kaše... tak uvidíme

jankaaa
6. aug 2009

korelka mame sa uz lepsie ale teraz nam uz asi pojdu zubky takze tiez dost placeme a sme nervni ale tak co uz musime to nejak vydrzat...
jasneeee ze stretko dame uvidime kedy 🙂

nikinka008
6. aug 2009

Ahojte...chcela by som sa opytat ako dlho spinkaju vase babatka cez den a kolko krat do dna?Ja mam 4 mesacnu dcerku a po kazdom papani sme asi 1-1.5 hodiny hore a potom spinka asi pol hodinku a znovu papame a takto po cely den,spinkame asi zo 4-5 razy za den.Ako ste na tom vy? 🙂

miavin
6. aug 2009

nikinka - no my sme tiež tak cca 2 hodky po papaní hore a potom sa pýta bubať, niekedy spinká pol hodky, niekedy hodinu a pol... ako kedy - ku večeru zaspinká aj na 2 - to ho budím na kupanie a papanie

macikjm
6. aug 2009

krpy...nedavaj.... 😒 😖 😢
vydrzaj....

macikjm
6. aug 2009

aj ja zmenila foto.... 😀

miavin
6. aug 2009

macik - akurát som pozerala tvoj album - že jak to že nemáš foto -júúúj Ninka je prekrásna - a v tom bazéniku - naozaj jak rybička na suchu - je prekráááásna a šikovná 😉

macikjm
6. aug 2009

mia...dakovam... 😉

macikjm
6. aug 2009

mia...aj tvoj alexik je sikovnucky a paci sa mi ako sa na kazdej foto smejka...nasa cumi na fotak ako puk...ani za pana nehodi ten krasny usmev...no niekedy sa jej to podari... 😀

miavin
6. aug 2009

macik - no ale ja sa spoza foťáku musím ksichtiť - lebo ináč 0 bodov.... ale smejká sa rád - je to najkrajší úsmev čo som videla... úsmev vlastného bábätka.... veď Ninka sa tiež usmieva - zlatulinká je 🙂

jankaaa
6. aug 2009

babenky som sa vas chcela spytat v com spia vasi drobci vecer este ich do niecoho balite?do zavinovacky?alebo uz len tak spinkaju volne?

ninnaricci
6. aug 2009

ahojte
...práve sme dopapali mliečko s ryžou od nestlé tak som zvedavá či to na noc zaberie
...mia...dúfam, že nám to pomôže hajať dlhšie 😉
...vypil ho skoro celé...niečo síce nechal na horšie časy...ale skoro 250tku...sa nečudujem...som to koštla....a ozaj by som si dala...mliečna ryža...tú milujem...

ninnaricci
6. aug 2009

janka...ja som zavinovačku zrušila asi po mesiaci...drobec v nej nechcel byť...stále s nožkami bojoval...už sú velký na zavinovanie...si myslím...veď už sa pretáčajú...putujú po postielke... 😉

ni.kolet
6. aug 2009

Spomínalo sa tu dnes obzeranie si ručičiek. Tak malý si ich dnes v kočíku obzeral, ale ja som pri tom nebola. ☹ Bol s babkou. Hádam sa mi predvedie zajtra.

cikyta
6. aug 2009

Ahojte.No som zvedavá Ninuš,ako bude tvoj maličký hajať.Potom tiež referuj.Ked pôjdeme na príkrmy my,budem mudrejšia. 😉Tak nech dlho a hlavne kludnučko spinká! 😉

jankaaa
6. aug 2009

dik nini...ja som ho do troch mesiacov balila na noc ale teraz uz vobec nechce byt zabaleny....

miavin
6. aug 2009

jankaa - no náš bol v zavinovačke asi necelý mesiac....zo začiatku keď sme sa báli ho nechať len tak - ale teraz ako nina píše - putuje po postielke - náš má len pyžamko: dlhé ruky, dlhé nohy a prikrytý je dekou... to je všekto, a dnes ho o chvíľu prikryjem paplonom, lebo v spalni mam stále otvorené okno....
ozaj baby kde spinkajú vaše bába? v postielkách? lebo nám čoskoro prídu vstavané skrine - a ja by som už chcela pomaly aby si zvykal na detskú izbu....

jankaaa
6. aug 2009

dik babenky 🙂 idem do hajan...dobru nocku vam prajem

miavin
6. aug 2009

nina - to Ti toľko spapá????????? 😲

ninnaricci
6. aug 2009

ciky...dúfam, že to zaberie 🙂 ja dnes už len s ľútosťou spomínam na noci...keď som malého len preložila z postielky na postel a napapal sa na dudke...spolu sme pri tom zaspali
...teraz mu aj 20min musím držať fľašu...až ma všetko bolí ako pri tom stuhnem
...tak si to kojacie mamičky ešte užívajte 😵

...tiež všetkým aprílovčatám krásnu dobrú nôcku prajem...už hádam všetky spinkajú 😉

ciky...ja nemôžem z tvojej Silvinky...také kukuč aké ona má 😀 sa hlásime na pytačky 😉

miavin
6. aug 2009

no veru - my už máme snúbenicu..... 😀 ale v našom okolí - má 3 týždne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre