Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
8. aug 2009

krpy...ale tam uz vidno normalne zubky 🙂

inak dnes sme sa s EMMi prvykrat kupali vo velkej vani spolu, zo zaciatku sa trosku bala ale potom sa uz uvolnila, tak sme sa vysantili, len na koniec si trosku chlipla vodicky tak sa zlakla ta trosku poplakala ale v pohode...inak bea mala pravdu je to super uspavadlo, hned po polozeni do postielky zabuvala 🙂

sabi...ja som kupila pampers active baby 96ks za 11eur, tha neviem ci je az taka dobra cena 9eur za 48ks ale eko je eko 😉

beadz
8. aug 2009

caute babiky. dnes vecer bol malicky velmi placlivy, uz som nevedela z coho rumazga, tak som mu skusila urobit mliecko a vypil 40 ml. myslite ze by som uz mala dokrmovat ? ale moze byt ze aj kvoli zubkom je taky a aj unaveny uz bol. tak neviem.

misha666
8. aug 2009

cau bea...isto to budu zubky, a neroooooooooooooob mliecko este vydrz ked mas mliecko ty... 🙂 moja dnes mrnci cely den tiez, ale tak dnes bola muzova bo ja som sa ucila...teraz uz spi 😵

sabinazv
8. aug 2009

mishi, ja viem, ze to nie je najlacnejsie riesenie... tiez som vymakla vyhodnejsie akcie... ale ako vravis eko je eko 🙂 Uz ked nelatkujem, tak aspon takto si vylepsim karmu 🙂

serus Bea, ako sa vydarili papriky? 😉

A nas Danko bol dnes strasne zlaty... usmievavy... a naucil sa skriekat... strasne sa tesi, ze vydava zvuk... a ja som dnes mala migrenu, tak to bolo super 😵

beadz
8. aug 2009

misha, uz som mu dala, ale vidi sa mi ze to bude fakt len tymi zubkami. uvidime...
sabi, papriky boli vyborne 😉
inak dnes som sa skoro pocurala, som maleho prezliekala a pozeram... jedna rucka v puse a druhou si drzal pisulu. odfotila som to, tak ked sa mi bude chciet, tak to pridam.

sabinazv
8. aug 2009

a my sme zasa dnes skusili zalepit usi... nam nejako odstavaju... vyzerame ako Hurvinek 🙂
tak vraj takemu malemu babu sa to da aj takto skorigovat, lebo maju makke a tvarne tie chrupavky.. tak je polepeny ako po boji, chudacisko 😎

beadz
8. aug 2009

sabi, ved na fotkach vyzeraju uska uplne nadherne. vobec sa mi nezda zeby mu odstavali.

sabinazv
8. aug 2009

bea, ale oni su od narodenia take pokrcene, akoby sa zabudli vystriet... na fotkach ktore mam v albume to tak nevidno, ale je taky Hurvinek, ozaj 😅

beadz
8. aug 2009

a nedrazdi ho to ?

beadz
8. aug 2009

no, dala som urobit simonovi vizitky 😀
zadara 10 ks, bude sranda 🙂

beadz
8. aug 2009

no, idem si lahnut, lebo ma priserne zacala boliet hlava. dobru nocku

kiki5
8. aug 2009

baby tak ten môj zázrak dnes tiež mrnčal a nemohol zaspat.. a to je dieta čo fakt neplače takze to bude niečo vo vzduchu. stale zaspi sam do 5 minut a teraz bojoval hodinu a to mi trebalo lakovat nechty ☹ zajtra idem na krstiny za krstnu

jankaaa
9. aug 2009

ahojte babenky pomoooooc ja som uz zufala s tym mojim drobcom si neviem rady je taky mrzuty ze daco hrozne nic ho nebavi ani v postielke ani v sedacke stale si zmoli tie ruky vkuse mrnci....no ja uz mam dost...v noci je to tiez hrozne je kazdu chvilu hore

sabi nasemu tiez odstavaju uska

zuul
9. aug 2009

ahojte maminky, idem sa aj ja podeliť.

už 5 večer papáme kašičku. tak so 70ml -80ml vodičky vieme spať, potom ešte vytiahne obe didy a zaspinká.
my sme so zaspávaním zatiaľ problém nemali. položím do postieľky, pováľa sa tam, šup na bočik a spinká. aj keď dávame kašičku tak spinká max do 3,00 papáme, potom o 5,00 a potom už o 7,00 sme hore.
potom ešte spal od 8,00-9,00 a teraz sa zasa vypýtal spinkať.

hoti neboj nie je také zlé, aj ja ho občas hlavne cez deň nechávam trošku vyplakať, od nervov nevie spinkať, potom si pohundre a zaspi.
niekedy štrajkuje aj na prechádzke, on by totiž najradšej už sedel a nie ležal, tak potom mi je hrozne, že som tyranka mama. ale veď on sedkať ešte nemôže.

inak maminky aj ja skúšam či nám nerastie zúbok, ale zatiaľ som nič nenahmatala. strašne kúše, keď mu dám prst sa mi zdá, že by mi ho najradšej tými ďasnami odkusol.
a inak po kašičke kakáme už hovienka tak 2x denne 😀

jankaaa
9. aug 2009

kedy idu detom prve zubky? ja malemu nic nevidim na dasienku ale neviem si s nim rady strasne je mrzuty placlivy vsetko hryzie slinta

zuul
9. aug 2009

janka okolo 4mesiaca. to aj náš presne toto. hrkálka ma vždy po chlebe 😲

jankaaa
9. aug 2009

zuul ja uz neviem co mam robit nevladzem ho uz stale na rukach uz som dnes po nom aj kricala a teraz mi to je luto

zuul
9. aug 2009

janka aj som mala taký deň minulý týždeň a včera mi tiež veľa nechýbalo. kamoška sa ma opýtala ako sa mám a ja som sa skoro rozplakala. niekedy mám pocit, že všetkého stačí. aj ja som už kričala jeden krát.
jani neber si to tak, viem, že ti to je ľúto, no sme len ľudia nie? neboj miminká nám to odpustia. 🙄

jankaaa
9. aug 2009

ja uz vies kolkokrat som kricala?ked niekedy som uz taka zufala uz fakt neviem co mam robit

zuul
9. aug 2009

janka dúfam, že toto obdobie tie miminká prejde. ja sa už tak teším keď bude sedieť, bude sa mu viac páčiť a lepšie sa s ním bude hrať.

nany100
9. aug 2009

ahojte kočky, dnes máme 1.výročie svadby, maličká včera skoro zaspala tak sme mohli mať romantický večierok 😉

nany100
9. aug 2009

inak aj ja si občas ani nie pokričím, skôr jej prísne dohováram...že: Adela, mama si dnes ani zuby nestihla umyť, celé ráno lieta len okolo teba a ty ešte pištíš!!!...ale nezaberá to...keďže my sme urevanec od narodenia a všetko si vymáhame plačom, tak som už aj zvyknutá celkom 😒
inak dnes spinkala ráno ešte tak na pol oka a chcela som jej plienočku vymeniť, že možno ešte pospí ďalej...haha, tak ma dostala...najprv sa mi vyčurala do postele, potom keď som ju teda odniesla na pult, tak tam ocikala plienku aj body a keď som ju zabalila a obliekla že idem všetko upratať tak sa dokadila a ešte aj dogrcala...no super ráno sme mali 😀

nany100
9. aug 2009

ozaj zuul, som sa chcela spýtať, Ty už plne nekojíš keď si už začala dávať kašu? nie je to pre Miška ešte skoro?...ja sa nechystám do konca 6.mes.dávať nič pokiaľ bude mliečka dosť

krpcek
9. aug 2009

ahojte.

janka veeeela, veeela trpezlivosti - presne poznam, co pises . . . v stredu sme mali taky den my . . . . od obeda ma len vytacala.

arizona
9. aug 2009

čaute 😉

náš malý našťastie plače úplne minimálne, ale každý deň máme rev zaručený po kúpaní. už sa pár týždňov kúpeme vo veľkej vani (vedierko používame minimálne, vaničku ani nemáme) a keď ho z nej vyberieme, tak plače. tak mu musím spievať, má obľúbené 2 pesničky a tie vybľakujem v kuse dokola 😀 a okolo 9.30 (večer) ho dáme do postieľky v spálni a my sme v obývačke, buď zaspí hneď alebo si ešte čosi porozpráva a časom zaspí. neuspávame ho. cez deň je to trošku horšie, ale aj to ako-tak zvládame. a ráno vstávame už okolo deviatej, tak sem-tam aj niečo stihnem porobiť 😀

ni.kolet
9. aug 2009

Arizona. Aj náš zvykol plakať po kúpaní. Ale všimli sme si, že to býva vtedy, keď je väčší rozdiel medzi teplotou vody a teplotou v izbe. Tak napr. keď je chladnejšie prikúrime, aby bola teplota vo vode a v izbe približne rovnaká.

ni.kolet
9. aug 2009

A pridala som foto, kde si malý drží fľašku. 🙂

krpcek
9. aug 2009

aj mne teraz zacala mala plakavat, ked ju vyberiem z vanicky . . . .a obliekanie je hotova pohroma. 😅

ninnaricci
9. aug 2009

ahojte...hodila som do albumčeku foto ako zaspávame...tak sa zasmejte... 😉 ako sa to nemá robiť 😀

jankaaa
9. aug 2009

moj maly je od narodenia uplakany ale tak prvy mesiac bol chory zvykol si na ruky lebo sme nevedeli co mu je tak sme ho tak uspavali a teraz neviem ci uz je nato zvyknuty a si to vyzaduje alebo ja uz neviem...a vobec si neviem zvyknut na ten jeho plac ked place tak velmi zalostne a tak ze viem ze nieco mu je ze to nie je len s trucu...a dnes sme presne mali taky den vkuse mi plakal ale az tak ze vistal no ja nechapem....lekarka mi povedala ze si mam nato zvyknut ze su to detske koliky a teraz sa mi zda ze mu idu zubky tak ked aj pritom bude tak plakat tak ja neviem co budem robit....

aj vasi drobci ked placu tak az tak ze to je neznesitelne?ako casto vam placu drobci...ci to len ja mam take uplakane dieta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre