Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
10. aug 2009

zuzik, ja to nemam... ten krc... a ja nemam ani ten spustaci reflex bohvieaky 🙂

jani, tak gratulujem k bytiku... my to nakoniec tento rok nejdeme riesit (iba ak by bola ponuka, co sa neodmieta) 🙂

my tiez ideme na poradnu asi po 7-8 tyzdnoch nabuduce...

nany100
10. aug 2009

zuzi, aj ja to mám...taký tlak v druhom prsníku a začne mi z neho vytekať tiež mliečko aj keď inak mi netečie, nemusím nosiť tie tampóny...iba keď kojím, tak keď zacítim ten tlak v druhom, už aj podkladám plienku, lebo je všetko mokré 😀
janka, fíha a nepoznáme sa? mne sa nezdá, ale ty si asi mladší ročník ako ja 😀 ...ja som po škole v BA zdupkala do UK a naspäť do PB 🙂 ...inak v Pezinku býva moja spolužiačka z gympla Angelika (za vydata neviem ako sa volá), má dve dcérky

zuzik25
10. aug 2009

jani, asi ano, niekedy to je taky krc ze auuuu.

zuzik25
10. aug 2009

mne mliecko tecie z druheho prsnika len rano, ked cez noc nekojim, ale inac cez den nie, ale krc mam stale.

bambina
10. aug 2009

ahojte, tak dalsia strasna noc za nami. hore kazde dve hodiny a po 4.00h aj kazdu hodinku. stale chvilku papa a zaspi. uz ledva chodim. myslela som, ze to bolo tym splnom ale pokracuje to. tak neviem, mliecka mam dost. ☹
co sa tyka krca v druhom prsniku, ja to mam tiez od zaciatku, ked kojim, z druheo vyteka mliecko

macikjm
10. aug 2009

bambi...vydrz...to bude len nieco prechodne...vela sil.... 😉

sabinazv
10. aug 2009

bambi, mozno je to z toho ockovania este...

uz si asi klopete po cele, ze tu stale to ockovanie vytahujem 😅
ale aj nas maly bol taky rozhodeny z toho... 😒

macikjm
10. aug 2009

ninka sa mi tiez v noci budi castejsie, spinkala uz aj 8 hodin...a teraz max 4...ale nestazujem sa...ved len raz je malilinka...sice ma v noci musi budit manzo...ze vstavaj, daj ninke papat, nepocujes, ze mrnci??? 😀 alebo mi ju da na postel, ja uz len dam cicik... 😀

bambina
10. aug 2009

ja si tiez myslim, ze asi z ockovania lebo to asi v tom case zacala. ja vydrzim, nejde o to. myslim, ze my zeny toho vela zvladneme. len je si tazko oddychnut, cez den malo spinka a dufam, ze kvoli unave nestratim mliecko. ja sa nestazujem, len je mile precitat, ze niekto prechadza podobnym problemom. mne to dodava silu a istotu, ze nerobim nic zle

macikjm
10. aug 2009

urcite bambi...ja som to tak nemyslela, ze sa stazujes ty...ze sa ja nestazujem, ked mi pospi 4 hodky...urcite si unavena, ked casto v noci vstavas k malickej...
neboj nestratis mliecko...drzim palce... 😉 aj ja si tu rada vylievam srdce... 😉 a rada nas citam, fakt...ze nie som sama s babatkovskymi starostami a radostami...
drzte sa so simonkou.... 😉

nany100
10. aug 2009

bambi, drž sa...aj naša sa budí častejšie, ale čím sú väčší tým viac potrebujú papať...našťastie Adelka len tak 2x za noc cca okolo jednej a potom okolo štvrtej...a potom pred šiestou, ale to beriem, že už je ráno 😉

bambina
10. aug 2009

neboj macik, ja viem, ze si to myslela dobre 😉 kazdou takou starostou, ale i radostou sa stavame lepsimi maminami. ved nam na nich tak zalezi aj ked vystrajaju, no nie?

macikjm
10. aug 2009

jasnacka....ved su z nas...aj ked niekedy stracame nervy, ale co uz... 😒
vsetky sme super mamicky... 😀

cikyta
10. aug 2009

Sabi-tiež som lepila malej ušká,ale zalepila som jej vlásky-a ten krik potom.Nadala som si do sprostých a už jej to radčej nerobím.Chudiatko moje.

Inak na výkend sme boli 1 krát trasa MT-PD a cesta tam-OK.Aj celý čas tam bola OK.No včera sme mali 2 zastávky po ceste domov,čo mala záchvaty revu.Už som ju ani do vajka nedávala.A bála som sa,že zase stratí dych,tak sme zastavili 2 krát.A kedže som furt hladela na nu a nie na cestu-prišlo mi zle a tak som ešte aj grcala! Ocko mal s nami starosti.Doma vrieskala skoro 3 hod.! Ani jesť nechcela,ani nič! ☹
No a noc? Musela som ju nasilu krmiť! Furt spala až do 10 hod.! Teraz išla na prechádzku,tak uvidím,čo to bude dnes... 😒 (Zubky ma nenapadlo kukať.Ten rev som pripisovala tomu,že 1,5 hod.cesta je pre nu moc a to som jedla sobotu grilovane mäsko-tak asi aj to ☹ )

jankaaa
10. aug 2009

sabi my este kojime...mala som dokrmovat ale nedokrmujem raz vecer som ho dokrmila a bolo mu zle tak som to nechala tak zatial mam pocit ze mu staci moje mliecko....
macikjm davam si pozor na jedlo akurat postupne pridavam si nejake ine jedla ale take ze kapustu nejem este ani take veci co nafukuju...
neviem v noci ho asi bolelo brusko sa mi zda ze ma velmi riedku stolicu take ako ked hnacky ale zase stolicu ma 2-3x denne a sme pozerali na zubky tak vidno tam take dve ciarky tak mozno aj to

sabinazv
10. aug 2009

ciky, mi hovor o tom leukoplaste... strasne plakal, chudenko moje... bolo to prvy a posledny krat, co sme lepili !
a to som mu namazala olejom, kadecim, aby o slo lahko 😔

tak sme mali husty vylet 😎
ktovie co malej nezapasovalo... my sme vtedy super zvladli tu trasu z liptova cez kosice domov 🙂

jankaaa, moja kamoska mala velmi placlive babo, ze kvoli traveniu... aj nekakala dlhu dobu... vylucila vsetky mliecne vyrobky a upravilo sa im to... mozno vyskusaj par dni, ci by nepomohlo...

pikino
10. aug 2009

ahojteeee.

tiez mate pocit ze po tom treto mesiaci je to s tymi bruskami horsie ako predtym? nemalo by sa to nahodou lepsit?

nasa vcera tiez vecer revala ako by ju z koze drali. ale to je unavou a hladom. akonahle jej strcim cicik do pusy 5 minut taha a je tvrda ako stolverka a zobudi sa az rano o siestej. nastastie spinka dobre.

ja som dnes volala lekarke kvoli tomu nasmu nestastnemu ocku. tak povedala, ze musim k ocnej. ale mam dnes pocit ze ocko je lepsie. vcera vecer ho mala take zalepene ze ho ani netvorila a dnes jej ani len neslzi. ja uz neviem.
uvidim este vecer vtedy sa to zhorsuje, zajtra s nou skocim dokine nech sa na to kukne. a potom skocime
k ocnej. skoda len ze mame ocnu v centre mesta a tam sa bojim soferovat. musi nas tam zobrat manzo a to bude zasa kopec reci ze musel ist z prace a ze naco mi plati auto. a bla bla bla. no ochota samaaaa. 🙄

ciky skvela cesta. 😝 mala urevana a mama pofrcana. 🙂 tato mal radost.

pikino
10. aug 2009

ozaj baby nechytaju si vase babinka nostek. nasa si ho stale zmoli aj zaspava tak ze ma rucicku na nosteku. celou dlanou. neviem co to je. rozmyslam ci nemoze mat nejaku alergiu. mozno ju svrbi.

cikyta
10. aug 2009

Piki-no,noštek si moja žmolí,ale rovnako aj očká.My zaspávame tak,že si strčí palček pravej ručky do pusy a spinká.Ak jej náhodou vypadne,hned ho hladá a znovu si ho tam pichne a zase hajká... 😔 Našla si náhradu za ten náš nešťastný cumel.

cikyta
10. aug 2009

No idem prať a upratovať.Boli sme preč 2 dni ale bordel a pranie mám ako po 2 týždnoch!(A to ešte čakám samé návštevy tento týžden!)
Zajtra ideme na sono pečienky.V 6 týždni nám ju videli zväčšenu,tak ideme na kontrolu.Držte palčeky...uf.

Želám vám všetkým pekný dník,bez ubolených brušiek,či zubkov a bez uplakaných očičiek....cmuk bambulkám našim!!! 😵

pikino
10. aug 2009

ciky tak nech je silvinka v poriadku drzime palceky na zajtra.

no ona si zmoli ocka a nostek. tiez si dava palcek do pusniky ale ja jej ho vzdy vymenim za cumlik. ona je vyslovene nervna ked si chyta ten nostek.

krpcek
10. aug 2009

baby co vam idu zubky, chodte do lekarne kupit gelik na dasienka. my sme dnes rano potreli a je lepsie,uz sa aj usmieva a nema stale rucicky v pusinke.

sme boli v noci kazdu hodimu hore, tak som sa nasrasla a rano nabehla do lekarne.

idem uspavat.

zuzik25
10. aug 2009

ciky, drzim palce na sone. inac aj ja som skoro grcala pocas cesty, to je uplny nezvyk sediet vzadu, ked vacsinou sedim za volantom.

Emmka ma dnes rekord v spani, uz taha 2,5 hodky. to tym fajnym chladnym pocasim. zato mna boi hlava.

pikino
10. aug 2009

moja tiez od rana pospava, len papa a spi. konecne sa ochladilo.

jankaaa
10. aug 2009

sabi ja mliecne vyrobky nejem od zaciatku a este som ani nezacala

jankaaa
10. aug 2009

moj si tiez velmi sucha nostek aj ocka tiez som rozmyslala nad tym ci to nemoze byt nejaka alergia...ale väcsinou to robi pred spanim ked je velmi unaveny

jankaaa
10. aug 2009

piki niekomu sa to brusko upravi po troch mesiacoch niekomu az po siestich

petusko
autor
10. aug 2009

ahojte 😎
krpy aky gel si kupila? ja malemu davam na ten jeden zub Calgel a je dobry. natieram mu vzdy pred papanim, lebo jeho to asi boli ked taha flasku a place a nervaci, kym zacne poriadne papat. 🙄
inak uz aj nas lenosko sa prevracia na brusko, sice som skoro skolabovala ked som ho tak nasla prvy krat, ze preboha, co to ma s nohami 😲 a on prevrateny na brusku 😀 a z cmulania palca na ruke sme presli na cmulnie palca na nohe 😅

zuzik25
10. aug 2009

baby, mate uz fusaky do kocikov na zimu? obzeram to na nete, len neveim vybrat aky, teda farbu viem, len ci su nejake velke rozdiely medzi nimi.

sabinazv
10. aug 2009

no, boli sme spaciren, vonku je celkom fajne... hadam aj sprchne....

petusko, dobre foto... to danko nedokaze este, ze nohu do pusy 😎

zuzik, ja tie fusaky uz 2 dni obzeram... od Emitexu som si vyhliadla taky 3v1, vraj rastie s dietatom... pockaj pohladam link...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre