Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
10. aug 2009

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... tu napr.... aj farby maju pekne...

zuzik25
10. aug 2009

som tiez kukala tie emitexacke a este dake eiserbachen ci ake (ach ta nemcina).

zuzik25
10. aug 2009

no presne tieto som kukla aj ja. som citala aj diskus a baby si ich chvalia.

zuzik25
10. aug 2009

a inac vónku je dnes super, Emmka zaspala zas tak rychlo a spinka uz 45 minut.

petusko
autor
10. aug 2009

ja este fusak nehladam, ale mala by som. pri petkovi som nemala, teda mala som pozicany a teraz nemam. ja sa obzeram po nejakom sportaku, polohovatelnom, lahkom do auta, nech nemusime ten nas traktor stale nakladat.

sabinazv
10. aug 2009

ano zuzik, na fore som tiez citala, ze su fajne... tak si necham poradit...aj do nasho kocara pasuju, aj cena je asi ok, tak ho asi kupim...

zuzik25
10. aug 2009

sabi, ja ho asi tiez objednam, este kuknem na mimibazare, ci nie su lacnejsie. neviem sice aka kriklava bude ta oranzova, ale to bude len vnutro, lebo chcem vonkajsok cierny, kedze nanoznik ku kkocaru je oranzovy, nech nie je fsetko oranzove. a pojdem kuknut aj do velmi ochotneho obchodu na Hustaku. 🙂

sabinazv
10. aug 2009

na mmb som ich nasla drahsie... som sa cudovala... len nejake letne su lacnejsie...

zuzi a vy mate nakoniec ktory kocik?

zuzik25
10. aug 2009

no tak najlacnejsie su asi fakt na tom malviku.
mame Cam cortinu x trris evolution sedo oranzovu.

zuzik25
10. aug 2009

no akurat ze v tom babatkove nemaju moju farbu a cena bude uz 1600 sk. to je akcia asi len na 3 farby.

sabinazv
10. aug 2009

aha kukam... ale bolo ich viac povodne... asi vypredali.. inac na cz strankach skusim este pohladat...

krpcek
10. aug 2009

petsusko ja mam tiez Calgel - taky fialovy.

ako casto mu to natieras?

petusko
autor
10. aug 2009

krpy, ako kedy. ked vidim, ze nevie chytit flasu, tam mu to trosku natriem a po chvilke zacne pekne tahat.niekedy len raz za den staci, inokedy aj 3x.ono tie dasienka mu akoby strpnu, ja som to skusala na sebe 😝 😅

zuzik25
10. aug 2009

http://www.e-broucek.cz/sk/fusaky-zavinovacky-d...

no vseobecne je postovne z ciech okolo350 sk, ale aj tak to vyjde lacnejsie ako u nas., kedze nie su akcie

zuzik25
10. aug 2009

teda 3580 kc

zuzik25
10. aug 2009

no mne dnes ide, 350 kc

sabinazv
10. aug 2009

no vyspekulujeme nieco zuzi... teraz sa mi neda, dietko sa tu na mne hemzi... idem sa venovat 🙂

vecer nieco vygooglim 😉 mozno ak by sme objednali 2, tak by mohli dat nejaku zlavu na postovne, alebo nieco take...

zuzik25
10. aug 2009

alebo objedname jedna a postovne si rozdelime. aj ja idem, lebo mala uz vykrikuje.

arizona
10. aug 2009

čaute 😉

ni.kolet: u nás plač po vaňovom kúpaní nebude zimou, ale asi tým, že sa mu tam páči viac ako vonku (alebo neviem 😅 ). prikurujeme totiž skoro každý večer (ešte aj teraz, keď je teplo) 😅

baby, ktoré už prikrmujete zeleninkou: čo používate na mrkvové fľaky? mne to ničím nejde dole 😒 všetko máme za.... od mrkvy 😖 viem, že otázka k veci, ale mi to začína liezť na nervy 😀 jasne, že tá mrkva 😀

kaitka
10. aug 2009

ahojteee)
uz sme sa vratili z dovolenky🙂
perfektne bolo,,malej sa velmi lubilo v prirode) ja som sa konecne okupala v bazene,,zaplavala si,perfektny relax)
spinkala nam tam dobre,,troska vymyslala s papanim,,ale dnes mi papa akoby dohanala co nespapala)
ten cerstvy vzduch bol super,,spinkala tam casto aj cez den,,rychlo sa unavila ,ked vsetko nove ocumovala ..lebo som jej vsetko ukazovala))nosila sa v klokanke,,vzdy mi tam po chvili zaspala🙂
zajtra ideme o5 na ockovanie,,ale mam ten pocit,,ze zas ju nazaockuje)))
no uvidime
nestihla som vsetko pocitat,,ale vidim ,,ze kasickujete,,,) aj my zacneme
lekarka mi ma povedat co a ako k tomu prikrmovaniu,,som veelmi zvedava veru..
karin mi furt brble,,dakedy mam pocit,,ze je toho dako vela))) 😀 ,,ale unavi sa tym a je jak stolverka 😅
strasne mi rastie,,tato vravi ze zas vyrastla a to ju tyzden nevidel,,,naposledy mala 67cm
🙂
ari,,mrkva je potvorka,,jedine cim som skusala davat ju dole bol ariel na skvrny) vyskusaj

petkapo
10. aug 2009

AHojte baby! Tisic rokov som tu nebola, sem tam si vas na rychlovku precitam, ale pisat nestiham.
Ja stale len odsavam mlieko, nepodarilo sa mi zladit sa s malym, takze kazde tri hodinky som na odsavacke. Ale zato musim Alexejka pochvalit, lebo od dvoch mesiacov mi krasne prespi celu noc - zaspi medzi 20-21 a zobudi sa medzi 5-6, vynimocne o pol piatej. Takze v podstate mozem spat od nejakej pol jedenastej ked si poslednykrat odsajem mlieko az do rana. Maly mi jedava presne ako svajciarske hodinky - kazde tri hodiny a vypije vzdy 180ml, rano viac, lebo je hladnejsi po dlhej noci. Pribera celkom slusne, vcera mal 6800g a rychlo rastie, nestiham mu ani nakupovat dupacky 🙂 Co sa tyka prikrmov - chcem zacat dva tyzdne pre ukoncenym 6. mesiacom. Je to vraj uz OK.
Sabi - necudujem sa ti, ze stale spominas ockovanie, my sme mali tiez horory - v den ockovania vracal a hnackoval a vecer uz mal 38 teplotu. Potom cely nasledujuci den stale 38 - aj po cipku. Dala som aj diazepam, ale vyvracal ho. Potom mal este dva dni vkuse teplotu nieco nad 37. Bola som s nim aj u doktorky na kontrolu, skonstatovala, ze je cely zahlieneny (co aj teda bol) - ako reakcia na ockovanie - a nakazala mi pred dalsim ockovanim mu davat tri dni predtym 3x denne pol tbl diazepamu. Uz teraz mam z toho nervy na dranc ☹

Baby - nebola ste niektora s babom na usg kvoli refluxu? My mame ist v septembri a dost sa toho bojim lebo mi nakazali 4 hodiny predtym nedavat malemu nic jest, ale si to neviem predstavit, lebo on priserne place ked je hladny 😒 Da sa to zvladnut?

No a co sa mna tyka - stale mam + 10kg, som z toho dost nestastna, nech robim cokolvek tak nejde ani deko dole ☹ Plus som mala problemy s bradavkami - vyzeralo to ako mykoza, nakoniec sa z toho vyklula nejaka hyperkeratoza (co ani neviem co je) a mam ATB mast. A vyzera, ze zabera 🙂

Na konci augusta by sme mali zaviest doma wi-fi, tak uz budem s vami castejsie. Teraz sa mi neda, lebo pc je na poschodi a ja cele dni s malym dole....

Majte sa pekne a pozdravujte svoje batozteky 😉

zanulienka
10. aug 2009

baby zajtra ideme domov 😉

macikjm
10. aug 2009

jeeeeeeeeeeej....zanu.... 😉

macikjm
10. aug 2009

juj a to ockovanie riadne svinstvo potom...no v skole nas ucili, ze povinne, musi byt, ze dobre...no tak ja som vzdy v tom zila, ze je to dolezite...no ale teraz, ked citam toto... 😒
petkapo...ja mam este plus 7 kg a tiez sa ich neviem zbavit...ale pribrala som 25, tak aj tak sa tesim... 😀
tak nech vam to druhe ockovanie dopadne na jednotku...bez tych hororov... 😉

jankaaa
10. aug 2009

ja som pribrala 15kg a uz nemam nic navyse

zanulienka
10. aug 2009

ja som pribrala 17 a este mam 2 kila a nechcu ist dolu 😠

zucha
10. aug 2009

petkapo, my sme na tom sone boli. Ale kazali nam nejest tusim len 2,5 hodiny predtym. Velmi som sa bala, ale zvladlo sa to. Prve sono bolo rychlo, potom som ju nakojila a hned isla na dalsie.

macikjm
10. aug 2009

jooooj zanu...len dva kg???zaaaaaavidim.... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre