Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
10. aug 2009

dve kg... 😀

zanulienka
10. aug 2009

lenze tie dve kila ma brania v tom,aby som si mohla dat dvojo rifli-moje oblubene

macikjm
10. aug 2009

no zanu...verim ti...ja predtehulkovske rifle neobleciem...no to co mi bolo velke aj pred tehu...inak mam kopu rifli a len dufam, ze raz ich este budem nosit... 😀

petusko
autor
10. aug 2009

ja sa zmestim uz do vsetkych veci spred tehu. ja uz asi nepriberiem 😒 😅 dnes sa este aj zubar rozpraval so mnou akoby som mala 15 😠 tak mi tykal, aj som mu chcela zamavat obruckou pred nosom, ale sak on zbada, ked mu nabuduce predlozim karticku poistenca 😀 😀
zanu stastny navrat domov 😉

macikjm
10. aug 2009

ja som ale madar...ten kilogram, takze dva...juuuuuuuuuuuuuuuuuuj...asi pojdem do skoly... 😀

komisakpd
10. aug 2009

aj mne sa pacia tie fusaky, tak mozno ich teraz v CZ kupim, idem tam na navstevu v piatok..

cikyta
10. aug 2009

Petka.Na tom USG nemusíš byť 4 hod.o hlade.My sme ležali v nemocke a povedali,že ak sa malá vyspinká (čo bola asi hodinka,dve) máme ísť na sono.
Zajtra ideme zase na sono ráno skrz zväčšnu pečienku.Vtedy skrz reflux nám našli toto.Ale povedali,že bábätká maju väčšiu pečienku a tak vyššie.Po čase sa zmenší a klesne.Ked sme mali 3 týždne,tak to bolo takto.Zajtra budeme mať skoro 4 mesiace,tak som zvedavá,či sa to zmenilo.
A kázali byť nalačno,aby mohli pozrieť celý tráviaci system.Vraj 3 hod,nejesť.Ale ak kojím,môže to byť aj menej ako 3 hod.

adya01
10. aug 2009

ari, mne mrkva vzdy zmizne ked to hned vyperiem len v studenej vode a dam na slnko.
Prvykrat som bola prekvapena, som myslela ze to vyschne a na druhy den operiem vsetko v pracke, ale slnko mi to vytiahlo, doteraz to zmizlo vzdy. Ja mam zas problem, vsetky podbradniky mi uspinil feniklovy caj, su take hnusne nahnedle

cikyta
10. aug 2009

No ja neoblečiem ani len gaťky,čo som nosila pred pôrodom! Nič! Mám celu novu garderobu. Hlavne to brucho!
Objednali sme si s mužom ten"aretrack" na trasenie slaniny 😀 Som zvedavá,čo to bude za zázrak.

sabinazv
10. aug 2009

cavte 🙂

ari, skusala si na flaky zlcove mydlo? ja mam z DM, nejak vela vody som s tym nenamutila... kupila som to na kaky a extra to nefungovalo, ale mozno na mrkvu zaberie lepsie 😎

wow zanu super... sa tesim na pribehy so svokrou a manzom, na SK to velka sranda nebola 😅

Patkapo... no ze sa tu aj ukazes... som myslela na vas, ze ako sa mate... no ked bude wifi, tak musis ficat a informovat nas o vas castejsie... napisem ti IP k ockovaniu 😉

a kila... ja mam nejake 4 kg tehotenske este na sebe... musim sa obmedzovat, aby to slo dole... ale teda dnes sa musim priznat som mala riadnu zravku... 😒

komisakpd
10. aug 2009

cikyta a ako prebieha to vysetrenie..my ideme tiez na gastro..asi tam kde petka a tiez nemame jest 4 hod no asi nevydrzime

ni.kolet
10. aug 2009

Tak ja k váhe. Pribrala som 12 a keď som prišla z nemocnice, tak bolo 11 dolu. A odvtedy som pribrala 3 kilá. 😠 Nejak sa to na mňa začalo lepiť. 🙄

sabinazv
10. aug 2009

ciky drzim palce na zajtrajsie sono... iste bude ok, doky 😎

adya01
10. aug 2009

o vahe ani nehovorim...pribrala som 11, v porodnici som nechala 14 a odkedy som doma tak som pribrala 4... 😢 des a hroza

sabinazv
10. aug 2009

ja som tiez zacala priberat... a vraj pri kojeni sa chudne, haha... tiez len zopar vyvolenych... 🙄

stascha
10. aug 2009

ahojte maminy tak konecne po dlhom case som zese pri vas

sabinazv
10. aug 2009

nazdo stascha... aj ty si tu vecnnost nebola, polepsit ! 🙂
ani tvoju malu si nam este neukazala.... hm?

stascha
10. aug 2009

kocky priberate, no ja som nemusela kupovat nic nove, normalka som hned zacala nosit vec co pred tehu ale postava sa zmenila, kazdy hovori ze ci som vobec rodila, a to mam len kilo naviac a vaha sa uz vobec nemeni

stascha
10. aug 2009

sabi ja viem, musim sa lepsit ale to vies dedina, dako tu blbol net, tak dnes mi to konecne nabehlo

sabinazv
10. aug 2009

dedina... vsak aj ja som na dzedzine... a ako plodne, aha 😎

stascha
10. aug 2009

tak uz som tam fukla par fotiek, ale uz sa budem lepsit a pravidelne posielat, pa a dobru noc

majka_dk
11. aug 2009

ahojte babule,

hlasime sa uz po dovolenke. bolo supeeeer, krpec to zvladol v pohode, aj ked sme ho vlacili kade-tade.
strasne vela ste toho za tie skoro dva tyzdne popisali, tak si idem precitat aspon poslednych 10 stran, nech som v obraze 😉

pekny den

miavin
11. aug 2009

dobré ránko prajem, my sme víkendovali na záhrade - tak som tu nebola a teraz tu mám moje krsňa - takže nestíham čítať - zanu šťastnú cestu prajem, daj info ako ste to s Elaiou zvládli.
čo tu nové? zhrňte mi to - máme nejaký nový zúbok okrem petuska a jej marcelinka?
my sme boli včera u dokyny, malý kašle trošku, tak nám brali výter a dali nejaké kvapky....že má opuchnuté ďasná, a mal aj teplotu tak neviem.... uvidíme, lebo všetci okolo soplia..... aj mamka moja, aj deti... malý už v noci chrčal - tak som vystrelila ako piga.... a odsávala...... hrozné sople má 😢

petusko
autor
11. aug 2009

dobre ranko, aj ked uprsane 😒
majka, super, ze sa dovca vydarila 🙂
mia, skore uzrdravenie Alexikovi 🙂 aj vsetkym chorym.
mame tu nejaku Zuzku? nejako mi to nepali takto zrana, ale ak ano, tak prajem k meninam vsetko najelpsie 🙂

petusko
autor
11. aug 2009

presne pred rokom som nasla // 😎 vedela som sice uz pred tym, ze som tehu, ale oficialne sa mi to ukazalo prave na Zuzanu 🙂

korelka
11. aug 2009

Ahojte!petus,aj mne sa to ukazalo práve dnes takto pred rokom...🙂

petusko
autor
11. aug 2009

korelka, tak mozme oslavit spolu 😀 panecku, ale ze uz rok. ja by som si to kludne zase zopakla 😅 asi mi sisi 😀
idem varit a potom zehlit ten Everest, co tu mam 😝

korelka
11. aug 2009

No to môžme,ale ja by som si to už zopakovať nechcela...

sabinazv
11. aug 2009

dobre ranko, zuzik vsetko najlepsie k meninam 😵
a ak mame aj ine zuzky, tak detto 😉

ja som 2 ciarky nasla na Janu o 10 dni bude vyrocie 😎

korelka, uz nechces druhe babo? ci nechces taky isty priebeh ?

komisakpd
11. aug 2009

ahojte prave som zistila ze nas drobec ma dnes 4 mesiace

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre