Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
12. aug 2009

mia-nase deti dneska slavia 4 mesiace 😉

zanulienka
12. aug 2009

mia-cesta bola dlha,od 3.30 sme uz boli na ceste do 15.00.elaia je super,aj v noci krasne spinkala svojej postielke

miavin
12. aug 2009

tak všetko dobré Elaie ku 4 mesiačikom , to som rada, že je doma spokojnučká - aspoň si aj ty oddýchneš...

zanulienka
12. aug 2009

aj my zelame malemu vsetko pekne a dobre k vyrociu

miavin
12. aug 2009

zanu - ďakujeme - nemáš aktuálne foto z dovči? hod do albumu potom 😉

cikyta
12. aug 2009

Ahojte-
Petkapo-reflux môže trvať aj do 4 rokov!
Zuul-to s gulkami mala aj segra s malým.V MT im to odoperovali,lebo sa to zväčšovalo.
Sabi-No budem sa špacírovať v nedelu,ale po Vrutkach 😀

Je možne,že idu prv bočne zubky a nie tie v strede dolu?

elfi1
12. aug 2009

zanu - mia - blahozelam k 4 mesiačkom

my mame dnes uz po druhom ockovani. teraz vecer sa mu troska zvysila teplotka na 37,6 tak budem ho este radsej sledovat.
mame 65cm a 6650g. je plne kojeny a zevraj na to by mohol aj viac pribrat. ale tak ja mam mlieka habadej, len on je slabsi papkacik teraz. doporucila nam Biogaiu a ze kedze tak menej papka mliecko, tak ze mozme po ukonceni 5 mes. skusit zacat so zeleninkou

zuul
12. aug 2009

ciky to my ani nevrav, už teraz mám z toho traumu. sestrinému malému sa tam dostávalo stále viac vodičky???

elfi tak super, nás zajtra čaká len prvé. tak to máte za sebou a zvládli ste to.

kuk nový album som urobila 😀

jankaaa
12. aug 2009

zuul krasne fotky

jankaaa
12. aug 2009

zuul mi nestahujeme malemu obcas mu pri kupkani len tak troska stiahnem ale dr.kazala ze az od pol roka sa ma tak neviem

elfi1
12. aug 2009

aha a zabudla som, ze som sa pytala aj na pipik a stahovanie predkozky. moja ziadne stahovanie nasilu neodporuca. len jemne skusat pokial ide a jemne cistit vodou. nas maly tam ma take biele mazove "neviem co 😀 ". a ze to sa bude postupne vylucovat a oddelovat ta predkozka - lebo mu to nejde uplne pretiahnut - len na takom kusku bolo vidiet, ze je to oddelene.
takze nic nasilu, len pokial ide a troska jemne cistit.

elfi1
12. aug 2009

zuul - nadherne fotecky

krpcek
12. aug 2009

ahojte.

elfi kolko maly pribral? babatka v 4. mesiaci by mali 70-100g za tyzden.

krpcek
12. aug 2009

zuul krasne 😵 😵

elfi1
12. aug 2009

krpy - pribral 470 za 6 tyzdnov - cize cca 78g za tyzden - skor ta nizsia hranica, ale v pohode.
ona nehovorila, ze by malo pribral - len ze ako kojeny nepribral az tak moc, ze aj viac deti priberaju. a kedze mavame aj zelenu kaku, tak odporucila tu Biogaiu a ze mozme potom uz skusat tu zeleninku skor.
lebo mliecka je fakt dost (sak som jak dojka), ale ked maly nevytiahne, tak to do neho nenatlacim.

ale povedala, ze to neva, ze ked bude taky tensi, tak bude obratnejsi. sak aj sa predviedol - sa tam sulal na brusko raz na jednu stranu, raz na druhu - som ho tam po stole nahanala 😀

cikyta
12. aug 2009

Zuul-krásne mte fotečky. 🙂
Segrin malý to mal velké ako oriešok ked mal rok.Dr.mu povedali,že ak sa to nevstrebe a bude to rásť,pôjdu do MT na operáciu.Po roku sa to zväčšilo na taký citronik a tak mu to museli odstrániť.Trvalo to chvílku a ma maličku jazvičku.Tiež išlo vraj len o nejaku vodičku-ale aj tak 😒 (Teraz má 3 roky a žiadny problém.)

jankaaa
12. aug 2009

moj maly sa este neotoci z chrbatika na brusko ani naopak ☹

krpcek
12. aug 2009

elfi tak to je v pohode - on to mozno o mesiac pobehne.

my sme tiez raz mali na poradni menej ako by si Dr. predsavovala, ale zase o dalsie 3 tyzdne, sme mali oooovela viac, ako bolo treba pribrat. 🙂

krpcek
12. aug 2009

baby ako vam babatka zaspavaju?

lebo mne ta mala potvorka nechce zaspat inak, ako na cecku. 😠 😠 😠 😠 musim ju to odnaucit, lebo dnes sme mali problem - sme boli na nakupe a mala vobec nespala a nevedela ani sama od seba zaspat, len hucala. 😠

cikyta
12. aug 2009

Jankaa-ani moja.To nevadí.Zato sedieť-to bude aj celý den.Furt ju sácam naspäť!
Sisa má obrovské stehienka zo 4 fáld ! Tak aj to jej vadí zrejme 😀

macikjm
12. aug 2009

ahojte...zanu...konecne doma... 😉 no vidis...malickej chybala domovina a tato...a babka zeby??? 😀
inak gratulujem k 4. mesiacikom...aj miavinmu alexikovi...
mia..budte skoro zdravi.... 😉

majka_dk
13. aug 2009

ahojte babule,

tak my ideme byt asi tiez chory, krpec kycha a kasle, ale sopliky mu zatial nejdu a ani teplotu nema a mna bli totalne hrdlo a zacinam soplit, ma asi slahne ☹

no a ako sme sa vratili z dovolenky maly sa zacal v noci budit 2x na jedenie, normalne som z toho totalne vycerpana a este sa naucil super zvyk, ze poobede zaspava na rukach, zaspi sice do 5 min, ale aj tak ma ide z toho sibnut 🙄
a malo papa, nechapem

joooooj dnes sa len stazujem 😉

pekny den

bambina
13. aug 2009

dobre ranko, zasa som nestastna, maminky poradte. Simonka ma na lickach suchu cervenu kozu, je to aj na brusku, tam si to vsimla aj pediatricka, povedala, ze je to reakcia na nieco co som zjedla, predpisala mast a olej do kupela. brusko sa uz zlepsilo, ale teraz zasa tie licka. uz som nestastna. trapite sa aj vy s niecim takym? ja chcem spat svoje hladke pekne babatko ☹

macikjm
13. aug 2009

ahojte...tak co to mame za den???aj ja sa idem stazovat...ninka sa v noci casto budila...asi kazde dve hodky, ani neviem...uz som to potom nesledovala...len som jej davala cicik...rano bola hore o 6.30 a teraz jesne ze uz chrni...hlavne ze mamu dostala z postele tak skoro...nezbednica jedna moja mala... 😀 ale aj tak akasi bola cely cas nervna, co bola hore...neviem, ci je nieco vo vzducu, ci co???
juj majka...beries nieco???kloktaj hrdlo roztokom soli, alebo skus sa spytat v lekarni ci mozes kalciovy sirup...alebo skus homeopatika, ak ich uznavas...ja som brala homeogene 9 a pomohli mi...budte rychlo zdravucki... 😉
bambi...ninka mala ekzemy na tvaricke, ale to som pila lipovy caj, myslim ze z toho...boli sme na koznom...dal nam nejaky roztok a mast...vola sa Detska pasta- pasta cum olei jecoris aselli...smrdi za rybacinou...ale velmi nam pomohla..aj teraz ked jej najdem suchu kozicku,,,zvykne mat v laktovej jamke...potriem jej to a zmizne...ja tu mast volam zazracna masticka... 😀

anib
13. aug 2009

ahojte, tak som tu aj ja,idem vas precitat 🙂

bambina
13. aug 2009

macik, presne aj mne sa takto budila. asi 5 noci, uy som nevladala yit a teray je to uy OK, opat po starom "0
a ta mas je na predpis?

anib
13. aug 2009

jankaa netrap sa, nasa sa tiez este len pokusa davat sama na bok, uz uz by sa pretocila,len jej vadi este lava ruka, ma cas
ja malu kupem len v cistej vody a trosku detsk mydielka, ale davala som tie prve 3 mes materinu dusku do kupela
aj vase baba tak casto kychaju, nasa kazdy den, sopliky obcas
sabi aj na stranke detskyraj.cz maju vypredaj tych emitex fusakov a aj striesky na kociky zlacnene proti slnku, tiez rozmyslam daco kupit 😉

macikjm
13. aug 2009

bambi....nie je na predpis...lebo su na etikete dve ceny...bez predpisu stoji 0,82 Eur...a na recept sa doplca 0,17 E...

bambina
13. aug 2009

macik, skusim, uvidime. najhorsie to je rano a po kupani. aj u vas to tak bolo? moze to byt aj prasok? pouzivam od zaciatku lovelu a vsetko zehlim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre