Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
13. aug 2009

dobre ranko,

anib, vidis, som vedela, ze este jednu stranku cesku som vedela... ale mam preinstalovaniy pc a nevedela som ju najst, super 😉 Ty mas odtialto kocik, ze? A ake maju postovne...? Ak vies...

bambi, neviem ti poradit... take suche cervene sme este nemali... asi zbehni s nou ku koznej...

sabinazv
13. aug 2009

jaj a pozeram, ze maju len cerveny... ten 3v1 a ten exkluziv tiez nemaju moju farbu... a vraj akcia plati najdlhsie do 28.6.... no aktualni su 😎

miavin
13. aug 2009

ahojte
zuul -nádherné fotečky, to ste kde nafotili?
bambina - skús kúpať v repíku - neviem, nám to pomohlo....
my sme stále choručký, nervný, nič nové pod slnkom
baby - náš drobec má 4 mesiace a ešte stále sa neotáča, vie sa len z bruška na chrbátik, aj to len keď sa mu chce, ale z chrbátika na bruško - 0 bodov... ☹

macikjm
13. aug 2009

bambi...my sme to mali vzdy rovnake...az kozny nam pomohol...ale fakt ako pise sabi...chodte na kozne...urcite vam pomozu... 😉

zuzik25
13. aug 2009

ahojte mamulky.
aj ja sa chcem postazovat, strasne ma boli lavy bedrovy klb, neviem ci som sa niekde natiahla, ci som si zacvikla nerv ci co, tak si to len mastim voltarenom. a ked sedim, to je bolest. dufam, ze mi kojenim neodchadza vapnik velmi, aj ked mliecneho papam dost.

inac mala je v pohodke, akurat ze predvcerom sme boli sa najest v meste a ked sme tam prisli strasny rev, tak som ju vzala do auta, ze bude papat, to ani za svet a revala vyse polhodky vkuse a ja spolu s nou. a potom si tak prdla, no riadna strela a bolo dobre.

a boli sme na klbikoch vcera a vsetko je ok! ze uz staci pamperska, chacha, sak tu mava uz od prvej kontroly. no nevadi, hlavne ze ma klbiky v poriadku. takze este buduci tyzden dalsie ockovanie.

no a vymyslela som si meninovy darcek kolieskove korcule, ale nemali moje cislo tak som smutna. ☹

macikjm
13. aug 2009

juj mia...aj ninka zacina byt akasi nervna,,,a nerob si vrasky, ze sa nepretaca...uzivaj si alexika takeho aky je...prekvapi ta, ked bude na to zrely...neboj...nasa ninka mala pretacavy minuly tyzden...a teraz sa jej zase nechce...otoci sa nabok...ked od nej odidem a necham ju samu na posteli, tak vtedy aj na brucho, len ju najdem ako sa teperi hore s hlavou...a niekedy aj cely den nic...a teraz sa mi nepretoci ani z bruska na chrbatik...vsetko ma svoj cas... 😉

macikjm
13. aug 2009

zuzi...krasny meninovy darcek...ja som tiez fanusik korculovania.... 😉

zuzik25
13. aug 2009

macik, no ja som este len zaciatocnik, musim ich niekde vynurat v inej predajni.

mia, dont worry s pretacanim, ani nasej sa nechce, z bruska na chrbatik sa pretoci ked ma naladu a z chrbatika sa vie pretocit len na bok.

sabinazv
13. aug 2009

zuzik to co s tym klbom... fiha

nas maly zasa uz asi 2 noci sa tak stasne prudko myka pocas spanku... zo strany na stranu... a v postielke ma tu PVC plachtu, tak riadny randal v noci... dnes mu ju musim vymenit,lebo mozno ho aj to budi... aj sa odkope stale, tak aj spaci vak bude mat dnes premieru... mozno aj to ho zobudi a preto sa mece... 😒

mia, ani nas danko sa suverenne nepretaca... su to vsetko len take pokusy, ja si z toho nerobim tazku hlavu... on sa mi aj tak zda dost sikovny 😉

zuzik25
13. aug 2009

sabi, no nevim, vecer uz neviem co so sebou a po lekaroch sa mi fakt nechce chodit.
kamoske tak museli zastavit laktaciu, bo jej mala odberala vela vapnika a ziadne vitaminy jej nepomohli. ale to kojila uz vyse roka.

sabinazv
13. aug 2009

fiha... tak a nepomohlo by branie vapnika este aj dodatocne...? tabletkovo ? ak to este nie je vazny stav?

zuzik25
13. aug 2009

no nevim skusim.

sabinazv
13. aug 2009

baby a dokedy planujete kojit ?

zuzik25
13. aug 2009

ja mam zavazok minimalne do polroka a potom to uz necham na osude a mnozstve mlieka. a tiez to bude zalezat od malej.

sabinazv
13. aug 2009

no ja tiez tak nejak... mozno do roka... ale vraj to je aj celkom problem niekedy oducit... tychto zavislakov 🙂
no som zvjedaf...

zuul, aj ja chvalim fotecky 😉
my by sme tiez chceli ist do atelieru... ked bude drobec sedkat uz...

zuzik25
13. aug 2009

zuul, peckove fotky!
snad sa aj my zmobilizujeme na nieco take.

zuzik25
13. aug 2009

http://www.exisport.com/sk/index.php?&msec=747&...
tak tieto korculky chcem a chcem a chcem

miavin
13. aug 2009

zuzik - júj a z čoho ťa to tak bolí? nebola si u lekára - ortopeda? aspoň sa opýtať, že čo to môže byť - alebo nejaký rychlý pohyb alebo niečo podobné - to som sa ešte s tým nestretla - no daj vedieť - ako to pokračuje
macik - no hej, ale stále sme tu písali, že v 4 mesiaci sa bábätko už má otáčať a ten náš lenivec nič, tiež sa otočí na bok - ale to je vsio....
ešte sa chcem opýtať - náš drobec spapá ráno okolo 3 120 ml a potom ráno vôbec nechce mliečko - nechápem, trvá to už 4 dni... neviete prečo? ani teraz pred spaním nechcel - len čaj... tak som mu dala aspoň 3 lyžičky zeleninky s ryžou a zapil čajíkom.... vôbec tomu nerozumiem - poobede je to o.k. ale doobedu doňho nedostanem ani kvapku mliečka ☹

zuzik25
13. aug 2009

mia, netusim, ci som niekde prechladla alebo co, zajtra snad zajdem k obvodakovi nech ma niekam posle.

solen
13. aug 2009

ahojte,
zuzik no nic moc ten klb. snad budes OK.

ja sa chystam nechystam kojit do neviemkedy 😀 Aka blba veta. Proste nejak nad tym neuvazujem, moja prva sa sama odstavila v roku, takze uvidime, ako to bude tentokrat. Odstavenie zacnem riesit, ked na to budem mat nejaky dovod.

sabinazv
13. aug 2009

ale mia, zahod to za hlavu... kopec deti aj tu medzi aprilovkami sa este nepretaca... neporovnavaj, Alex je zdrave dieta, nic mu nechyba... vsetko ma svoj cas...

tak vy uz takto zeleninku s ryzou jete? fiha... my mame dnes na obed rizoto... pomaly budem varit vacsie davky... pre dalsieho stravnika 😎

sabinazv
13. aug 2009

solen a ako to prebiehalo? len tak mala povedala ää a bolo? 🙂

solen
13. aug 2009

hej sabi, povedala ze uz nechcem 😀
Zacala vymyslat, ze sa pricucla, pustila, usmievala sa na mna, potom ma zacala olizovat, zas sa pricucla, zacala ma hryzt, potom sa mlieko pustilo, ona sa pustila, mlieko tieklo, tak cosi olizla. Proste si zo mna urobila hracku. Takymto stylom sa mliecko zacalo stracat a po par dnoch sme uplne skoncili. Cisty nezaujem. Na jednej strane som sa aj tesila, ze to takto hladko islo ale po par dnoch mi aj luto bolo, ze je babatkovskym casom koniec.

sabinazv
13. aug 2009

solen, to Danko robi teraz! to sa akoze uz odstavuje? 😅
tiez sa pricucne, potaha...pusti, zarehni, pricucne, odpoji... a tak dokola... neviem co tak zacal vymyslat poslednu dobu... ho prehadzujem z jedneho na druhy, aby sa najedol a s jeho vahou je to uz celkom posilka... som spotena po kazdom krmeni

solen
13. aug 2009

😅 neviem

Skus ho supnut do inej polohy. Ked moja takto vymysla, tak ju dam do podobnej "futbalovej", ci ako sa tomu hovori. Necham ju lezat na posteli a ja si lahnem tak, ze ona mi smeruje nohami dozadu a ide vlastne popod rameno. Je to pre mna trosku namahavejsie, pretoze sa musim drzat na lakti ale ona sa rychlo naje, takze sa da. Vtedy sa jej neda tolko spekulovat s hlavou a ona si este aj prso chyti ako flasu a cuca 😀
Tak neviem, ci to pochopis, co som sa tu snazila vysvetlit 😅

sabinazv
13. aug 2009

hej, futbalovu tiez praktizujeme, ale po sediacky... tam je chvilku dlhsie, ale ale aj tak potom zacne spekulovat... Mne kojo v leziacej polohe moc nevyhovuje... vacsinou v sede...
V noci je to bez problemov, to sa ponahlame obaja cim skor spat, tak rychlo rychlo... ale cez den je casuuuu... vies ako, inej roboty on nema 😅

miavin
13. aug 2009

sabi - no veď hej, ale keby mal aspoň snahu - ale len nervačí, keď ostane sám, nechce sa sám ani hrať - chvíľu požužlá hryzátka, chvíľu pod hrazdou a dosť.... tak ho dám na deku aby sa potrápil a on začne ričať 😠 😠

solen
13. aug 2009

😀 ved jasne, co sa bude nahlit. A ty sa kam nahlis? Ved si na materskej dovolenke nieee? 😀

solen
13. aug 2009

mia nechaj ho chudacika 🙂 Moja sa otoci na brucho,hned ako ju dam lezat na hraciu deku a potom rici, ze ved vlastne ona sa nechcela otocit 🙂

sabinazv
13. aug 2009

mia, tvoj maly je spolocensky... nerad sam, ... a este ti to bude chybat, ze lezka tak ako si ho nechala... to uz
nam budu utekat ako zive striebro odvsadial... 🙂

solen, no niekedy som napr. aj ja hladna... na WC mi treba a tak... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre