Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
19. aug 2009

no ale nedavas do neho baterky zasa 😉

sabinazv
19. aug 2009

jaj a musim sa pochvalit... dnes som si bola po vyreklamovany obraz /foto na platno/, tak sa tu kocham... no 3x hadajte kto je na nom 😉

zanulienka
19. aug 2009

zeby maly?

sabinazv
19. aug 2009

zanu, na prvy sup 😉 zajtra ho skusim nejak s tym obrazom vyfotit 🙂

petusko
autor
20. aug 2009

zeby prva? 😕 😅
ukradla som si chvilocku pre seba, pijem kafco 🙂
sabi, mohla by si mi do IP poslat recept na Uncle bens? znie to zaujimavo, mozno to vyskusam 😉
ozaj, uz sa aj nas Marceli smeje krasne nahlas, doteraz to boli len take kratke vybuchy, ale vcera som sa s nim hojdala na zahradnej hojdacke, tak sa isiel popucit od smiechu 🙂 a mne az slzy tiekli, aky bol krasny 😵

sabinazv
20. aug 2009

ahoj petus,

vcera som na teba myslela, lebo som bola na namesti a reku idem vyskusat tu zmrzku co si tak chvalila... vyzerala ozaj dobre...ale taka sooora a na jej cele pani, ktora spekulovala ako keby slo o nieco zivotne dolezite, tak som to vzdala a nedockala sa... snad nabuduce 😎

ja som ten uncle benz skombinovala z 3 roznych receptov co som nasla, idem si rozpamatat...

tak: kilo cibule a kilo papriky dat na 1 dcl oleja a chvilu poprazit... pridat kilo paradajok (zbavenych supy), pridat sol (primnerene) a cukor (20 dkg cukru), 1 dcl octu, 1 konzervu sampionov, 1 konzervu kukurice a 1 konzervu ananasu - vsetko bez stavy. Prevriet spolu nejakych 20 min. a plnit do poharov, mne vyslo asi 5 ks 7 dcl a 3 ks 3dcl... Potom som to este takych 5-10 min. sterilizovala a otocila na hodku hore dnom...vyzera aj chuti to fajne.

sabinazv
20. aug 2009

jaj a zabudla som - pol hlavky cesnaku pretlacit a 3 paradajkove pretlaky este...

z tohto som hlavne cerpala...
http://www.dobre-recepty.sk/detail/1258-omacka-... z tohto som hlavne cerpala...

zuul
20. aug 2009

dobré ránko maminky,

ako sa máme? čítam že idú zúbky, že kuchtíte, že sabi?
ozaj ako sa podarili papričky? my sme ich mali dnes na raňajky 🙂

dievčatá chcem sa opýtať ideme na holiday do Tatier, myslíte že sa nám ešte oplatí kupovať taký nosič pre Miška? nie šatku ale nosič, hm? keď už má isto 7kg.

ninnaricci
20. aug 2009

ahojte

niečo na dobrú naladu...ja som sa teda nasmiala

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

petusko
autor
20. aug 2009

sabi dakujem 😉
zuul, ja neporadim, my sa nenosime, nas drobec je lezivy typ 😀 nechodime na tury, len na kocikove vylety.
no chvilka pre maminku skoncila, uz sa tu prekrikuju, ideme na dvor, tam nech sa salia.
pekny slnieckovy den prajem 😎

ninnaricci
20. aug 2009

zuul...ja si myslím, že sa oplatí...lebo aj 7kg je poriadna záťaž...a využijete to aj neskôr...ja zvažujem manducu...len je trochu "drahšia"
...lebo máme teraz baby vak...a ten je do 12kg...len je to záťaž na jedno rameno...ale aj tak mi skvelo odlahčí...náš drobec sa extra rád nosí 😵

ninnaricci
20. aug 2009

noo...už sa asi ideme nosiť...niečo mi mrmčí v spálni 😉

zuul
20. aug 2009

ninka dobre sme sa zasmiali s drahým 😀

petuska aj my sme lezivy ale asi by sa nám hodil na túry. no urobím prieskum 😉 ninka veď to, na jedno plecko nechceme, bude nosiť manžel 😉

ninnaricci
20. aug 2009

...pozriem do spálne...a moje díieťa rozvalené na brušku ako mandolinka 😀

sabinazv
20. aug 2009

ahoj zuul, veru uz mame jeden zub a na dalsie cakame 🙂

papricky boli super, trosku som poinacila recept, podla surovin, ake som doma mala,ale mnam fajne... ked pridem od nasich, ti ma vzdy vybalia paprikami, tak spracuvam ako sa da 🙂

a myslis aky nosic? taky horsky, ci taky ergo? lebo tie su do 18 kg priblizne, takze to sa oplati este 😉

zuul
20. aug 2009

sabi som rada, že sa papričky podarili. júj a bolo plaču pre zúbok?

myslím namiesto šatky takýto asi http://www.samo-kociky.sk/hauck-3-way-carrier-2008 hm?

sabinazv
20. aug 2009

kuk album, je tam obrazok 🙂

hm, neviem zuul, ja by som taky nosic nekupovala... nie je ergo a tam babo visi za genitalie - hlavne u chlapcekov to nie je vhodne... ale zasa v ergu sa neda nosit tvarou do sveta... Ale zasa ten, co dala vcera link pikino to vyzera aj ako ergo a da sa nosit aj tvarou vpred... tak vyber no 😎

no mrzutejsi je, som myslela, ze kvoli ockovaniu... ale asi jedno s druhym... v noci horsie spava, inac cez den je to celkom ok... kupila som vcera aj klincekovu silicu, ak bude treba, pouzijeme...

zuul
20. aug 2009

sabi krásny obrázok, aj ja sa chystám obvešať obývačku 😀

idem pozrieť čo dala piki včera.

silica na zúbky?

sabinazv
20. aug 2009

inac teraz ma zasa akciu fotolab na fotky... premium kvalita za 0,08 eura, tak sup sup fotit a vyrabat... do konca augusta je cas 😉

mhm, to som citala, ze vie pomoct... ale len kvapocku na tycinku a jemne potriet, lebo je to sila... ja si pamatam, ze ked ma bolel zub, tak vtedy pomoze rozhryznut klincek... ono to obsahuje prirodne anestetikum... a to ja radsej taketo prirodne veci 😎

zuul
20. aug 2009

sabi ja som tam bola včera, za tú cenu sú len zo šírkou 10cm a to neviem aké sú, lebo n a 10x15 čo som ja včera dávala tak tam mi hádzalo normálnu cenu 😠

sabinazv
20. aug 2009

vsak to je ono... lebo ten iny mensi rozmer je 9x13 a toto je 10x15, mne to minule tahalo zlu cenu, ale ked som si dala pri objednavke aktualizovat softver, tak mi potiahlo dobre akciove ceny... skus...

sabinazv
20. aug 2009

ozaj zuul, co ti povedala doktorka k tomu stahovaniu pipika?

zuul
20. aug 2009

sabi hned pridem, moj škreklúň je ako hodinky, presne 45minút spať

baska19
20. aug 2009

ahojte tak takmer po tyždni sa hlásim opäť v nedeľu som písala že malá má take fliačky na nožičkách ako keby popraskane žilky no tak v pondelok som nabehla ku doktorke a ona nás hned poslala na detské odd. do nemocky tam nás vyšetrili a sestrička že hned si spraví príjmové papiere keby si nás tam dr chcela nechať no a aj si nás nechali ale našťastie len 1 deň spravili jej testy brali krv, moč, výtery a v utorok mi dr. z oddelenia prišla povedať že všetko negativne tak že môžme isť domov lebo mali podozrenie na nejaku infekciu ktorej príznaky sú podobné tomu čo sme mali my ale u nás sa nepotvrdilo nič ale kedže máme poisťovňu Dôvera tak sme museli naklusať do nemocky ešte na kontrolu aj v stredu a dnes som už len zavolala že je všetko ok. Dôvera má totiž hospitalizáciu detí minimálne 72 hodín ale nebudem predsa so zdravým dieťaťom medzi chorými černotami. našťastie je nadštandard aj na detskom čomu som sa potešila.

No takže sme v poriadku na prepúšťacej správe máme že to bola bližšie neurčená hemoragická diatéza takže nevieme nič. 😎

skorvankova
20. aug 2009

Ahoj kocky.

Tak ja som tu uz riadne dlho nebola. Akosi pri tom mojom drobcovi nestiham.
Inak sa mame fajn, dnes nas caka ockovanie, tak sa uz nervujem. 😠
Co mate nove?

krpcek
20. aug 2009

ahojte. baby nemaju vase babatka pod kolienkami, ale z vnutornej strany take cervene a akoby suche?
my to mame stale jej to natieram kremom, ale nezda sa mi, ze by to mizlo. 😅

skorvankova
20. aug 2009

krpcek, nie moj nic take nema.

lillian
20. aug 2009

zuul - my sme kúpiili nosič Manduca a som s ňou veeľmi spokojná. Chvíľu trvalo, kým si Patrik zvykol, ale páči sa mu tam. Zväčša ho uhojdá k spánku. A keď idete do Tatier, určite by som nosič kúpila. a asi najskôr ergonomický. My v nej chodíme i na vychádzky, lebo kočík je nám dobrý iba vtedy, keď malému nie je teplo, čo nie je veľmi často 😒

skorvankova
20. aug 2009

inak ako toje u vas so sedenim?
Už davate ak ano tak ako?

skorvankova
20. aug 2009

zuul, krasne fotky, Miško je fotogenický.
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre