Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
20. aug 2009

mia,naša sa tiež sama veľmi nepretáča, len keď sa manžel s ňou šalí. netreba to siliť, ani to sedenie. majú čas. vychutnávajte si tie bábätká, potom sa už nebudú chcieť nosiť, len loziť a chodiť a nám to bude určite chýbať a budeme spomínať ako sme ich mali v náručí 😉

macikjm
20. aug 2009

mia..ten bazenik sme dostjavascript:addEmoticon('😀','vBody')ali od svokrovcov, ale maju ho v JYSK-u...stoji nejakych 7 eur...
dakujeme za chvaly... 😉 😀
aj alexik sa bude otacat, prekvapi ta...uvidis...lenze ako pises, ze nie je rad na chrbatiku....nema kedy zistit ako sa pretocit, ked je furt na brusku... 😉

macikjm
20. aug 2009

bamby...takze to bol atopicky ekzem...boli ste pri dr.??super ze je to uz lepsie... 😉

macikjm
20. aug 2009

co to mi tam hore popisalo... 😒 😀

bambina
20. aug 2009

macik, vraj bol. to mi povedala naša doktorka. som sa veľmi vystrašila, lebo ona to už vyšila na celý život. tak som si poplakala, ale surfovala na nete a u bábätiek do 6 mesiacov nejde o ochorenie kože, ale reakciu na niečo čo som ja spapala. tak treba vyliečiť a potom pomaly skúšať na akú zložku zareaguje. ja mám pocit, že to bol mak alebo melón. ekzém už úplne zmizol, len ma veľmi suchú kožu. inak modrá indulona je najlepšia na tieto veci!

macikjm
20. aug 2009

bambi....ja mam atopicky ekzem...ze vraj... 😒 a nemala by som jest tropicke ovocie, cokoladu, vajicka, orechy a este neviem co...paradajka mi tiez nerobila dobre...ale fakt to moze byt len nejaka reakcia na to co si zjedla ty...davam si pozor na alergeny v strave a myslim, ze bude ok... 😉

bambina
20. aug 2009

macik, a kto tu uz ma zubky, nestiham vas citat. mala si vyzaduje celodennu pozornost, vypnem vecer ked zaspi. cez den spi, kazde dve hodinky, ale iba pol hodinu. to mam potom rozdelene, umyt sa, najest, nalozit pracku, vyvesit pradlo a tak 😉

macikjm
20. aug 2009

zubky ma danko- sabi...sabinka- krpcek...a uz neviem kto... 🤐

macikjm
20. aug 2009

idem ja do hajan...pa...bru nocku... 😉

bambina
20. aug 2009

dobru nocku, idem aj ja. uvidime ake to bude dnes

krpcek
20. aug 2009

ahojte.

bambi a ake mal priznaky ten ekzem?

ja pojdem s mlaou rano k dr. lebo sa mi ta jej sucha pokozticka nepaci 😅 radsej tam pojdem zbytocne ako nieco zanedbat . . aj tak som ju uz dlho nevidela 😀

zubky sa prejavovali, tak ze straaaaaaasne slintala, bola a je hrozne urevana, umrncana, vsetko si dava do pusinky, a vcera ked som jej dala prst, aby si ho trosku pokusala, tak ma naozaj pokusala, lebo tam ma uz ostry zubok . . . a dnes zas.
kamoska mi poradila dat cumlik do mrazaku a neuverite ale naozaj to funguje - malej ho dam do pusinkym, trosku pocucka, a potom si ho len drzi, asi jej to robi dobre na tie bolave miesta . . a natieram jej cumel tym gelom na zubky.

cikyta
20. aug 2009

Macik-dík za radu.Budem ju dávať často na bruško teda.Tiež vtedy dvíha riťku a šucha nôžkami,akoby chcela liezť.(Mne kázali cvičiť s tými členkami.Nie klbikmi v panvičke.Ale aj tak budem cvičiť s nimi.) 😉

Krpy-tak ja si budem dávať do mrazáku asi svoj prst 😀 Zub jej nevidím,ale ked som jej dnes natrela preventívne dasienka(lebo som už nevedela čo na ten jej uslintaný rev),tak mi skoro zcucla a rozhrýzla nechet na prste.To je na prd,ked nanosíme cumel.

No dobru nôcku a dobre pochodte u dr.Držím palčeky! 🙂

ni.kolet
20. aug 2009

Zuul, Ninka, nemohli by ste mi poslať ten link ohľadom nosičov? Dík

krpcek
20. aug 2009

ciky skus jej dat taky zmrznuty, ci nepotaha. alebu take kusatko, co sa mrazi . . . .alebo .. . .alebo . . . . daj je nanuk 😀 😀 😀

zuul
21. aug 2009

niky http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/23-1-PO... sú tam viaceré nosiče sńa požičanie. my požičiame na týždeň a uvidíme 😀

sabinazv
21. aug 2009

Dobre ranko, 🙂

v prvom rade zelam vsetko naj naj naj vsetkych Jankam a Danko posiela cmuuuk 😉

Ozaj, uz sa mu prediera aj druhy spodny zubok 😵

Zuul, dobry napad s tym pozicanim, aspon si to vyskusate, lebo predsa len je to dost vysoka investicia, tak aspon budes vediet do coho ides...

petusko
autor
21. aug 2009

ahojte 😎
sabi dakujem 😀 a mojim menovkyniam prajem tiez vsetko najlepsie, zdravie, stastie a vzdy usmiate deticky 🙂 😵

misha666
21. aug 2009

ahojte kocky...

dnes sa moja kocka zobudila 3x v noci, neviem co jej bolo... teraz lezi rozvalena na lehatku a pozera teleráno 😀
inak vcera som sa tak rozculila ze som skoro az plakala...manzel bol s emmkou pri jeho rodicoch...a si predstavte ze moja svokra navliekla na moju emmiku este muzove vlnene nohavice lebo vraj bola zima... pritom vonku bolo 28C a dnu museli mat okolo 26C ...inak tie nohavice stali 20rokov na pojde...ona to pred pol rokom vyprala v obycajnom prasku , stalo to na starom gauci pod strou dekou... som vedela ze moja svokra je hlupa ale ne az tak... mali tam ist aj na celu sobotu...lebo ja sa ucim teraz...ale nejdu nikam...bezomna tam uz nepojdu... svokre daco poviem a aj ak urobi po svojom a potom ja musim na nu pindat... inak muz mal vsetko vlnene skoro, pritom on mal nosit cisto len bavlnene veci lebo je atopik a vtedy sa vlna nemoze lebo drazdi pokozku...ale svokre to bolo asi jedno alebo to nevedela ale tak nevedomost neospravedlnuje... 😠 ked mam tak chore dieta tak si vyhrabem literaturu aj s podzeme a zistujem co sa moze a co ne,... ja len dufam ze moja mala to po muzovi nezdedi ☹

sabinazv
21. aug 2009

petus, ty si janka? vidis o tebe som nevedela 🙂

misha, no to je teda pripad ta tvoja svokra... skoro ako Zanulienkina... v tychto chvilach som rada, ze ta moja sa teda do nas/o nas nestara...

macikjm
21. aug 2009

ahojte...aj ja dakujem ku gratulejsn a tiez prajem vsetkym janulkam len to nejlepsie... 😉 🙂

petusko
autor
21. aug 2009

ano, som Jana. ja tiez neviem, kto vsetko okrem jankaaaa je tu Janka. napr. o macik som nevedela 😉
misha, to je blbe. 😒 aj minule ste sa bavili o starani sa do vychovy. u nas taky problem nemame. aj dnes pride moja mamus a ja jej vecer s kludom necham deti, viem ze sa postara dobre 🙂 ona je skor z tych, co si uvedomuju, ze doba pokrocila, ked nieco nevie, radsej mi povie, aby som jej povedala ako to treba, lebo ona uz to tak nevie 😅 jasne, ze niekedy uleti, ale da si povedat 😉

sabinazv
21. aug 2009

aj nany je Janka (inac zelam vydarenu dovolenku 😉) aj Hotelacka, aj Arizona... hm, kto este?

petusko
autor
21. aug 2009

ano? no tak to som teda netusila 🙂 dost nas je tu 😀
idem dovarit obedik, o chvilu sa vrati MM, isiel na tovar a dnes budeme len tak lebedit a "sviatkovat" 😀
vecer idem cvicit a potom pojdem von s kamoskami 😀 sa tesim 🙂
pekny dnik vam prajem 😎

sabinazv
21. aug 2009

Jana je najrozsirenejsie meno v mojom okoli, ci uz kamosky, zname, rodina...

tak si to dnes petusko uzi... ja som takto bola vonku pred tyzdnom, dobre padlo 😉

misha666
21. aug 2009

petusko...moja mama je uplne ina...mama pocuva co poviem a neurobi inak ale tak ako poviem ja,,,ale svokre mozem hovorit aj 100x aj tak si urobi po svojom... ked ma bude aj nadalej tak nasierat tak tam nebudeme chodit vobec a hotovo... 😠

krpcek
21. aug 2009

ahojte.

pridavame sa ku gratulaciam. 🙂

rano som bola s malou u dr. a dala nam ichtiolovu mast, fenistil kvapky a holtov krem - a ak to do tyzdna nezmizne, tak ideme na kozne.

majka_dk
21. aug 2009

ahojte kocky,

aj ja sa pridavam a prajem vsetkym jankam vsetko naj 🙂

my sme dnes boli s krpcom u dr., ten soplik mu neprestava a tecie mu to na dych. cesty, vcera vecer sme mali aj zvysenku a cez noc uz fakt dost pokasliaval, ale nastastie ma dych. cesty ciste a dostali sme len fenistil, stoptussin a vitaminy, tak snad sa toho sopla uz zbavime.

pekny den

nany100
21. aug 2009

ďakujem kočky za gratulácie a pridávam sa...všetkým svojim menovkyňám prajem len to naj, poslušné detičky, skvelého manžela a kopec zdravia, lásky a pekných slnečných dní...malinká práve spí a keď sa zobudí, tak odchádzame...ďakujeme sabi za prianie k dovolenke, už sa moooc tešíme

miavin
21. aug 2009

všetko najlepšie všetkým Jankám - veľa zdravíčka prajem
ako sa ináč máte? čo máte nového? my sme spali relatívne dobre....len keby dnes nebol taký hic, bolo by to všetko v poriadku....

sabinazv
21. aug 2009

jaaj a napadlo ma, aj ja oslavujem... presne pred rokom som nasla 2 ciarky na teste a teraz sa na mna tie 2 ciarky usmievaju, lebo sa pekne vybuvali 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre