Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
21. aug 2009

ciky si si istá, že sa rozpráva s gaťami? ani nie srandujem. vidíš tak možno práve prebieha u silvinky prerod, čo mal byť po 3 mesiacoch 😀

zuul
21. aug 2009

mia ďakujem. 😵

zdá sa mi že dnes mali naše detičky dobrý deň, tfuj tfuj nech je taký aj najbližší rok. 😀

zuul
21. aug 2009

dnes som zaparila fotolab, že 230 fotieeeeeeeeeeeeeeeek 😲

zucha
21. aug 2009

no nam uz asi pojde druhy zub. Dnes trosku hnackovala, ale inak bola celkom fajn
Zuul, to takto skoro ti zacina lozit? Tak to je ina sikovnost

cikyta
21. aug 2009

No Zuul,tiež to moc nevizeralo,že sa baví s gaťami.Miestami ho tam udierala aj pästičkou 😀

zuul
21. aug 2009

zucha už druhý! 😲 nekúše pri papaní do didy? toho sa bojím

no dnes nevedel čo zo sebou, keď som ho dala ležať tak skúšal a išlo mu to. ťahá sa rukami a zdvíha riť a posúva sa dopredu. za mobilom svietiacim predsa!!! 😀

zuul
21. aug 2009

ciky, vidíš 😀 slečna sa nezaprie. ale oboznám ju, že je to drahocennosť, predsa chce mať súrodenca 😅

miavin
21. aug 2009

zucha - a vy už máte zúbok??? som myslela, že len petusko, sabi a krpy....
zuul - no náš tiež keď je na brušku, len šup - nadvihne riťku a odštucháva sa nožičkami... zatiaľ mu to moc nejde lebo sa nemá o čo oprieť, ale je zlatý... no snáď bude taká dobrá minimálne noc, ako bol deň 😀

cikyta
21. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Jáj Zuul.Tam môže udierať kolko len chce.Surodenec nebude.Ona je horko-ťažko vydolovaná zo skumavočky 😀 😀 😀

Miško sa podobá na maminu,že?

zucha
21. aug 2009

zuul neboj, nekusne ta 😉 Deti pri sani kladu pod bradavku jazyk. Skus si to odsledovat, ked bude maly pit

ni.kolet
21. aug 2009

Ahojte
Jankaaa zavinovačka?! Veď sa má dávať len do šiestich týždňov.
Inak náš sa už konečne rozbehol, prevracia sa jedna radosť. Dúfam, že sa bude predvádzať aj na budúci štvrtok, kedy je kontrola a my už nebudeme musieť chodiť na rehabilitácie.

miavin
21. aug 2009

no to hej - ja keďže nekojím tak som to sledovala na fľaške - je úžasné ako si jazýček prisajú na cumlík - akýkoľvek - ja som sa tiež bála, či mi nebude hrýzať bradavky, no nakoniec už nekojím a malý ešte nemá zúbky....

miavin
21. aug 2009

nikolet - gratulujem k otočkám... je to určite super,
náš stále len z bruška na chrbát - opačne ani za svet, len na bok sa vytočí a to je všetko... ale snáď sa mu raz zachce... ☹

cikyta
21. aug 2009

Mia-neboj.Jedneho krásneho dna-a verím už za chvílku(možno aj zajtra!) zostaneš stáť v užase nad tým,ako sa krásne Alexandrík otočí.Príde to tak zrazu,uvidíš.....Netreba hladieť na tabulky a podobne.Niekomu ide lepšie to,inému ono.Tebe možno malý povie skoro slovko: MAMA 😵

zuul
21. aug 2009

ciky viem, no aj tak je to dôležitý nástroj 😀
na maminu? nie na ocina? ja by som skôr na ocina povedala asi.

zucha viem, že tak dávajú jazýček, my tak dávame aj keď dostáva lyžičku s kašou, smiešne to je. všetko by len sal. 😀

niky verím, že to štvrtku bude švihák v prevracaní a už žiadne rehabky. im ukáže aký je chlap!

mia a ty hlávku hore, bude aj to. 😀

cikyta
21. aug 2009

Zuul-podobá sa mi na teba 🙂

cikyta
21. aug 2009

A inak-ale hej,občas je aj ten kusok mäska dôležitý nástroj 😅

zuul
21. aug 2009

zucha júj to je smejko 😀 😀

miavin
21. aug 2009

ciky - ďakujem za podporu - ale sťažujem sa tu už pomaly mesiac - a ako čítam, stále pribudne bábo, ktoré sa prevráti - a je mladšie ako Alexík - ale nevadí, určite to zvládne, len ja by som sa chcela tiež už tešiť z toľkej radosti.....
zuul - malý je na teba..... zatiaľ, to sa môže časom zmeniť. mne všetci hovoria až na jednu babu, že Alexík je celý tato... ale ja nijak raz podobu ani na mňa ani na neho nevidím... 😒

cikyta
21. aug 2009

Mia-bude dobre,uvidíš!!!!!!!!! 😉

Naša Sisa sa podobá už od prvej sekundy,ako mi ju vytiahli na ocka.To bolo prve,čo som vyriekla hned po pôrode na sale:
-Ty kokso,ved to si zmenšený ty!

No a teraz sa podobá viac a viac na ocka.Stále sa potí,má ploche nôžky,hrozne ju baví sledovať fotbal atd...atd... 😀

zucha
21. aug 2009

cikyta 😀 😀 😀
Moja prva je tiez uplny otec a druha je zas moja kopia 😉

miavin
21. aug 2009

ciky - ako vieš, že má ploché nôžky?

cikyta
21. aug 2009

Mia-lebo mi to najprv povedali hned po pôrode lekáry.Potom mi to povedali aj dvaja ortopedi.
My máme tie chodidielka ešte aj tak hlupo ztočené von,akoby chodila po hranách.Musíme cvičiť ☹ Mala ich celý čas zaborene v placente a nemala miesto.(Bolo mi divné,ked bola v brušku,že nekopká.Len ručkami rozhadzuje)

ni.kolet
21. aug 2009

Mne zas každí hovorí, že sa malý podobá na deda - môjho. A ja zas hovorím, že: Ale po ockovi má sivo-modré očká, jamky v lícach a krvnú skupinu. 🙂

cikyta
21. aug 2009

Niky-krvnu skupinu má po ockovi? To si prvá,koho takeho poznám. Väčšinou maju bábätká maminkinu krv.

Idem do sprchy.

miavin
21. aug 2009

no náš má aj takú divnú skupinu krvnú: AB negatív - vraj veľmi dobrá a výnimočná.... ja mám A plus, manžel B plus - tak nechápem - ktovie či nám ho nevymenili 😀

zucha
21. aug 2009

no moje baby maju oci po mojej prababke. Som dufala, ze aspon mladsia bude mat po mne hnede, ale nie. Obe mam modroocky.

cikyta
21. aug 2009

😀 Mia-tak to je záhada.
Zucha-Tužila som odjakživa po modroočke,ale osud to chcel tak,že aj ja,aj muž,aj Silvia sme zelenooký.(Teda,myslím,že budu zelené 😅 ,lebo maju neidentifikovatelnu farbu tmavozeleneho záhradneho žabacieho jazierka 😀)

krpcek
21. aug 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dala som si hodinku na korculiach a citim sa ako znovuzrodena. 😀 😀 😀 sice ma boli cely clovek, ale je mi uzasne, normalne si tu pospevujem. 😀 😀 😀

miavin
21. aug 2009

ciky - aj náš má presne také očká - na fotkách vyzerajú hnedé no v skutočnosti - neidentifikovateľné.... a tá krvná skupina - no nechápem, hneď ako mi to povedala, som sa pýtala, ako to je možné, že ja mám a plus, manžel b plus, tak vraj po starých rodičoch alebo prarodičoch.... mongolik náš jeden 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre