Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
21. aug 2009

mi mame rovnaku krvnu skupinu a oci ma mala po mne - krasne modre. a farbu vlaskov po muzovi - blondave . . . to bude ina dracica. 😀 😀

miavin
21. aug 2009

krpy - no fíha, to aby ste ju do klietky dali 😀 môj manžel povedal, že ak budeme mať raz dievku, že ju zavrie do klietky a nikde nepustí 😀 😀

krpcek
21. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 mi uz obzerame flinty 😀 😀

macikjm
21. aug 2009

ahojte...
moja ninka ma tiez KS po tatovi B, ale Rh faktor ma po mne- minusovy...ja som A-, manzel B plus

macikjm
21. aug 2009

mia, no ale ten Rh faktor???ked obaja mate plusovy a on ma minusovy???tu krvnu skupinu chapen, lebo z A a B, moze byt AB, no take dominantne alely sa tam sparovali...no genetika je zahadna a tajuplna veda... 😀

miavin
21. aug 2009

macik - no veď práve , ale sestrička mi hneď vravela, že plus a plus - može byť mínús, alebo teda po starých rodičoch - normálne som rozmýšľala nad testami dna - vôbec tomu nerozumiem a stále tvrdím že sa na nikoho nepodobá - no skús mrknúť album - lebo vraj cudzí to vedia skôr posúdiť...

ni.kolet
21. aug 2009

Ja mám Rh - a malý Rh +. Našťastie si moje telíčko nevytváralo protilátky.

miavin
21. aug 2009

nikolet - to je super, moja mamina ma - a mala to ťažké, chceli ešte tretie bábo - no vraj by bolo už asi postihnuté.... mamina mala ťažkosti

macikjm
21. aug 2009

mia...no neviem posudit podla fotiek...ale skor ma tvoje crty...no tak ma Rh minus... 😀
ale zaltulinky je alexik...a velmi sikovny..no, nechapem preco sa trapis kvoli pretacaniu...len ty si ho pekne vychutnavaj takeho aky je a tes sa na to, ze to cochvila dokaze...vobec si neroob zbytocne vrasky... 😉

miavin
21. aug 2009

macik - júj vám sa to povie, keď sa vaše dietky už krútia... ale verim, že aj on čoskoro príde na to, že sa to dá na chrbátiku aj ináč....
no prajem dobrú nôcku a oddýchnite si - my o chvíľu pijeme čajík 😉

krpcek
21. aug 2009

mia neboj, co chvila sa ti aj alexik pretoci . . . este bude rada spominat na to, ako si ho mohla nechat len tak "volne pohodeneho" 😀 😀 deti robia velke pokroky zo dna na den

macikjm
21. aug 2009

dobru nocku... 😉

krpcek
21. aug 2009

mne tu sibe z debilnej pesnicky LADY GAGA 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaaaj uz chcem ist na nejaku didzinu a straaasne sa opit. 😀 😀 😀 😀

krpcek
21. aug 2009

dobru

miavin
21. aug 2009

krpy - to až tak??? no ale popravde - aj ja by som rada niekam vypadla, no s mojou postavou - akurát ráno s kočiarom 😀 😀 😀
ozaj - už sa vám podarilo všetkým schudnúť?

macikjm
21. aug 2009

no presne krpcek...
ja uz ninku nemozem nechat bez dozoru a nezabezpecenu....pretaca sa odusu...uz aj kaka na brusku...to si potom predstavte...kakanicu ma az niekde pri pupku...a cikulu...juuuuuj...vsetko okakane... 🙄

miavin
21. aug 2009

macik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hlavne , že kakušká 😀 😀 😀

krpcek
21. aug 2009

ser na postavu - su na to aj horsie ako ty 😀 😀 😀 😉

mia hej az tak . . . ze nebudem vediet o svete 😀 😀 😀 😀 naposledy som pila pred vyse rokom, co som uz bola tehu, len som o tom este nevedela . . . 😀 😀 😀 aj teraz si obcas strelim vinko, ale nie moc . . .len decko . . .a to ma tak akurat navnadi. 😀 😀 😀 ale ja strasne lubom bavorak - jaaaaaaaaj 😀 😀

miavin
21. aug 2009

dobrú noc dievčatá 😉

krpcek
21. aug 2009

ty vole tolko hrubok a to som este ani nepila. 😀 😀 😀

macikjm
21. aug 2009

no krpcek...pekne s tebou narabaju hormony... 😀 😀

krpcek
21. aug 2009

ostavam sama?

dobru 🙂 🙂

krpcek
21. aug 2009

macik 😀 😀 😀 😀

no ale vy sa netesite ako na chvilu vypadnete od krpcov? ja strasne.

macikjm
21. aug 2009

zatial este nemam taku potrebu...hoci vypadnem niekedy...ale to max. na 2 hodky...ale straaaaaaaaaaaasne mi u uz chyba...potom ju stiskam, ako keby som ju nevidela mesiace... 😀

hej..a lindula tu uz dlho nebola....ako sa maju??? urcite sa chladi v bazene...juj aj ja by som si zaplavala, vysantila sa vo vode, ale s mojimi striami, tak akurat do vane... 😀

krpcek
21. aug 2009

macik asi hej.

no idem do vane, papa

macikjm
21. aug 2009

pa

miavin
22. aug 2009

dobré ránko - no macik - ja tiež nikam s tou mojou postavou nemôžem - bruško mi stále nezmizlo - vyzerám akoby som bola vo 4 mesiaci a o striách ani nevravím, hrôza, mám normálne depky z toho .
krpy - no ja už si vínko dávam - po večeroch - keď je doma drahý, lebo ja nekojím. Ale zatiaľ som sa neopila, ale presne ako ty - nevedela som že som tehu - a to boli žúrky, každý víkend - chlast, cigarety - a bašavel do rána - raz na záhrade, potom okey leto.... no hrúza až som sa bála, či bude bábo v poriadku... 😢

krpcek
22. aug 2009

😀 😀 😀 mia to poznam. . . hulila som jednu od druhej. 😀 😀 joooj, ale sla by som teraz na nejaku zurku, sa dobre odreagovat, vyjasit, zabudnut na plienky, zubky, sopliky . . . 😀 😀

z postavy som uz aj ja zacala mal zly pocit, tak som musela ist aspon na korcule a zacala som doma brusaky, ked mi to moja hadimrska dovoli. 🙂

miavin
22. aug 2009

krpy - že hadimrška 😀 😀 😀 😀 no ja by som tiež šla na korčule - ale nemám kde nechať malého, a brušáky tiež robí a prd mi to pomaha - no nechápem... 😠

jankaaa
22. aug 2009

nikolet preco sa ma pouzivat zavinovacka len do 6-tich tyzdnov? mne maly nezaspi sam v postielke musim ho uspavat na rukach a ked ho len tak zoberiem tak sa asi neciti bezpecne a nezaspi tak ho dam do zavinovacky a ked zaspi dam ho do postielky a rozbalim ho...
ale to som nepocula zeby sa zavinovacky mali pouzivat len tak kratko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre