Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
26. aug 2009

No Petusko.Aj to s cudzími ludmi poznám.V momente vytiahne šuflík a revýýýýýýýý
(šuflík-spodnu peru vyvráti a po chvílke rev 😀 )

petusko
autor
26. aug 2009

ciky presne si to opisla, chvilu pozera a potom usta naopak a vrieska akoby ho z koze drali. jasne, ze pozerajuci sa hned zduchne a mama staraj sa 😠 😅 chuda potom este dlho vzlyka 😒

macikjm
26. aug 2009

ciky...ale urcite je to super, ked ti ma kto pomoct s malou....ale ja som rada, ze som sama...a vsetko co treba si porobim...a ty tiez...no ake sme sikulky.... 😀 sice moja ninka tak neplace...pekne sa sama hraje...gula sa po postielke...az ked je velmi unavena, tak reve...no ale na druhej strane...verim, ze keby sme mali niekoho pri sebe, kto by nam pomahal....no bolo by to obcas lahsie... 😉
a toho psa ti nezavidim... 😒

krpcek
26. aug 2009

no suflik na cudzich vytahujeme aj my. 😀

macikjm
26. aug 2009

no a zajtra ideme na kontrolu s nozickami...som zvedava... ci uz mame tie epifyzy zalozene, ci nie... 🤐 😒

macikjm
26. aug 2009

aj my.... 😅 ked nema naladu...niekedy sa smeje na kazdeho...

krpcek
26. aug 2009

ja som uz nie raz rozmyslala o kolko to maju lahsie ty, co byvaju s rodicmi . . . ale na druhej strane, by som s nimi nevydrzala ani den.

petusko
autor
26. aug 2009

aprilovciatka su suflickove deti 😀
ja som tu mala cez vikend mamus, tak som mala volne vecery 😀 ale Marceli to asi vycitil, lebo sa ako naschval budil rano o tretej-stvrtej, co inokedy spi aspon do siestej.
ale uz sme zasa sami a je to fajn, dnes sme potiahli do pol siedmej.
a idem uz spat, prajem dobru noc nech babatienka sladko a dlllho spia 😉 🙂

cikyta
26. aug 2009

Macik-držím silno palce na zajtra na nožičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobru nôcku vám,aj "šuflíčkovým" detičkám!
OZAJ.Mám taký šuflík odfotený aj v albume...

macikjm
26. aug 2009

ciky...dakujem...
videla som vas suflicek.... 😀

ni.kolet
26. aug 2009

Ahojte, tak ten môj je naopak. Vyžaduje si stále pozornosť a s každým by sa len vyprával 😀, vyciera sa od ucha k uchu a hádže šibalské pohľady, samozrejme na ženské. Z neho bude riadny kocúr. 😀 A akonáhle sa nerozpráva k nemu, tak dá až neuveriteľne dole kútiky pusinky a rev, akoby ho drali. Samozrejme tým dosiahne svoje - pozornosť, a rehoce sa jedna radosť. 😀 A zajtra ideme na kontrolu - rehabilitácie. Hádam bude OK. Však si nás tam nechali v 3 mesiacoch, lebo sa vtedy nepretáčal, ale už sa. Ale si myslím, že oni si niečo nájdu. 😠

miavin
27. aug 2009

no dobré ránko - hlásime kľudnú noc - všetko bolo o.k. prehľadala som pusinku - žiadny zúbok.
no náš tiež vyžaduje pozornosť, nerád sa sám hraje, najlepšie je na rukách a ústočka do podkovy robí aj on - mne je ho potom tak ľúto - včera pri tých zábaloch tak hrozne smoklil a plačkal, no chúďatko moje. Ale cudzích ľudí má rád celkom.... len svokru neznesie 😀

petusko
autor
27. aug 2009

dobre ranko 😎

Silvinke vsetko najlepsie k prvym meninkam, nech je zdravucka a nech pekne poslucha maminku 😉 🙂 a ziadne suflicky 😀

miavin
27. aug 2009

jéééj ciky - všetko najlepšie Sisinke - veľa veľa zdravíčka a nech robí maminke a tatinovi len radosť 😉

komisakpd
27. aug 2009

ahojte baby, uz som tu dlho nebola..my sa mame fajn, sme po ockovani tak vcera sme trochu teplotovali ale verim ze dnes to bude lepsie..vazime uz 6300g...tak sa tesime ze staci dojcit..

sabinazv
27. aug 2009

dobre ranko,

vsetko najlepsie Silvinke zelame spolu s Dankom 😵

cikyta
27. aug 2009

Silvinka dakuje za gratulácie................ 😉 CMUK!

zuzik25
27. aug 2009

cafte mamule!
ciky, silvinke spolu s Emmkou prajeme fsetko naj naj! 😉

no my fsetko po starom, aj spanok, aj neuveritelny krik, ked sa jej nikto nevenuje. predvcerom som bola u maminy v praci a to akurat uz nastupili ucky a okolo malej sa zhrklo asi 10 zien, no Emmka bola v siedmom nebi, usmevy hadzala, nahlas sa smiala, no zlatucka bola.

a ja chodim poctivo na rehabku, cvici so mnou taky mlady suhaj. 😀 takze musim soevnovat brusne svalstvo a chrbat a popri tom uz posilnujem aj nohy, taku mam svalovicu na stehnach a bruchu. 😠 ale aspon dufam, ze sa mi to traslave sadlo podari spevnit.

a boli sme uz aj s Emmuskou na korculiach, no ina atrakcia sme tam boli, ale hlavne ze jej sa pacilo.

baska19
27. aug 2009

aj ja sa pripájam ku gratuláciam malej Silvinke

moja urobila podkovičku predvčerom som sa dala ostrihať a ona bola s tatom na prechádzke a ked ma videla tak sa zľakla že čo to za teta na ňu rozpráva no zlatá bola 😀

miavin
27. aug 2009

basi - ahojky - prosím ťa čo je to podkovička??? asi som zas mimo obraz... 😒

sandori
27. aug 2009

ahojte babenky,
aj my prajeme všetko naj Silvinke k meninám...

ninnaricci
27. aug 2009

Silvinke všetko najlepšie prajeme 😀 ...a Maximko posiela cmuuuk 😉

macikjm
27. aug 2009

ahojte...
aj my prajeme silvinke vsetko najlepsie k meninkam...aby bola vzdy usmievava, mala nozicky v poriadku a dlho papkala mamkine mliecicko... 😉

no a hlasim stav z ortopedie...nozicky mame OK...jadierka uz zalozene...tak sa veeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesime....uz nemusime chodit na kontroly... 😀 😵
odporucaju balit do 6-8 mesiacov...budeme do 6-7, ale len na noc....no a este ortoped povedal, ze siroke balenie nema vplyv na zakladanie jadierok..... 😒 😒 😒

miavin
27. aug 2009

macik - gratulujéééééém - super, že je to v najlepšom poriadku. júj sa teším s vami....
no nás čaká v pondelok druhé očkovanie, tak som veľmi zvedavá, či budeme teplotovať, už som vybavená nurofenom. ozaj baby - čo máte kúpené na teplotu? lebo nám po prvom očkovaní dala paralen čipky a potom som ja ešte kúpila nurofen... no kamoška nám včera dala panadol....

zucha
27. aug 2009

my sme mali druhe ockovanie dnes. Zatial sme v poriadku, ale spat mi nechce. A to som si myslela, ze prideme domov a zalomi a bude spat tri hodiny. No mas ho vidiet. Lezi a vykrikuje jedna radost uz2,5 hodiny.
Ja davam proti horucke len cipok, polku do zadocku. Tak nam kazala lekarka

baska19
27. aug 2009

ahoj mirka to že mala usmev na opačnu stranu 🙂 takže sa veľmi nesmiala

pikino
27. aug 2009

ajojte.

silvinke vsetko nejlepsie. 😉

macik super uz mate pokoj. nam tiez ortopedicka povedala ze to nema vplyv a nebalime uz od 6tt.

nahorucku mame panadol a paralenove cipky. ale toje uplne jedno co mu das v kazdom tom lieku je to iste ten paracetamol.

ja som mala dneska soky. si predstavte situejsn ja zehlim, terez spinka na gauci. idem hore odniest veci pocujem ze terez mrnci tak som isla kuknut co sa deje. a nas dunco nepodareny vylezeni hore na gauci a lizal jej hlavu
skoro som ju zabila psiska nepodareneho, tak pelasila pod postielku az jej u riti horelo. 😝

baska19
27. aug 2009

a na teplotu sme kupili panadol baby sirup ale zatiaľ nebolo treba 😉

jankaaa
27. aug 2009

ahojte babulky tak my sme dnes boli tiez u dokiny mame tiez druhe ockovanie za sebou drzte nam palce nech to zvladneme v pohode....mame sa objednat aj na gastro ci nema nejake problemy s bruskom aj vyter z ritki mu brali ci ma este toho bacila alebo nie

ciky dik za rady urcite vyskusame nieco

idem vas citat vidim ze ste toho zase kopec popisali

jankaaa
27. aug 2009

a silvinke vsetko naj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre