• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
krpy...tiež som si povedala, že keď dokojím sa sa poriadne opijem...noo už 2 mesiace sme na UM a ja som bez malého bola raz u kaderníčky na 2hoďky...a už bol nervozny...a to bol s ním u jeho rodičov
...niektorí chlapi by boli bez nás naozaj stratení :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k mužovi....Môj varí.Občas uprace.S malou robí všetko okrem kojenia.A strašne mi pomáha. :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik, no už som si párkrát aj myslela, že nakoniec budeme plne kojiť ale bol hladoš a nestíhala som akosi... no teraz keď sa mu stratil apetít je možné, že sa chytíme :wink:
27. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo je pravda, že buzz je taký shopingový kočiar...ale dokúpila som aj také proti vetru čo sa nazipsuje na striešku a zdá sa mi to v pohode...a drobec bude aj tak v zime vo fusaku...tak hádam nepomrzne... :wink:
a super sa ovláda..ľahko prehodím sedadlo aj s drobcom do oboch smerov...ja zatial spokojnosť
27. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak ked si bude pripijat, tak na mna mysli. :grinning: :grinning: :grinning:

ja som bola par krat bez malej na nakupe, ale to len tak, ze som ju nakojila, dala mame a letela do obchodu a rychlo popozerala a letela spat . . . aby som na dalsie kojenie bola doma. o drzku - samozrejme, ze som si nic nekupila. :angry:
ciky...velmi sa tesim..... :dizzy_face:
kati tak skus...mliecka bude habadej....neboj...
27. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy, ja takto utekam raz do tyzdna nakupit potraviny, velky nakup :wink:
27. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...ja som sa uz viac krat opila...naposledy v sobotu to bola s malou moja mama...a na buduci vikend budeme s muzom oslavovat moje statnice...a to ju chcem nechat mame zo soboty na nedelu aj cez noc...ale neviem ci to vydrzim bez malej...este som tak dlho bez nej nebola :frowning2: este to zvazujem
27. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nakupujem potraviny priebezne a raz do tyzdna ideme do tesca, ale to aj s malou . . . alebo ide muz z roboty.
27. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo aspoň ten môj chodí na nákupy...to sa nesťažujem...lebo to by som si mohla naozaj hodiť

...ja vás opúšťam...idem sa pripojiť k môjmu miláčikovi do hajan...nech tam nie je sám...lebo môj manžel sa niekde stratil :wink:
27. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zavidim, ze sa mozte ist takto odviazat . . . :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak dobru noc a neboj bude lepsie :wink:
27. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a môjho drahého musím tiež pochváliť :dizzy_face: je zlatunký tatino... hoci sa Timkovi tiež občas vyhráža, že ho predáme :sweat_smile: ale v zápätí mu povie, že by ho nikdy nikomu nedal :dizzy_face: robí všetko čo treba... pomáha s malým i s domácnosťou... mňa vyháňa niekam sa odreagovať a ráno dokonca ma vyšla do vedľajšej izby aby som si pospala ešte a on je pri malom... pritom aj v noci vstáva k nemu so mnou :dizzy_face:
mishka...ja už mám mesiac takú poriadnu slinu sa opiť...tak dúfam, že čoskoro...a že do toho nič nepríde...lebo ma drbne

...prajem vám dobrú nôcku...aj drobčekom nech pekne spinkajú až do rána...aspoň do 7mej :grinning:
27. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, konecne som objednala fusak a ohradku, lebo mala sa mi kotula po obyvacke. :grinning:
27. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj my sa vyhrazame . . . ale ze ju dame muzovej tete (alkoholicka, co nemoze mat deti a najmudrejsia na svete). :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik a aky? pochval sa.
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak minule ste tu emitex rozoberali, ten sa aj mne paci, len neviem, ci mi bude sediet na popruhy.
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, objednala si? a bezo mna? no toto :sunglasses:

na nejake popruhy ma fusak sediet? to som este neobzrela, hehe... ale citala som, ze na nas kocik bezne pouzivaju emitexove fusaky, tak hadam to napasujem :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ohradku som uz musela, minule sa mi skotulala z deky na zemi rovno na parkety a olizovala ich odusu. tak posilnovala trosku imunitu.
27. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, tak sup sup objednavat. popruhy v sportaku, na tie. a postovne bude 1,83 evracov pri prevode na ucet.
27. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zuzi aspon nemusim umyvat. :grinning: :grinning:

sabi no bolo by dobre, keby to sedelo :wink: :grinning:
ja chcem skocit do jedneho obchodu vo ZV a tam by mi tetusa mohla objednat ten fusak... mala by som to bez postovneho... aj zavinovacku mi tak objednala...
na nas sedi, videla som par foto s nim. teda duuufam. :grinning:
27. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi vďaka zajtra sa tam asi mrknem :wink: a aj ten fusak omrknem, ale aj tak by som ešte brala aj nánožník, či nie? To už bude zbytočnosť? Mi to príde málo len fusak a deka môže zmoknúť :rolling_eyes:
27. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby lucim sa, idem si dat rychlu sprchu a sup do hajan k spachtosom. dobru nocku.
27. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok