Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
28. aug 2009

sabi to mi zenska na predporodnej hovorila, ze hrozno sa moze, ale nesmie sa supka, ale zu si nepamatam preco.,

aj ja jem uz skoro vsetko, okrem papriky a paradajky - tie nam nerobia dobre.

krpcek
28. aug 2009

petusko to ti verim, ja by som sa asi tiez pokadila od strachu.

zuzik25
28. aug 2009

ja som sa v porodke napchavala hroznom a malej nic nebolo. a ze sa nesmie som sa dozvedela az ked nas pustali. 😀

sabinazv
28. aug 2009

jaj supky sa nemali jest ani na jabkach, ale uz su dietky velke a pokial nemaju zazivacie problemy, tak ja to uz nejak nekontrolujem... akurat pijem menej kavy a nepijem alkohol 😎 a s pikantnym, tiez opatrnejsie... ostatne nam nevadia uz...

krpcek
28. aug 2009

my sa obcas vyhadzeme z paradajok. 😔 ale kapustu zvladla v pohode. 🙂

macikjm
28. aug 2009

krpy...ja jem hrozno na kila denne... 😀 aj so supkami...a nic...aj broskyne som uz jedla...trosku viac si pokakala ako zvycajne...ale bola v pohode...fakt skus par bobul a uvidis...ja som uz jedla aj zemiakovy salat... 🤐 vsetko OK...
aj moja sa vykruca...mam take foto v albume... 😀

sabinazv
28. aug 2009

petkapo a to tvoje dieta je cely ty... fesacik, peknu plnu pusu ma 😉

petkapo
28. aug 2009

sabi - si ma vymakla, akurat som doplnila album 🙂

sabinazv
28. aug 2009

ja mam oci vsade 😎

petkapo
28. aug 2009

😀 treba sa bat?

Inac aka je tema? Som sama doma, muz na rybach, dietko odfukuje....

sabinazv
28. aug 2009

plynatost po supkach z ovocia 😀

petkapo
28. aug 2009

dooooobra tema 🙂 Ja z ovocia skoro nic nemozem kvoli alergii, takze plynatost nehrozi 🙂

Musim dnes este odsavat mlieko a taaaaaaaaaaak sa mi nechce 😒

sabinazv
28. aug 2009

alergii? kto ma, maly ci ty?

jaj to ti verim s tym odsavanim, ja som moju odsavacku schovala tak vysoko a zalozila kadecim moznym, aby som ju nevidela... a to som odsavala 3 tyzdne necele...

petkapo
28. aug 2009

ja mam alergiu - taku kombinovanu pel/potraviny, plus prach, srst, latex 😵 Takze z ovocia si uzijem ozaj len maloco....
na odsavanie som si uz vcelku zvykla, ale uz sa tesim ked s tym skoncim!!!!! jooooj, konecne sa VYSPIM!!!

nikinka008
28. aug 2009

Ahojte,ktorym aprilovcatkam idu zubky? A ako to zvladaju a aj mamicky ?

petkapo
28. aug 2009

ahoj niki, ja ti neporadim, ja mam doma este bezzube dasienka 🙂

sabinazv
28. aug 2009

fuha... mne sice zistili na alergologii alergiu na kadeco, ale nemam nejaky problem... napr. najvacsiu alergiu zistili na soju a ja som bola 7 rokov vegetarian... tak som sa pobavila 🙂 Nikdy mi nic zo soje nebolo...

no idem ja uz zalomit, aj ked sa mi este nechce, ale rano mam na svitani budicek, tak nech aspon nieco pospim... dobruuuu 😉

petkapo
28. aug 2009

dobru noc 🙂

ni.kolet
29. aug 2009

Ahojte. Neviete niektorá o niekom, kto by si chcel kúpiť šteniatko - fenku nemeckého ovčiaka? Prikladám aj link s fotkami.
http://havkovia.meu.zoznam.sk/

nany100
29. aug 2009

Nikol, všetko naj k meninám (teda ak dnes máš 🙂 )

ni.kolet
29. aug 2009

Nany100, to je milé, ale ja dnes neoslavujem meniny. Ja ich mám na Mikuláša, lebo Nikoleta je Mikuláška. Nikola je chlapec.

zuzik25
29. aug 2009

cafte kde ste vsetky? to je dnes pocko, len na spanie. keby aspon drobec nas spal.

pikino
29. aug 2009

ahojky ani nasej sa dnes nesce spat je hore od rana od somej a spala asi 30 minut zato pyta stale jest. 🙄

zuzik25
29. aug 2009

no u nas je dnesny spanok 20 minut doobeda a 30 minut poobede. skusim ju supnut vonku ked je tak chladnejsie.

zuzik25
29. aug 2009

my mame dnes ckavy den, od rana sa jej po papani cikutka.

miavin
29. aug 2009

ahojte dievčatá, musím sa vám posťažovať - malý poobede bubal a spustil sa nám alarm - no keby tu nebola kamoška, tak skolabujem na 100% 😢

zuzik25
29. aug 2009

mia a co to? nebol to plany poplach? 😕

miavin
29. aug 2009

no netuším, lebo som hneď malého buchla po chrbte a vybrala z postielky - ale skúšala som teraz nanny a funguje - aj v takej polohe ako bol..... no hrozný pocit dievčatá - neprajem nikomu

zuzik25
29. aug 2009

a nebol mimo tej podlozky? my nanny nemame, takze celkom dobre neviem ako to funguje.

miavin
29. aug 2009

spal asi hodinu na jednom mieste.... takže nebol mimo.... no hrúza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre