Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
31. aug 2009

aj banan mu chuti. ale zelenina eee. este kupovana hippka mu celkom bere, no ale sak zahrada plna, tak sa ho snazim presvedcit, ze domace je lepsie 😀 ale kasle mi nato. vypluva, kruti sa pritom, ze viac je okolo neho ako v puse 😠

zanulienka
31. aug 2009

to poznam ja z lyzickou dnu a ona z jazykom von,potom si zacne davat ruky do ust a utierat oci 😠

petusko
autor
31. aug 2009

presne 😠 a u nas este aj noha putuje do ust aj s ponozkou, no nervy ma chytaju vtedy. zatial jedava poleziacky, lebo v sedacke je to este horsie, to sa zosuchne dole, nahodi tri brady a uz to tecie. poleziacky sa zase gula, no neviem kedy sa nauci jest.

zanulienka
31. aug 2009

ved to,ja ju dam do lehatka,tiez nieco ako po leziacky a funguju vsetky casti tela,nepamatam sa,ze kedy zacali jest pekne moje baby

petusko
autor
31. aug 2009

petkovi to islo lepsie od zaciatku, jemu vadilo, ked mu tieklo po brade. pri nom som podbradniky skoro ani nepouzivala. zato marcel je na tej jednorazovej podlozke, vyzleceny a aj tak vzdy musi trafit aspon jedno susto vedla.

petusko
autor
31. aug 2009

marceli uz aj spinka pokladik 🙂
este petka presvedcit a mozem aj ja vylahnut.

zanulienka
31. aug 2009

mne elaia zaspala o 20.00 som si myslela,ze to bude dalsi mikrospanok,ale este spinka tak ju necham tak,nezobudim ju na kupanie.uvidime aka bude noc-horsia ako doteraz su uz nemoze byt

macikjm
31. aug 2009

zanu...nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie 😀

zanulienka
31. aug 2009

macikjm-ver ze niekedy si myslim,ze horsie uz nemoze byt ale mas pravdu 😉

macikjm
31. aug 2009

ale nie...len to mi prve napadlo, ked som precitala tvoj prispevok...nech je uz len lepsie a lepsie...nech je Eli dobrucka ako medik... 😉

romanakatka
31. aug 2009

moje nervy, tu sú už riadne príkrmy 😀 a náš krpec stále len na mliečku ... to už by sme aj mohli začať s niečím... no ja mám také obavy, keď nás to bruško tak trápi... 😨

zanulienka
31. aug 2009

ona je cez den uplne uzasna,vkuse sa smeje a my na nej pretoze je to energeticka bomba a lubi sa predvadzat.sranda,ze male dieta sa uz vie predvadzat a vyzadovat si tolko pozornosti.kazdy den vymysli nieco nove,nieco smiesne,len tie noci.a tuto noc sa jej normalne nieco snivalo.som sa zobudila,ze sa smeje a dviha si hlavu.zapnem svetlo a ona ma zatvorene oci a spinka

zanulienka
31. aug 2009

romi-ak je taky bruskovy tak kludne cakaj.ani my nic extra nedavame,len dam ocucat,ked sa tak velmi pozera na jedlo alebo na nas ako jeme.dokyna mi hovorila,ze este mame cas na prikrmy

romanakatka
31. aug 2009

no veru, radšej ho nebudem zaťažovať... ale to už bude keď spapá celú výživu 😵 no a nicolet... že už zemiačik a mäsko 🙂 rôzne sú tie naše detičky 🙂

zanulienka
31. aug 2009

nic nezmeskaju tie nase deti ak neskor budu papat,ved normalne jedlo budu jest cely zivot ale mliecko-hm

romanakatka
31. aug 2009

zanu pravda... no a riadne som sa pobavila na malej 😀 to foto s novinamy je neskutočné 😀 😀 😀

zanulienka
31. aug 2009

musime jej vsetko farebne,vsetko co sa hybe,spieva ukazovat.niekedy mi pripada ako stare zeny,ktore su na vsetko zvedave

romanakatka
31. aug 2009

vyzerá byť veľmi šikovná 😉 no a veď má sa od koho učiť 😉

sabinazv
31. aug 2009

nazdarek zenske 🙂

zanu, obzrela som album... no paradne bolo... a aka si kocica 😎

romanakatka
31. aug 2009

čaf sabi, čo nového?

zanulienka
31. aug 2009

no to hlavne kvoli dvom babam,ktore sa jej maximalne venuju.domca sa rehnila na hankovi,ze aky je podareny z tymi vlasmi.velmi je zlatunky.my sme ostrihali elaiu zo strojcekom,nerastli jej vsade vlasky rovnako a vyzerala ako po tazkej chemoterapii

zanulienka
31. aug 2009

sabi-kocica?dneska si bola vela na slnku?

misha666
31. aug 2009

ahojte kocky...prave som dozehlila... ufff... dnes som malej dala do mliecka kasu aby ho mala hustejsie aby jej pomalsie travilo...tak som zvedava kedy sa zobudi na jedenie... vypila 150ml pekne... co sa tyka prikrmov tak ja uz viac nez mesiac davam raz denne zeleninku od hami...najprv som jej jednu 125g flasticku rozdelila na dva dni ale teraz mi uz spapa celu...davam jej mrkvu brokolicku, mrkvu so zemiakom, zahradnu zeleninu, dnes som jej kupila jablkovu vyzivu ,ale ta jej strasne nechutila ...som mala pocit ze sa mi z nej povracia...skusim este raz zajtra ju na nieco presvedcit,,, a ak nie tak ostaneme pri zelenine, ale neskor skusim este bananik,,,a z broskyne mi dnes okusovala vo velkom 😀 a ked som jej uz nechcela dat, zacala plakat 😀

sabinazv
31. aug 2009

zanu, na slnku nie, boli sme s navstevou na pivko vecer.. .no a aka zima je uz vecer... ja na boso... skoro som zamrzla 😒

a pohostenie som robila - zuuline papricky - mali obrovsky uspech... dokonca taky, ze mi nic neostalo 😠 😀 a kolacik zuchin... dnes bolo menu a la MK 😉

zanulienka
31. aug 2009

sabi daj recepty-obidva.

romanakatka
31. aug 2009

zanu tak my sme ešte nestrihali, iba vzadu, bo tam sa mu riadne chumelia 😀

sabi ja som tak včera večer vymrzla, som normálne nechápala a to sme o 20:15 boli doma

zanulienka
31. aug 2009

ja som ju uz velakrat z noznickami-som kadernicka,ale teraz uz zo strojcekom.je leto-teplo u nas,takze nevadi aj klobucik ma vkuse na hlave

sabinazv
31. aug 2009

tie papricky... normalne rozrezes po dlzke papriku a do otvoru das trojuholnik syra zabaleny v sunke, na ten rez das platok slaninky... takto pripravene papricky das na plech (nemastis, nepodlievas) a das na hodinku do rury piect... rozvoniava cely byt a zje sa raz-dva 😉

zuchin kolacik je asi o 2 stranky dozadu recept

sabinazv
31. aug 2009

katka, uz je jesen... citit vecer zimu... aj ked na stvrtok predpovedali 30 stupnov este...

romanakatka
31. aug 2009

ségra dnes ostala vysieť na letisku... doplatila na skyeurope 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre