• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
No môj, keď sa narodil, mal len 50 cm. Takže narásť za 4 mesiace 14 cm je dosť. Si myslím. :wink:
1. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je,aj nam dokyna hovorila,ze az velmi rychlo rastie,ale ze kym je v poriadku,nie je leniva a tak,ze je vsetko OK
1. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - tak sa hlásim - očkovanie prebehlo relatívne dobre, len do druhej nožky moooc bolelo tak bol rev, samozrejme sme teplotovali, ale nie tak fest, no dávali sme čipky.... v noci bol rev - asi ho to bolelo, neviem, lebo oči zavreté a rev neskutočný.... ale snáď už to bude o.k. dnes nám prišli robiť vstavané skrine a malý tak vrešťal až som sa hanbila - no ale už ho to asi prestáva bolieť, no tvrdé to ešte má :frowning2:
1. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ktore dokrmujete prosim vas poradte mi....my uz mame tiez dokrmovat a lekarka mi kazala ze ho mam normalne nakojit a potom mu dat este tak 20-30ml UM....lenze ja ho nakojim dam mu to mliecko ale on mi este potom place....chcela som sa spytat kolko vy davate svojim drobcom?dakujem
1. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky. chodi sem k vam babenka pod nickom ''vranicatko''?
1. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani-ja davam len UM a vypije 150-200 ml
1. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaa a prečo ti vravela dr., ze mas dokrmovat??? :unamused:
1. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershka...ja som ju tu nestretla ani raz...prečo????
1. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zani,ja sa nečudujem,že ti vela Elaila pije.Ved tam máte stále horučavy.
Bershka-asi nie.
A vodičku piť nedávam.Len čajík,aj to len občas vonku.Doma vôbec.Kojím ju a tak dokial su neni horučavy,inak piť nemusí.Doma ju častejšie nakojím a vonku ponuknem čajík.Teraz ani nechce čaj.Iba ked pieklo riadne slnko.
1. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... skoro som si pisla ztej rokerskej fotky...no uzasna tam je Silvinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak mne dnes mala vypila 180ml kase s mliekom pred spanim, tha som zvedava kedy sa zobudi na jedenie, tolko verla mi este nikdy nezjedla, najviac 160ml
1. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som dnes mala narodky (31) hrozné... normálne som mala depky :grinning: a ešte ma k tomu aj manžo naštval :unamused: takže deň úplne super... :rolling_eyes:
A zajtra nás idú očkovať :frowning2:
1. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, tak ty si "ustavova"? Gratulujem, zelam vsetko naj naj naj lepsie k narodkam,nech ta ti tvoji chlapi posluchaju a robia radost :wink:

A z manza sa netrap, chlapi su taki, dvihaju aj adrenalin... tym padom drzia nas v kondicke :sunglasses:
A Timko nech dobre zvladne ockovanie :dizzy_face:
2. sep 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm preto mame dokrmovat lebo malo pribral maly
2. sep 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule. ako zijete ?
my sme celkom v pohode, tri dni uz trocha dokrmujem, ale len vecer 60 ml a na obed 30 ml.
inak katka vsetko naj, hlavne aby si bola zdravucka a samozrejme cela rodinka.
2. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
katka aj ja sa pripajam a prajem vsetko najlepsie...hlavne nech ste vzdy zdavucki....to ostane uz bude ppopri...

jankaa...kolko je malo????
2. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, babo ma do pol roka zdvojnasobit svoju vahu a to je v poriadku. ako to vyzera u vas ?
ja som zacala davat trochu prikrmu lebo sa mi videlo ze je trochu hladny este, ale mozno to tak ani nie je...
2. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez pripajam ku gratulacii :wink:
bei-mame sa super,po dovolenke,na buduci tt skola...hura
2. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, tak neviem neviem ci aj tvoje kocky hovoria ze hura skola :wink:
ci ?
2. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz-nie nehovoria,preto hovorim ja miesto nich,niekto sa predsa musi tesit do skoly
2. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... tak ja idem za chvilu s malou do kn iznice konecne vratit knihy,,, a dnes uz idem konecne cvicit , idem s kamoskou na pilates...vcera mi ukazovala nejake cviky ked sme tam boli vecer na navsteve a sko sa skoro pototo :grinning: tha bude sranda dnes :grinning:
2. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj, neviem ho uspat, idem von. ahojte zatial
2. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mischa-no to som pôvodne fotila inšie a vznikla z toho rockerská fotka.Muž si myslel,že som jej držala prštek,ale nie.Ona šibrinkovala tak ručičkou :grinning:
Katka-všetko najlepšie k narodeninkám.Vela zdravíčka,šťastíčka a lásky.Nech ťa poslucha manželík,aj maličký Timothy.CMUK. :dizzy_face:
2. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ciky, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem. konecne som sa vyspala. urobila som ako si poradila a mala si pravdu. dala som pit z obidvoch prsnikov a pekne sme spinkali. aj ked sa v noci zobudila, vypila z jedneho a zaspala, tak som jej este dala do pusy aj druhy, zacala papat a potom spala az do rana. joj, hned sa citim lepsie, uz to bolo o drzku. dufam, ze som prisla na problem a aj dnes to bude super.
este, ze vas mam :wink:
2. sep 2009 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Bambi,to som rada.Dufam,že bol toto problém a už bude iba dobre a budete spokojne spinkať obaja :wink:
No idem zase dočasne mimo PC. Už ma Sisi volá.Ved som zato platená,tak sa idem povenovať :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja len sem tam zaskocim. je problem ked ma nevidi, uz pisti na cely byt :wink: a spinka len pol hodinku kazde dve hodiny, takze jednotlive ukony mam rozdelene na tieto intervaly. ale neskor na tieto casy budeme spominat a usmievat sa ako nam bolo dobre a ake boli zlatunke tie nase babatka. teraz nas este potrebuju, potom uz nie :wink:
2. sep 2009 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes tiež lepšie spinkali v novom mama a ja pisala že ked babatka spia cez den tak lepšie zaspia aj v noci maju byť hore take dve až tri hodinky a ked su ospale tak ich treba dať zdriemnuť a fakt že to asi funguje dnes sme sa budili len každe 3 hodiny čo je fajn oproti tomu ked sa budila po dvoch hodinách

no a momentálne sa mi zobudila a už som ju aj dala na deku lebo ked je hore tak by sa len prevracala najhoršie je ked sa napapa a hned šup ho na bruško a jasne že potom grcka no ale ked ju to tak baví normálne kričí ked ju prevrátim na chrbátik lebo sa musí zase prevracať ale už jej to ide šikovne :wink:
2. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, vsetko naj k narodkam. ziadne depky, aj ja som mala tohto roku 31. este len zaciname :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

ja tu tusim chodim hlasit iba nove zuby :grinning: ale uz mame druhy vonku. :slight_smile:

my sme dnes spali uplne super, prvykrat sa mu podarilo od 21.30 do 06.00. Sme sviezi ako rybicka :slight_smile:
2. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky uz sme doma z kniznice, ale skocila som aj k ujovej druzke na kavu, velmi sa nam potesila, sem tam u nej necham malu ked pojdem do skoly,,,ona je specialna pedagogicka tak to vie s detickami :slight_smile: nosila som malu v klokanke a Vam poviem ze uz je to fuska,... este som zasla aj do potravin a uz ked som isla vo vytahu mala mi normalne odkvecla....tak som ju len polozila na postel zobliekla jej nohavice a ponozky a ani sa nezobudila :grinning: idem varit francúzke zemiacky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamule, mne sa snivalo ze Emmka uz mala zubok, ale v reali nema ziaden.

kati, vsteko naj k narodkam. a nelam si hlavu z muzicka, my sme mali vcera tiez hadavy den, proste som to vsetko potrebovala dat zo seba von. sice sme nic nevyriesili, ale aspon mam klud na dusi a aj dnes hram urazenu. no neviem dokedy mi to vydrzi.

a mala sa zacala budit v noci vzdy medzi 2 - 4, ale to sa napapa a spinka dalej.
2. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok