Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
6. sep 2009

nikol, aj marceli sa dnes zacal aktine dvihat do sedu 😅 doteraz bol spokojny ked lezal a dnes z nicoho nic sa len dvihala dvihal, chuda az bol bordovy v tvari,c o sa snazil 😀
ja som vyplnala udaje o manzeloi vsade, aj na tom tlacive, co sa da potvrdit v SP 😉

komisakpd
6. sep 2009

tak teraz mame 38,1°C takze fajne klesla teraz
tak uvidime na ako dlho...

krpcek
6. sep 2009

Baby ktoré dávate kasu? Ja som dnes začala malej dávať, robila som to podľa navodu a strasnevel kase mi zostale čo mLa nepojedla, čo s tým?

Komi skóre uzdravenie 😉

petusko
autor
6. sep 2009

komi kedy si mu dala tie atb? zajtra by uz mali zabrat a potom uz bude dobre 😉
krpcek, asi len vyhodit 😒 alebo spapaj, mne tieto kase mliecne aj nemliecne chutia, dam si tam trosku masla a skorice a pazrosim 😀

petkapo
6. sep 2009

petusko - a aj ti to potvrdili v SP tie udaje o manzelovi alebo si to mala len vypisane a nepotvrdene?

majka_dk
6. sep 2009

petkapo - mne to potvrdili

petkapo
6. sep 2009

Majka - ja mam len jeden papier a nechce sa mi lietat medzi SP a UPSVaR stokrat. Radsej to asi vypisem a dam potvrdit.

petusko
autor
6. sep 2009

ja som to vypisala a oni potvrdili. potom som to zaniesla na UPSVaR a odtial mi poslu rozhodnutie. ale mne asi inak, lenbo mne zoberu rodicak na petka a priznaju na marcela. ja som mala milion papierov 😝

misha666
6. sep 2009

ahojte...
krp...nic, vyhodit lebo ta kasa aj tak o par hodin zredne

krpcek
6. sep 2009

Aaaha, no tak zajtra jej urobim len tretinovu porciu, nech to zbytočne nerobím. Tak dik za radu.

Dnes mi mala zaspala prvý raz bez uspavania - som ju dala do postielky, chvíľu pomrnkala, pocestovala po postielke pár krát si vytiahla cumlik a už spinka. 😵

petusko
autor
6. sep 2009

krpy, super, svita na lepsie casy 😉
Marceli navecer spapa uz 210 ml 😕 som sa bala, ze mu bude zle, ale nic, spi ako dudok do rana.

beadz
6. sep 2009

ahojte kocky. pomozte mi prosim. tie ktore dokrmujete s UM ako to robite ?
kolko davate na jedno kojenie ? moze byt ze davam kazde druhe papanie UM 60 ml ? ci ?

macikjm
6. sep 2009

komi..skore uzdravenie....co to bol za dr., ze vam hned supol atb????asi kvoli pretrvavajucej horucke....inak atb s na virusy nepredpisuju.... 😒 😠 no comment...

ciky...dakujem za rady ohladom odsavania... 😉

nasa sa uz aj v noci pretaca na brusko, ale potvorka nezaspi...hlavicku nepolozi ani za svet, aj ked je rozospata...ona sa puci...dala som jej dnes k pravemu boku vankusik...nech sa aspon v noci nepretaca.... 🙄

cikyta
6. sep 2009

Ahojte.Petusko aj moja sa dvíha furt do sedu.V lehátku skoro vždy a ked leží v postielke s plačom a podám jej prsty,tak sa chytí a ťahá-v momente má cez slzy smiech... 😀

petkapo
7. sep 2009

Dobre ranko,
tak ja hlasim dost na figu noc 😒 . Alexik nemohol dychat,tak sme s muzom rozkvapkavali a odsavali . Ale zda sa mi, ze cim viac davam kvapky a odsavam, tym je to horsie 😠 . A vysledky z vyteru ma az zajtra.....

Komi - ako je Maximovi?

cikyta
7. sep 2009

Ahojte.Juj Peti-to mi je luto... ☹

Moja má znovu zapálené očko.Vonku jej napuchne,očervenie a leju sa jej slzy z neho.Asi pôjdeme na prepichnutie slzneho kanálika tento týžden. ☹

petkapo
7. sep 2009

Ciky - a neda sa to nejakou mastickou radsej vyriesit? 😕

sabinazv
7. sep 2009

dobre ranko, ako sa dnes mate?

aj slnko svieti, vyzera to byt este na celkom pekny den 🙂

petkapo
7. sep 2009

ahoj sabi! aj u nas (zatial) slniecko, ale je dost chladno. uz citit jesen 🙂

ozaj - ako budete riesit babatko v kociku v zime? Fusak?

sabinazv
7. sep 2009

hej, fusak chcem, ten od Emitexu 3v1, len som to este neporiesila... a dnes mam chut poskladat sportak, tak si to aj pomeriam a vyobzeram, ze co jako nas caka... 😎

cikyta
7. sep 2009

Petka-už dve antibioticke maste sme mali ☹
Sabi-my fusak nechceme.Už bude donho velká a naten mesiac-dva je to zbytočné.Nánožník,hrubá deka+zimný overal na tie naše chvílkove prechádzky stačia.

sabinazv
7. sep 2009

ciky, tento fusak co chcem, ten je do 3 rokov... takze este take 2 zimy vyuzijeme... aj do sanok pripadne a tak... a ja este musim obzriet ci mame vobec nanoznik 🙂

zuzik25
7. sep 2009

cafte mamule.
veru slniecko svieti ale je dost sviezo.
vcera sme boli na otocku v NR po zimne zasoby do komory, babka nas vybavila paradajkami, paprikou, tak chcem z toho nieco urobit. a asi 15 kil jablk, takze vyziva to isti plus hrozno, to budme papat a zbierat vitaminy na zimu.

fusak nam pride asi tento tyzden, mame sice nanoznik, ale v deke tak babo nie je zabalene, aspon mne sa zda. a co som videla nas kocik v sportovom v zime, s fusakom to vyzeralo ok. a ten nanoznik, nie je to moc hrube, len tak na okrasu mi to pripada, skor tak aby neprefukalo nozky.

zuzik25
7. sep 2009

a dnes mame presne 5 mesiacov. 😎
a tuto noc sme spinkali celu noc, zobudila sa o 5 az a to sa napapala a este sme si zdriemli splu do 8:30.
a uz 4 dni zaspavame tak, ze ju necham vykricat sa a tak zaspi, lebo ked ju pridem kuknut do postielky, tak hadze usmevy. takze vymysla potvorka nasa mala.

sabinazv
7. sep 2009

baby a davate drobcom co na nozky? capacky? lebo v ponozkach je uz dost zima... musim nieco na nozky pokupit, lebo uz su mu male tie, co mal... 😒

sabinazv
7. sep 2009

gratulujeme k 5 mesiacom Emke 😉

tak pekne spite.. no my stale 2x v noci riesime hlad 🙂

zuzik25
7. sep 2009

sabi, jaj jej davam pancusky, lebo ponozky jej vydrzia na nozkach chvilku, raz dva si ich vyzuje a odkopne. a ma jedny take "tenisky", ale nieco na zimu musim aj ja poriesit.

zuzik25
7. sep 2009

sabi, Emmka dakuje a posiela Dankovi pozdrav.

no ja som uz bola rozhodnuta ze jej asi zacnem nejaku kasicku na noc davat, ale ked som to tu prestudovala z vasich skusenosti ze ani to nepomaha a babatka sa aj tak v noci budia, tak som odolala a snad uz bude teraz pekne spinavat zas ako predtym.

zuzik25
7. sep 2009

sabi ako ides poriesit tu matersku, ides na tu predlzenu tych 37 tyzdnov? lebo ja to asi skusim.

petkapo
7. sep 2009

Ja asi tiez kupim len overalik a deku do kocika. Uvidim. A na nozky urcite pancuchy a plus este hrube ponozky. Popripade nejake makke topanocky. Mam jedny take zimne s kozusinkou vo vnutri 🙂

Jeej, zuzik, Emmke zelame vsetko naj a Alexik posiela boztek na licko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre