Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

stascha
9. sep 2009

no drobcek spi, ale zacina mi strajkovat s papanim, tusim je uz prestava stacit moje mliecko, dr. mi povedala ze ved uz bude mat 5 mesiaco ak jej nebude stacit kludne ju uz mozem zacat prikrmovat, no uvidime ak sa bude dat do 6 mesiacov ju chcem len kojit

vy ste na tom ako, uz prikrmujete

macikjm
9. sep 2009

ciky...dobru nocku,,,

macikjm
9. sep 2009

stascha...my nie...

moze to byt laktacna kriza...alebo rastovy špurt...neboj...urcite vydrzite... 😉

stascha
9. sep 2009

macik 🙂 no ja sa flaske branim ved ked sme to tak dlho vydrzali

stascha
9. sep 2009

no ideme aj ja do hajan pa kocky

pikino
9. sep 2009

cafteee nemozete spat zenske? 😀

ja som ako dojna krava, by osm potrebovala este jedno decko na kojenie. moja nestiha. 😝

beadz
9. sep 2009

macik, svata pravda. videla som to teraz ked sme boli na kontrole u rehabilitacnej. vraj ze este mam cvicit lebo sa simon nepretaca rovnako na obe strany. tak ja reku, ze kazdy ma jednu stranu oblubenejsiu a ze su babetka, ktore sa este ani do jednej strany nepretacaju a ja si myslim ze cvicit s nim viac netreba, tak povedala ze ako myslite... urcite potrebovali nabrat dalsie body k vyplate. aspon ja mam z toho taky pocit. podla mna sme vobec nemuseli chodit cvicit a uplne zbytocne som bublinku trapila.

beadz
9. sep 2009

piki, bud rada. ja uz davam aj umele, lebo sa mi vidi, ze ja mam uz pomenej.

macikjm
9. sep 2009

bea...suhlasim...a myslim si, ze casto je to o penizoch....etika sa zo zdravotnictva straca...resp. niekomu nehovori nic... 🙄

beadz
9. sep 2009

macik, ty este stale len kojis ? ci ?

pikino
9. sep 2009

tam aj nejaka etika bola? 😝

macikjm
9. sep 2009

my este len kojime...nedokrmujeme...dufam, ze ani nebudeme... 😅

macikjm
9. sep 2009

piki... 😀

pikino
9. sep 2009

ja som rada len je to uz o hubu. v kuse mam prsia take naliate ze mi idu prasknut. prave tecie ako blbe a lave pre istotu je ako beton.

macikjm
9. sep 2009

mali sme sice take vystrajacky na ciciku...ale zvladli sme to bez UM... 😕

macikjm
9. sep 2009

piki...pekne...dobra dojka... 😉 😀 😝

beadz
9. sep 2009

mna hrozne vytaca, ze neviem kolko vytiahne s prsa a ci mu je to dost. a vahu doma nemam aby som to odkontrolovala. vobec neviem co mam robit. ci nechat len mm alebo mu davat este aj um.

macikjm
9. sep 2009

a zmenil sa simonko???vystraja, place...nechce tahat...ci len ty mas taky pocit???

ni.kolet
9. sep 2009

Aj my chodíme na rehabilitácie a vôbec nemusíme. Pretáča sa obe strany, už sa mu podarilo sa pretočiť aj naspäť z bruška na chrbátik. Robí tie kliky a chytí si tak aj hračku. A sa plazí. Ale máme tú smolu, že sme boli na rizikovom. Odtiaľ nás poslali, keď mal 3 mesiace, že nedvíha hlavičku. Samozrejme, že dvíhal, ale sa mu vtedy nechcelo, lebo ho čerstvo zobudili a reval. Teraz dvíha aj chrbátik, keď ho držím za ružičky. Ale, keď pôjdeme na kontrolu, tak poviem, že stačí.

macikjm
9. sep 2009

pokial je po papani spokojny...pohra sa...nemusi ta zaujimat kolko spapal....nerob si zbytocne vrasky...davaj mu nadalej cicik ked si ziada...zbytocne neprikrmuj.... 😉

pikino
9. sep 2009

moja ked je najedena tak sa proste odpoji a kuka telku 😀 a ked jej skusam este dat tak sa certi a skaredo zazera.
naviac papa rano prve kojenie potom uz len tak dzobka.

ja mam pocit ze polka tych deticiek by vobec na rehabky chodit nemusela.

beadz
9. sep 2009

macik, zmenit sa nezmenil, len ja mam taky pocit. a zda sa mi ze je kludnejsi ked mu dam umele. on papal velmi casto, kazde 1,5-2 hodky som mu musela dat.
nikol, fakt sa k tomu treba postavit takto, lebo inak oni by boli schopni aj do 10 rokov nechat nech ich trapime. 😠

pikino
9. sep 2009

idem do hajan. paaaaa

beadz
9. sep 2009

tak neviem teraz ako to urobim, ale skusim. uz tyzden mu davaj aj um, ale skusim ho zase "prestelovat". chuda moje, musi sa prisposobovat svojej svihnutej matke. bozinku, zeny, v takom veku uz nie je najlepsie mat dieta, lebo vsetko si dvoj-trojnasobne beriete k srdcu. a to by som uz mala mat rozum, nie ? 😀

macikjm
9. sep 2009

piki...aj moja sa tak odpoji...a zacne so mnou depatit...dakuje mi....komentuje mliecko...usmieva sa...no nadhera...
najlepsie je, ked sa jej nechce velmi papat...len ja mam taky pocit, ze by mala...prisaje sa...pocuca...odtiahne sa...popozera co sa deje na druhej strane...gagre...smeje sa a znova...prisatie....a toto robi dookola...tak sa utvrdim v tom, ze jej mam dat papat, ked si pyta...nie ked si mylsim, ze by uz mala papat.... 😅

macikjm
9. sep 2009

no vidis...bei...tie rozdiely medzi papaniami su OK...aj mne tak ninka papa...daj mu radsej pri jednom papani oba prsniky....ked sa nejeduje,,,chce tahat...urcite aj pekne pribera,...no nema problema...cicajte, ked sa da...
ja ze ho chces odstavit kvoli dalsiemu tehu...si spominala, ze v septembrti idete pozriet mrazacikov... 😅

macikjm
9. sep 2009

piki...bru...pa..

macikjm
9. sep 2009

aj ja uz idem zalomit....bru nocku...bei...drzte sa... 😉

beadz
9. sep 2009

macik, v jednom prsniku uz nemam vobec mliecko, len ho prikladam ci sa neroztaha. ale uz asi mesiac nic...
a to priberanie teraz ani nebudem vediet posudit, lebo uz druhy tyzden papa aj um. hovorila som aj so znamou, laktacnom poradkynou. tiez ma zvozila pod ciernu zem, ze to co robim je najlepsia cesta aby som sa total odpojila, ale vraj ani pri tehu netreba prestat kojit, ak je vsetko v poriadku. tak neviem. aj tak uz budeme mat o chvilu pol roka a myslim ze ked bude papat prikrmy, tak bude potrebovat menej mliecka, tak to zvladneme. no, uvidime ako to bude.
tak, vyhrali sme futbal, mozme ist spokojne do hajan. krasnu nocku vam zelam

beadz
10. sep 2009

dobre ranko. tak som zvedava ako dnes pojdeme von. nefunguje nam vytah a z 8. poschodia sa mi teda vobec nechce znasat kocik. to je na nervy. uz sa "tesim" ako budeme spinkat cez den.
inak vcera som nasla super last minute na rodos, ale neviem presvedcit muza aby sme isli ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre