Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
11. sep 2009

Ano Mia-krásne královstvo.
Elfi-ani u nás v 1-izb.to nehrozí. 😀 Nejde všetko hned. 😉

elfi1
11. sep 2009

ciky - raz sa hadam dockame. aj nase deturence

no uz je tusim okupany. tak idem krmit a uspavat. davame teraz rano a vecer chamomilu a zda sa, ze celkom dobre po tom zaspava. tak dufam, ze aj dnes. lebo ma boli od obeda hlava, tak uz by som si rada oddychla

sabinazv
11. sep 2009

ahojte baby,

ja som dnes vybavila rodicak za pol hodiny... Ari pocujes? co si na tom vybavovala tak dlho? 😀
A to som obisla socku - na pockanie v 2 dverach potvrdili... a sla som na UPSVAR zaniest, vsetko ok... a to som mala DNP, zamestnavatela v inom meste a som nevydata 😎
Ziadne potvrdenie od zamestnavatela, ani od gyndosa netreba... ja som sla na MD od 14.3. a konci mi 25.9. a uz mi to aj dnes potvrdili v pohode a vzali ziadost o rodicak tiez... ze vsetko ok... pytala som sa aj na dalsiu MD, ze treba sledovat zmeny v zakone, ze by to chceli od januara zrejme zrusit (dnp), no ale uvidime... ak nezrusia, ide sa podla systemu, co pisala Stascha... (ja som si DNP nateraz odhlasila, aby som nemusela platit) a mam narok na septembrovy cely rodicak... cize takmer za cely mesiac navyssia MD a cely rodicak, juchuuu 😅 a potom uz ideme biedu triet 😠

a vcera sme boli nasa mini family vo welnes na Skalke... chcela som sa vysaunovat na striedacku so segrou a s drahym... ale nakoniec nas tam prehovorili, ze aj malickeho mame zobrat do bazena, ze tak chodia aj ovela mensie deticky... predali nam plienocku a sli sme...maly bol taky krasny, stastny vo vode... na zjedenie... pojdeme zasa, dnes som kupila balik plienok na plavanie 😵

cikyta
11. sep 2009

Co je chamomila?

sabinazv
11. sep 2009

chamomila je harmancek.... a homeopatika z neho, ktore fajne posobia pri nepokoji pri prerezavani zubkov 😉

cikyta
11. sep 2009

Sakra,aj ja by som zobrala malu do bazena,nech sa tam vybije tá moja hyperaktívka,ale nikto tu z kamošiek nechodí.Vlastne mám len jednu a tá nechce.
Mne končí materská 28.9 a 24.9.mám isť do roboty skrz dovolenku atd.Nebude to neskoro potom pre socku a UPSVAR?

cikyta
11. sep 2009

Aha! Dik Sabi za vysvetko 🙂
(Sakra.Tak celý den reve a teraz skoro od 5 spí.Stále spí! A ja chystám už hodinu kupel! Co mám robiť?

sabinazv
11. sep 2009

myslim ciky, ze nebude neskoro.. mozes si to vybavit aj neskor (po ukonceni MD), akurat ti neskor vyplatia rodicak.... ale radsej sa opytaj Staschi 😉

Aj moj maly dnes prespal pol dna... sme od pol 7 rana boli v meste, skoro stale v kociku (sportak ma uspech) a ja som uchodena, chlapec vybuvany... a zas uz spinka... 🙂
Ale som zvedava na noc.. v poslednej dobe je to nic-moc 😒

miavin
11. sep 2009

elfi - my máme malý bytík, síce 3 izbový - ale vidíš aké malé izbičky - takú máme aj spálňu - a obývačku spojenú s kuchyňou ale ja som spokojná, že máme svoje.... ďakujem - nie je ešte dokončená, ale aspoň takto to bude .... 🙂
zanu - môj brat strihal Elišku do 1 roka zo strojčekom.... 😀

cikyta
11. sep 2009

Hej? Aj vy ste v šporťáku? Lebo vo vaničke len spí,inak ju vláčim na rukách.
Dnes sme neboli vonku,lebo bola hrozne zlá!
Skusila som ju oprieť vo vaničke minule,ale ona sa šucha,šponuje a má nervy 😠 Prote sa ťahá na ruky.Ako keby z ruk toho videla viac!
Neviem sa odhodlať na tu šport.časť.Lebo budem musieť celý kočík nechavať u kamošky v cukrárni pod oknami a tak tam nosiť(aj v zime)malú,ked budem chcieť ísť von s kočíkom.
To len vdaka nášmu výťahu a to,že tam ten koč nenarvem a rozkladať to ako teraz v zime a blate nechcem.

jankaaa
11. sep 2009

miavin ten tvoj alexik je straaaasne zlaty chlapcek velmi pekne babätko 🙂

cikyta
11. sep 2009

Bože ona furt spí ☹

jankaaa
11. sep 2009

no vidis ciky a vraj je zarevana 🙂

jankaaa
11. sep 2009

moj uz je okupkany a akurat zaspinkal tak som zvedava dokedy a aka bude noc

cikyta
11. sep 2009

Janka-ona zaspí vtedy ked netreba! Teraz už mala byť o 7 okupana,najedená a o 8 spať!
Nie od 17:00 spať! 😠

sabinazv
11. sep 2009

ciky, my mame ultramaly vytah... s vnutornymi dvierkami a div sa svete, zmestim sa tam aj s kocarom a aj Dankom 😎 nezmestite sa, skusala si?

jankaaa
11. sep 2009

ciky to aj moj drobec niekedy tak si zmysli.....ale to vobec nie je ok lebo to potom narusi ten rezim a to tak nemam rada

cikyta
11. sep 2009

Sabi-Skušala som.Tiež máme dvierka z vnutra.To by si musela vidieť.Musím zložiť konštrukciu či chcem,či nie.

cikyta
11. sep 2009

Už som videla vela somarín na svete,ale ked som sem pred 5 rokmi prišla bývať,tento výťah ma odrovnal!
A to máme 9 posch.dom!

cikyta
11. sep 2009

Ked idem so susedom vo výťahu a stojím oproti nemu,tak viem z jeho dychu,čo jedol predvčerom! 😀

jankaaa
11. sep 2009

ciky tak to fakt mini vytah 😀

sabinazv
11. sep 2009

no ciky, to hovoris o nasom vytahu... ale aj tak sa tam narveme, aj s tym mojim velkym zadkom 😎

cikyta
11. sep 2009

Ked idem s rozloženým kočom,tak sa tam narvem tak,že kabelu musím hodiť do koča,inak nezavrem dvere.A ak by chcel isť moj pupkatý mužíček takto s kočom,nemá šancu.On len pešo s kočom chodí.

cikyta
11. sep 2009

Ozaj Sabi,taj mi ten link fusaku,čo máš ty do 3 rokov,lebo som si to premyslela a do saniek fusak bude treba.

sabinazv
11. sep 2009

ciky, treba mu dietu nasadit... 🙂

a nechces si nejaky skladnejsi kocik zaobstarat na zimu? to je o drzku takto... ja som sa nieco nazurila, ja by som rada este s vanickou chodila, ale tu tam nenarvem... sportak hej, takze co uz...

sabinazv
11. sep 2009

ciky este ho nemam, ale takyto od emitexu http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

existuje aj model 2009, ten je o nieco drahsi... ale treba pohladat po nete kde je najlepsia cena, tiez sa na to chystam cez vikend ... ja som dnes bola u nas vo ZV v jednom obchode... mali ho za 1700 sk !!! a to bol stary model...

miavin
11. sep 2009

sabi - no potvrdenie nepotrebuješ pre zamestnávateľa - ale keď si nastupovala na MD - tak Ti gynekolog vypisoval zelený papierik, nie? začiatok MD, či nie???
ciky - ďakujeme - som rada, že sa Ti páči izbietka
janka - ďakujeme za pochvalu - som pyšná, že mám takého krásneho syna, ale ako pozerám na albumy, všetky aprílovčiatka sú také fantastické - že by som ich stískala a bozkala na ručičky... 🙂

cikyta
11. sep 2009

Do nášho výťahu vopcháme len ten golfkový detský bárbi kočík 😀

sabinazv
11. sep 2009

mia, ziadny zeleny papierik si nepamatam... mne gyndos potvrdzoval MD len pre socku 2x (kvoli DNP), inac pre zamestnavatela som nic nedokladovala... nic nechceli, len teraz chcu rodny list kopiu... a nechcu mi dat dovolenku 😠 😠

ninnaricci
11. sep 2009

mia...to ty si mala alexíka v takých ňu ňu plavkách v albume?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre