• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
sabi - no tomu nerozumiem, lebo ak človek ide na PN - tak musí zamestnávateľovi doniesť papier od lekára - a taký istý dáva gyndoš - ak nastupuje žena na MD... aspoň u nás to tak fungovalo a funguje určite - veď som nejaká ta personalistka - a viem, čo mi baby nosili ak nastupovali na MD - a potom na RD :unamused:
11. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina - hej mala, prečo?
11. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - možno nebol zelený - zelený je na PN, fialový na OČR a myslím, že ružový na MD??? neviem - som z toho vypadla
11. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, ja som to len nahlasila tusim, datum kedy idem.... ale je mozne ze som im poslala fotokopiu toho potvrdenia, ale to skor nie ako ano... :slight_smile:
11. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia,ani ja som nič zelené od gyn.nedostala.
Sabi som zvedavá ako ja pochodím u zamestnávatela.
11. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby - tak ja neviem potom - ale aspoň u nás v "hypermarkete" to tak fungovalo - ja som naozaj na začiatku MD zanášala zamestnávateľovi papier - veď podľa čoho by ináč vedeli, že odkedy nastupujem na MD????
11. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - ja som určite zanášala papier - kopiu - lebo tú som ako personalistka posielala do BA na centrálu a baba odtiaľ - to hlásila na sociálku - no možno to máme v tom t...u komplikované...
11. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, z materskej knizky... odo mna len moja sefka chcela vediet, ze kedy mi vychadza termin, kedy idem na MD a riesili zastupovanie uz daaavno predtym... cize im to stacilo nejako
11. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som išla od gyndoša ku zamestnávatelovi s kopou papierov a v robote si niečo nechali a niečo som zaniesla na socku a dohodla rande ohladom dovolenky teraz 24.9.Robím v automobilke.
11. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - tak to ozaj bude len v tom mojom zamestnaní také divné.... ale gynekolog mi to automaticky vypisoval, len ono sa s tým asi chodí na sociálku - ja som nebola - ja len do práce som zaniesla.... no nevadí, všade to je asi inak
11. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - takže vy ste si papiere zanášali na sociálku?
11. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, aj ja by som to davala len zamestnavatelovi asi, kebyze nemam DNP...
11. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, uradujete? :slight_smile:
11. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Solen.Ja nie,lebo som dilino.
11. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solen - vitaj - hej trošku - ale som z toho dobrý somár :grinning:
sabi DNP? to ani neviem čo je a asi to ani nemám :frowning2:
11. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia...a kde si ich splašila? ...niekde u vás...či na nete sa dajú kúpiť?
...lebo ideme plávať a veeelmi sa mi páčili...síce máme kriklavo žlté...ale Alexikové sú bombové
11. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ciki
Joj no, mna sa to moc netyka. Neznasam uradovacky :angry:
11. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina - jéééj veď to ich v tescu majú... my sme ich síce dostali - ale mali ich aj u nás.... tak skús a ďakujeme - sa teším kedy pôjdeme plavať - možno manžela dokopem, do detského bazena
11. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam spatne, tu sa veselo prikrmuje. A my stale nic. Baby davate prikrm na veceru?? Lebo pri prvej som davala vzdy na obed zeleninu a potom az neskor na veceru sme davali kasicku. No musim si co to nastudovat, som z toho magor.
11. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík za link.
No idem zbaliť naše "kupele".Na dnes sme skončili.
A je to už len v božích rukách,kedy sa moja "šípová ruženka"zobudí... :angry:
...noo a práve do tesca nechodím :angry: už ich asi aj založili...skúsim tak pozrieť...noo pochybujem, že ich ešte splaším
...my už v stredu ideme na prvú lekciu...sa teším...tak dúfam, že to zvládneme aj bez plaču :wink:
DNP je dobrovolne nemocenske poistenie... ak si sa nezaregistrovalal a neplatila, tak to iste nemas :sweat_smile:

ciky, ze dilino :grinning: si sa titulovala :slight_smile:

zdravim Solen :wink:
11. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Solen.Ja neprikrmujem a dnes to vizerá tak,že už ani nekojím :grinning:
baby ja som mojej vyhlasila vojnu, ze dnes musi zaspat inak ako na ciciku. Uz jej isiel asi 6 krat kolotoc, dufam, ze z toho nescvokla. Zatial je ticho, tak drzte palce nech to vyhram :grinning:
ciky...aj ja som si myslela, že dnes nebudeme kúpať...lebo sa zdalo, že bude spinkať...no nezalomil...tak sme sa vyčlapkali :slight_smile:
11. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi,dík aj za vysvetlenie DNP.
Hambila som sa opýtať,čo to je,tak som len tíško nad klávesnicou prikyvovala :grinning: a tvárila sa dôležito. :grinning:
ciky :grinning:
solen, aj my len ciciame... a chystam sa prikrmovat podla tohto na www.kojeni.net a tam zavadeni prikrmu...

uz to mam aj vytlacene :wink:
nina - no neviem - u nás v tescu mali výpredaj a mali ich tam - potom obnovovali sortiment - tak držím palce, aby si ich našla.... u nás ich už nemajú myslím...ale mrknem zajtra....
11. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok