Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
11. sep 2009

sabi - no tomu nerozumiem, lebo ak človek ide na PN - tak musí zamestnávateľovi doniesť papier od lekára - a taký istý dáva gyndoš - ak nastupuje žena na MD... aspoň u nás to tak fungovalo a funguje určite - veď som nejaká ta personalistka - a viem, čo mi baby nosili ak nastupovali na MD - a potom na RD 😒

miavin
11. sep 2009

nina - hej mala, prečo?

miavin
11. sep 2009

sabi - možno nebol zelený - zelený je na PN, fialový na OČR a myslím, že ružový na MD??? neviem - som z toho vypadla

sabinazv
11. sep 2009

mia, ja som to len nahlasila tusim, datum kedy idem.... ale je mozne ze som im poslala fotokopiu toho potvrdenia, ale to skor nie ako ano... 🙂

cikyta
11. sep 2009

Mia,ani ja som nič zelené od gyn.nedostala.
Sabi som zvedavá ako ja pochodím u zamestnávatela.

miavin
11. sep 2009

no baby - tak ja neviem potom - ale aspoň u nás v "hypermarkete" to tak fungovalo - ja som naozaj na začiatku MD zanášala zamestnávateľovi papier - veď podľa čoho by ináč vedeli, že odkedy nastupujem na MD????

miavin
11. sep 2009

sabi - ja som určite zanášala papier - kopiu - lebo tú som ako personalistka posielala do BA na centrálu a baba odtiaľ - to hlásila na sociálku - no možno to máme v tom t...u komplikované...

sabinazv
11. sep 2009

mia, z materskej knizky... odo mna len moja sefka chcela vediet, ze kedy mi vychadza termin, kedy idem na MD a riesili zastupovanie uz daaavno predtym... cize im to stacilo nejako

cikyta
11. sep 2009

Ja som išla od gyndoša ku zamestnávatelovi s kopou papierov a v robote si niečo nechali a niečo som zaniesla na socku a dohodla rande ohladom dovolenky teraz 24.9.Robím v automobilke.

miavin
11. sep 2009

sabi - tak to ozaj bude len v tom mojom zamestnaní také divné.... ale gynekolog mi to automaticky vypisoval, len ono sa s tým asi chodí na sociálku - ja som nebola - ja len do práce som zaniesla.... no nevadí, všade to je asi inak

miavin
11. sep 2009

aha - takže vy ste si papiere zanášali na sociálku?

sabinazv
11. sep 2009

mia, aj ja by som to davala len zamestnavatelovi asi, kebyze nemam DNP...

solen
11. sep 2009

dobry vecer, uradujete? 🙂

cikyta
11. sep 2009

Solen.Ja nie,lebo som dilino.

miavin
11. sep 2009

solen - vitaj - hej trošku - ale som z toho dobrý somár 😀
sabi DNP? to ani neviem čo je a asi to ani nemám ☹

ninnaricci
11. sep 2009

mia...a kde si ich splašila? ...niekde u vás...či na nete sa dajú kúpiť?
...lebo ideme plávať a veeelmi sa mi páčili...síce máme kriklavo žlté...ale Alexikové sú bombové

solen
11. sep 2009

😀 ciki
Joj no, mna sa to moc netyka. Neznasam uradovacky 😠

miavin
11. sep 2009

nina - jéééj veď to ich v tescu majú... my sme ich síce dostali - ale mali ich aj u nás.... tak skús a ďakujeme - sa teším kedy pôjdeme plavať - možno manžela dokopem, do detského bazena

sabinazv
11. sep 2009

http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky... ciky ten cierny-limetka chcem 😎

solen
11. sep 2009

citam spatne, tu sa veselo prikrmuje. A my stale nic. Baby davate prikrm na veceru?? Lebo pri prvej som davala vzdy na obed zeleninu a potom az neskor na veceru sme davali kasicku. No musim si co to nastudovat, som z toho magor.

cikyta
11. sep 2009

Dík za link.
No idem zbaliť naše "kupele".Na dnes sme skončili.
A je to už len v božích rukách,kedy sa moja "šípová ruženka"zobudí... 😠

ninnaricci
11. sep 2009

...noo a práve do tesca nechodím 😠 už ich asi aj založili...skúsim tak pozrieť...noo pochybujem, že ich ešte splaším
...my už v stredu ideme na prvú lekciu...sa teším...tak dúfam, že to zvládneme aj bez plaču 😉

sabinazv
11. sep 2009

DNP je dobrovolne nemocenske poistenie... ak si sa nezaregistrovalal a neplatila, tak to iste nemas 😅

ciky, ze dilino 😀 si sa titulovala 🙂

zdravim Solen 😉

cikyta
11. sep 2009

Solen.Ja neprikrmujem a dnes to vizerá tak,že už ani nekojím 😀

solen
11. sep 2009

baby ja som mojej vyhlasila vojnu, ze dnes musi zaspat inak ako na ciciku. Uz jej isiel asi 6 krat kolotoc, dufam, ze z toho nescvokla. Zatial je ticho, tak drzte palce nech to vyhram 😀

ninnaricci
11. sep 2009

ciky...aj ja som si myslela, že dnes nebudeme kúpať...lebo sa zdalo, že bude spinkať...no nezalomil...tak sme sa vyčlapkali 🙂

cikyta
11. sep 2009

Sabi,dík aj za vysvetlenie DNP.
Hambila som sa opýtať,čo to je,tak som len tíško nad klávesnicou prikyvovala 😀 a tvárila sa dôležito. 😀

solen
11. sep 2009

ciky 😀

sabinazv
11. sep 2009

solen, aj my len ciciame... a chystam sa prikrmovat podla tohto na www.kojeni.net a tam zavadeni prikrmu...

uz to mam aj vytlacene 😉

miavin
11. sep 2009

nina - no neviem - u nás v tescu mali výpredaj a mali ich tam - potom obnovovali sortiment - tak držím palce, aby si ich našla.... u nás ich už nemajú myslím...ale mrknem zajtra....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre