Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
11. sep 2009

Nanuš-my sme už včera nekupali ! Ved ked mi zarastie machom,iba oškrabem. 😀
Solen-držím palce!

ninnaricci
11. sep 2009

náš drobec zaspí večer buď na rukách...alebo o 20tej ide do postielky...papá mliečko a zaspinká...ale niekedy statočne bojuje...

...ja som už začala o 10tej dávať ovocie (slivkovú výživu) a o 15tej papáme zeleninku a o 18tej kašičku...a medzitým mliečko

cikyta
11. sep 2009

Moja zaspí len v lehátku.A potom ju unesiem z neho do postielky po špičkách...

ninnaricci
11. sep 2009

ciky...ja keď večer neokúpem...tak ráno pod krkom je toho nazbierané 😀 a medzi prštekmi ani nehovorím

mia...dúfam, že ich ešte nájdem...noo prestávam tomu veriť...

sabinazv
11. sep 2009

ciky 😀

to DNP si tu niektore platime... musela by si sa pred otehotnenim zaregistrovat a platit si do maxim.vymer.zakladu a dostavala by si maxim.matersku aka je mozna... cca 17 euro na den, t.j. okolo 500 euro mesacne... akurat je potrebne splnit 270 dni platenia toho DNP... Tyka sa to tych, ktore nemali hruby prijem vyssi ako 30 tis... takych nas je asi vacsina 😎

miavin
11. sep 2009

no ja som rada - náš bubá stále už len v postieľke - cez deň - aj v noci - no závidím babám, čo im dieťa zabubká pri hraní - pod hrazdou, alebo len tak.... náš musí ísť do postieľky - alebo ak sme von tak zabubá

cikyta
11. sep 2009

Ninuš,no je tam nazbierané,ale my si šanujeme.Bude tuhá zima! 😀

ninnaricci
11. sep 2009

Maxim začal cez deň štrajkovať so spaním...zaspí len v kočiari...ale to ho musím hojdať...či ako to nazvať...dopredu a dozadu...jak šibnutá...krúti sa v kočíku...žmolí cumlík..až zaspí...a ja hotová...lebo celý čas mu ešte ššššškam

cikyta
11. sep 2009

Sabi tá stránka mi nejde načítať,lebo je to s príponou doc.
Škoda. ☹

cikyta
11. sep 2009

A ja hovvädo! Už to ide!!!!! 🙂

solen
11. sep 2009

nina wow vy uz mate denne menu.

ciky pozicaj mi vase carovne lehatko. U nas sa zaspi na ciciku a ja sa uplne najtichsie snazim prelozit do postele ale hups marna snaha, zrazu rev. A tak zas dookola. Inak este stale bojujeme, uz isiel kolotoc 9ty krat 😅

miavin
11. sep 2009

nina - 😀 😀
baby už sa vám stalo, že stojíte - držíte kočiar za rúčku - ale drobca má niekoho na rukách a vy stále hojdáte a fúrikujte? ja som sa minule načapala - že jak debil som asi vyzerala... manžel mal malého na rukách a ja hojdala a kývala s kočiarom jak prihamaná 😀 😀 😀

ninnaricci
11. sep 2009

Mia...ja tichučko závidím tiež...u nás to nehrozí 🙄

zanulienka
11. sep 2009

moja uz spinka,ha-ha 😀 .len neviem dokedy

cikyta
11. sep 2009

To dáš do lehátka,palec do ust,začneš hojdaš,poprípade zapneš vybrovanie a už chrrrr.No,niekedy aj cecok.ten bol o tej 17:00 dnes.(A asi moc chutný,ked furt spí)

solen
11. sep 2009

miavin neboj ono to pojde este do vyssieho levelu... na nakupe budes kocikat nakupny vozik 😀

u nas cez den len v koci von. na vzduchu sa rychlo a dobre zaspi. Asi musim spalnu vyvetrat 😀

zanulienka
11. sep 2009

mia-ja v obchode vozik stale tlacim sem-tam

cikyta
11. sep 2009

Mia stalo 😀 Aj lehátko hojdám nohou a malu mám na rukách 😀

solen
11. sep 2009

tak zanu je uz tam 😀

ninnaricci
11. sep 2009

mia 😀 ja tak hombem s nohami...už som sa pár krát prichytila...niekedy aj keď si notebok položím na kolená...vraj je to normálne na materskej 😀

solen...musíme mať režim...ale Maxim je na UM takže už sa to dá...začínam s rôznymi aktivitami...tak si to musíme naplánovať...aby mal spokojné bruško
na MM je to asi nemožné 😅

cikyta
11. sep 2009

Ozaj Ninuš-včera som ju kupala,ale len v umývadle.

miavin
11. sep 2009

no baby - to som rada, že nie som jediná zcvoknutá - no a čo sa týka nákupného košíka - nekomentujem, manžel ma minule upozornil - sme stáli pri regáli - a ja z vozíkom hore-dole-hore-dole.... a on sa ma pýta, či mu chcem to pivko ukočíkovať 😀 😀 😀

zanulienka
11. sep 2009

som na tej spravnej ceste do blazinca.alebo stojim a hojdam sa z jednej strany na druhu,jak blba

petusko
autor
11. sep 2009

bry vecer 🙂
mia, presne ako pise solen, to najlepsie este len pride 😀 ja bezne hojdam pradlo, ked nesiem suche na rukach alebo okrikujem televizor, ze pssst! 😀

miavin
11. sep 2009

petus - ty brďo - v takom štádiu ešte nie som 😀 😀 😀

cikyta
11. sep 2009

Alebo-behám po byte len v podprde a niekedy mi trčie kozy z tých kojacích dier von,lebo to nestíham zapnuť a....už 2 krát som tak vešala von z okna prádlo 😀

miavin
11. sep 2009

ciky - a máte veľa susedov oproti? 😀 😀 😀

cikyta
11. sep 2009

Tí vonku si museli myslieť,že robíme sado maso 😀 Taká erotišn podrpda s kozami vonku

solen
11. sep 2009

petus 😀 tak televizor?? 😀

zanulienka
11. sep 2009

no este ani ja nie som v takom stadiu,petusko ale stretneme sa na oddeleni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre