Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
11. sep 2009

mne srdenko vravi este ano, ale rozum nepusti 😅 🤐

petusko
autor
11. sep 2009

ma napadlo, solen ked vravis, ze vnutri tej hracky je take zrno, moja neter, ked bola mensia vzdy vravela, ze plysaky, co maju vnuri tie gulicky pozrali granule pre macky 😀

solen
11. sep 2009

a ja som v nemocke videla take cerstvo narodene deticky. Joooj take zlatunke boli kuriatka aj sa mi zacnelo, ale mne zatial bohate staci.

sabinazv
11. sep 2009

a ta Erika by ozaj mohla sem prist povedat co nove... ako to zvlada a tak...

ja si to teda na sebe neviem predstavit, ze teraz tehu... drzim sa povodneho planu, ze buduci rok... v lete, by sa daco mohlo zacat riesit 😎

zanulienka
11. sep 2009

sabi-to fakt?ved normalne sme sa bavili,ved nikdy sme zatial nijaku neurazili,vzdy bola sranda

krpcek
11. sep 2009

tie gulicky mou byt super . . .

zanu ja by som tu aj teraz vysedavala do noci, ale neviem ako by som potom fungovala 😀 😀

petusko
autor
11. sep 2009

hmm, tiez som myslela, ze sme tu nekonfliktne...kazda ma svoj nazor, ale vsak to je normalne si myslim a nemusi kazda suhlasit so vsetkym.

sabinazv
11. sep 2009

zanu, tot moj tip,ktozehovie ci je spravny 😉

zanulienka
11. sep 2009

ja som zvykavala volakedy citat nanicmamu a tak tam kocky tam sa inak hadaju,ty kokso

sabinazv
11. sep 2009

zanu, aj si sa zapojila a pohadala? 😅

solen
11. sep 2009

petus ze granule 😀

a ja zas neverim, ze by sa niekto dokazal nastvat az tak. To skor blba skusenost na takomto verejnom chate.

zanulienka
11. sep 2009

takze nahodime nieco erotikus kedze je uz vecer...a ja stale kukam na mojho mangela a nic

krpcek
11. sep 2009

zanu ona to brala inak . . . a hlavne sa jej strasne nepacilo, ked som si nasrata ponadavala na moju malu a povedala, ze som si radsej psa mala kupit. hold nemam dieta, co by som odlozila niekde do kuta a ona by tam cusala a ani nepipla.
a nehorazne ju vytocilo, ze osm bola kocikovat s jednou kockou, co nas ona zoznamila este na predporodnej priprave . . . .takze vlastne ja som asi ta hlavna pricina, preco sem nechodi.

no co uz. . . .

krpcek
11. sep 2009

zanu moj zas kuka na mna a ja nic 😀 😀

zanulienka
11. sep 2009

sabi-nie,bala som sa aj citat 😀 ,tam ide o to,ze kazda musi mat rovnaky nazor ak nie,tak ta ukamenovali

solen
11. sep 2009

fiha.. to su mi veci

zanu a ty sa nepozeraj ale cin. asi nemas ten spravny zhavy pohlad 😀

zanulienka
11. sep 2009

boze ved kazdy ponadava,ale v ramci srandy,ved to kazdy vie

sabinazv
11. sep 2009

zanu si koleduje o dalsie tehu 😅

to forum nepoznam... ze nanic mama...nic pre mna 😎

zanulienka
11. sep 2009

mam kocky hore,sice domca ta si s nami uzije,vkuse nas pristihne 😅

cikyta
11. sep 2009

Krpcek-ty výtržník 😀
No ja vám želám dobru noc všetkým kočky.Tá moja spí.Predpokladám zhruba okolo 1-2 definitývne zobudenie-pomoooooooooooooc!!!!!!!!!!

solen
11. sep 2009

alebo uz je a teraz sa to nenapadne snazi nadhodit 😎

zanulienka
11. sep 2009

kocky nemalujte certa na stenu,idem si dat druhu davku anti-pre istotu

krpcek
11. sep 2009

nuz zanu linda ma asi iny nazor - ona je asi taka dokonala, ze nie.

ja chapem, ze ked ma niekto dobre dieta, tak nemusi nadava, ale ak ma niekto dieta, co potrebuje 200% starostivost a pozornost tak to berie asi inak . . .ciky to tie dobre pozna 🙂

petusko
autor
11. sep 2009

a ja by som aj kukala na niekoho, ze hypnoooza, ale akurat tu na vas mozem 😀 mm pracuje ☹

zanulienka
11. sep 2009

krpy-aj ja neboj,ked nie jedna tak druha,ked nie druha tak tretia a ked nie tretia tak mangel a potom svokra.
nerozumiem,vzdy tu pekne pisala aj srandovala...nechapem,ale ved ona vie.a ked sa stretnete na ulici tak co?

sabinazv
11. sep 2009

ked sa stretnu na ulici tak ferovka, bum-bum 😀

cikyta
11. sep 2009

Presne tak Krpcek.
Ved my sme po Silvinke tužili 5 rokov,podstupili hrozné lekárske zákroky pre to,aby sme ju mali a napriek tomu zanadávam,lebo ked vidím,že všetky bábätká okolo su ok a spinkaju a tá moja nie.....už aj nemý by zanadával !!!!

Samozrejme,aj ked ju neskutočne lúbim. 😵

Pápá

krpcek
11. sep 2009

zanu tvari sa ze ma nevidi alebo pozera do zeme, alebo niekde ine. 😀 ale zili mi to netrha . . . 😀

petusko
autor
11. sep 2009

a preco niekomu vadi, co robi niekto iny s vlastnym dietatom? keby robili s mojim, tak prosim, tiez sa asi pekne ofuknem, ale ved, hrubo povedane, co ma je po tom, ako si kto vychovava nie? tu sa mozme postazovat, pochvalit, poradit a pod. ale aj tak si kazda urobi podla svojom 😎 netreba to tu brat prilis vazne. tot moj nazor. 😎

zanu, ze druhu davku 😀 ja neberiem nic 🤐 ale mala by som nieco poriesit 😨

zanulienka
11. sep 2009

nahravat 😀 pozrieme v spravach.dneska som si pozrela ordinaciu,boze to co bolo,ako sa to skoncilo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre